Beğeni Ağacı16Beğeniler

Konu:Dostlar<3

_DarkBlue_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _DarkBlue_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    840
    Beğenilme 
    822

Standart Dostlar<3

Bazen Yürekli Kayıplar Korkak Zaferlerden Çok Daha Önemlidir.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

_AantiqaA_
    INeedYoul

Judge4World__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Judge4World__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    12
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    39

Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir. Biz dostumuzun her daim yanındayız, ayrılmayız...
    Dostlar <3

FIGHTLORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FIGHTLORD isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    53
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    133

Aynen çıkarcılar guildi dostunuzun arkasından boş adam diyin atıp tutar diyin sonra yanındayız diyin helal olsun ne diyim
    JagerBomb bunu beğendi.

Dr4cula_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Dr4cula_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    26
    Beğenme 
    1217
    Beğenilme 
    1174

Başarılı beyler tebrik
    _DarkBlue_ bunu beğendi.
    The_Guardian
    Caliph_

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    840
    Beğenilme 
    822

Alıntı FIGHTLORD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen çıkarcılar guildi dostunuzun arkasından boş adam diyin atıp tutar diyin sonra yanındayız diyin helal olsun ne diyim
    Başka Yerde Provakasyon Yap. Forumda Huzur Bozup Eline Ne Geçecek Kişilerin Arasındaki Muhabbete Ne Senin Nede Başkasının Karışmaya Hakkı Yok.

_AantiqaA_
    INeedYoul

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    53
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    133

Alıntı _AantiqaA_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka Yerde Provakasyon Yap. Forumda Huzur Bozup Eline Ne Geçecek Kişilerin Arasındaki Muhabbete Ne Senin Nede Başkasının Karışmaya Hakkı Yok.
    Burası bi forum istediğim her yere yorumu yaparım,beğenirim geçerim bu seni gram ilgilendirmez yanlış bişey yapmış olsaydım şimdiye kadar uzaklaştırılmış olurdum zaten. Bi başkasının karışmaya hakkı yok demişsin ama adı üstünde burası forum herkes istediği yere istediği yorumu adabıyla yapar aklında bulunsun
    JagerBomb, che and Herakles like this.

Esaias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Esaias isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    316
    Beğenme 
    299
    Beğenilme 
    446

Burası bi forum istediğim her yere yorumu yaparım,beğenirim geçerim bu seni gram ilgilendirmez yanlış bişey yapmış olsaydım şimdiye kadar uzaklaştırılmış olurdum zaten. Bi başkasının karışmaya hakkı yok demişsin ama adı üstünde burası forum herkes istediği yere istediği yorumu adabıyla yapar aklında bulunsun
    +1 .

Judge4World__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Judge4World__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    12
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    39

Siz gidin 1 hafta sonra caveye giremeyince job değiştirin dönekler Veya immo set sırası yapıp kimse carını satmasın dediğinizde seti alan kişi sizi ve seti satsın anında Ya da fght çıkmadan önce guıld içi 3t deyip fght cıkınca 8t den satalım deyin Sizin yüzünüzü tüm sw biliyor daha fazlasınıda yazardım da gerek yok sizin gibilerle muhattab olmaya Sizin dostlugunuz itemden ve oyundan ibaret 2 gün sonra biter bizim ki her daim DOST olarak kalır..
    _DarkBlue_ bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    53
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    133

Alıntı Judge4World__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz gidin 1 hafta sonra caveye giremeyince job değiştirin dönekler Veya immo set sırası yapıp kimse carını satmasın dediğinizde seti alan kişi sizi ve seti satsın anında Ya da fght çıkmadan önce guıld içi 3t deyip fght cıkınca 8t den satalım deyin Sizin yüzünüzü tüm sw biliyor daha fazlasınıda yazardım da gerek yok sizin gibilerle muhattab olmaya Sizin dostlugunuz itemden ve oyundan ibaret 2 gün sonra biter bizim ki her daim DOST olarak kalır..
    ben 3-4 aydır buradayım geçmişde ne yaşadığınız beni ilgilendirmez. Biz caveye giremeyince job değiştiricek kadar düşmedik aksine rakibimiz hunter çarlarla ksye gelicek kadar düştü bu 1.
    Şu ana kadar hakkımızda düşmanımız hariç bizi tanıyan tanımayanlardan hiç bi kötü söz duymadım umarım inceyi anlamışsındır bu 2. Sizin dostluğunuz item ve oyundan ibaret demişsin 2 gün sonra biter demişsin ; Allaha şükür item diye bi derdimiz yok olsaydı burda olmazdık ayrıca '' dostlar '' ayağı yapıyosunuz ama siz tescilli '' çıkarcılar '' sınız Teamspeakda ben bu oyunu ticaret için oynuyorum benim amacım ticaret diyen okandan ne hayır beklersin ? Kazım denilen yağ tenekesinin okanın arkasından atıp tutmadığı kalmadı. Çok afedersiniz herkesin sevip saydığı erdinç ( bruiser ) ağır abi ayağı yapıyor odaya gelip haroya son vuruşa gelmeyin bana set yapılıyor benden sonra naparsanız yapın diyen delikanlı çocuğun yandaşları haro kesince bi yerleri tavan yapıyor ona buna sataşıyor ilk önce kendi elemanlarınıza çeki düzen verin ondan sonra dışarıya bakın

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    840
    Beğenilme 
    822

ben 3-4 aydır buradayım geçmişde ne yaşadığınız beni ilgilendirmez. Biz caveye giremeyince job değiştiricek kadar düşmedik aksine rakibimiz hunter çarlarla ksye gelicek kadar düştü bu 1.
    Şu ana kadar hakkımızda düşmanımız hariç bizi tanıyan tanımayanlardan hiç bi kötü söz duymadım umarım inceyi anlamışsındır bu 2. Sizin dostluğunuz item ve oyundan ibaret demişsin 2 gün sonra biter demişsin ; Allaha şükür item diye bi derdimiz yok olsaydı burda olmazdık ayrıca '' dostlar '' ayağı yapıyosunuz ama siz tescilli '' çıkarcılar '' sınız Teamspeakda ben bu oyunu ticaret için oynuyorum benim amacım ticaret diyen okandan ne hayır beklersin ? Kazım denilen yağ tenekesinin okanın arkasından atıp tutmadığı kalmadı. Çok afedersiniz herkesin sevip saydığı erdinç ( bruiser ) ağır abi ayağı yapıyor odaya gelip haroya son vuruşa gelmeyin bana set yapılıyor benden sonra naparsanız yapın diyen delikanlı çocuğun yandaşları haro kesince bi yerleri tavan yapıyor ona buna sataşıyor ilk önce kendi elemanlarınıza çeki düzen verin ondan sonra dışarıya bakın
    Uyarımı Dinlemedin Keyfin Bilir.Sizin Guildinize İyi Diyebileceğimi Sanmıyorum Gördüm Düşmanmıyım Asla Kimseye Düşman Değilim Ama Karakteristik Özelliği Çok Çok Aşağıda Kişilerde Var.(Sende Bunların Başlarında Geliyorsun)Düşman Guildlerin Ne Dediği Umurumda Değil.Serverda Hunter Guildken(AO,Lions,Dostlar) Bize Ksye Gelen Guilddir Bahsettiğin Guild.Biz Thief Olunca Yanlış Yapıyorsunuz Diyip Bize Laf Yapan Karı Gibi Yanlış Yerdesiniz,Yapmayın Etmeyin Diyenlerdir Bahsettiğin Guild.Kendi Guild Elemanlarına Ksye Gelen Guilddir Savunduğun Guild.Dediğin Gibi 3-4 Aydır Ordaymışında Daha Ne Olduğunu Öğrenemediysen Kapasiten Ap Açık Ortada Ağzın Laf Yapıyor Görünen O ki Ama Beynin O Lafların Telafuzunu Anlayacak Kadar Gelişmemiş. Peki Ap Sistemi Gelmeden Önce Tüm Sw Thiefti Neden Huntera Döndünüz??? Peki Oyunda Hunterlar Olsun Diyemi Eminim Ama Şunuda Bilki O Caveye Zamanında Bizim Ekip Girdirdi O Bulunduğun Guildi Ağır Abi Ayağı Yapan ERDİNC UĞUR ve BEN Set Yapalım Caveye Gidelim Diyip Charlarımızı Bozum Caveye Girdikten Sonra Herkesin Aklına Düştü. Bir Sor Bakam O Guildde İlk Seti Kim Yapmış??? Bizlerin Fikirleri Üzerine İnşaa Edilen Bir Emeğin Üstüne Çıkıpta Onu Yaptık Bunu Yaptık Deme Karı Gibi Yapılanla Övünme Şahsına Yaptıklarınla Yetin Bu da Sana Son Sözüm EMİRHAN GADDAR!!!
    AcemiBeyfndi bunu beğendi.

_AantiqaA_
    INeedYoul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş