Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı11Beğeniler

Konu:_UniversaL_

General Lord
    Mugivara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    301
    Beğenme 
    371
    Beğenilme 
    478

Standart _UniversaL_

Guild ismi: _UniversaL_
    Vizyon: Job Cave-Guild War-Fortress War
    Açıklama: Guildi açmamdaki birinci neden hiç bir guild ile dalaşmayıp düşman olmayan tek guilde sahip olmak. Cave ve fortress war elbette olacak. Hiç bir guilde yardım etme vb. bir amacı yoktur. Tamamiyle bağımsız bir guilddir. İtem vb. şeyleri umursamıyorum. Karakteri sağlam olsun guilde gelecek kişinin yeterli. guilde eskiden geçmişinde kötü izlenim bırakan arkadaşlarımızıda alacağım. Nedeni ise her insan bir ve/veya bir kaç hata yapabilir. Önemli olan bu hataları anlayıp farkına varıp pişman olmaktır ve bu hatalardan ders çıkarmaktır. Yüce Allah bile kulu ne kadar günah işleyip hata yaparsa yapsa ve sonucunda canı gönülden tövbe etse affediyorken bizlerin bir insana her daim aynı şekilde yapacağını düşünerek şans vermemek haddimize değil. Hata yapan insanları toplumdan uzaklaştırırsak dahada kötüsünü yapar topluma inat. Yani diyeceğim şudur ki,eskiden kötü izlenimi olan birini gördüğünüzde benimle tartışma yapmaya kalkışmayın arkadaşlar ve eğer guildimizde bulunduğu halde guildin adını lekeleyecek hareketlerine devam ediyorsa ve pvp de olsun stallarda olsun _UniversaL_ guildi ismi altında bulunupta huzur bozan birisi olursa bana bildirmenizi rica ediyorum. Bildirdiğiniz suret içerisinde kendisinin _UniversaL_ guildi ile hiç bir irtibatı kalmayacaktır. Tatlı bir rekabet elbet olacak sw de. Fakat eski guildlerimden her hangi biri zıt olduğu bir guild ile sohbet ettiğimde arkamdan konuşmak yerine yüzüme konuşmasını temenni ediyorum. Eski guildlerimi herkes bilir. The_Guardian // __DeHSeT__ // RedLine // LangNedDeath. Bu guildlerdeki kişilerle dostluğum gerçekten çok iyi ve bu guild dışındaki insanlarlada aram iyi. Kimseye karşı bir saygısızlığım olmamıştır. Her guild ile aramız iyi olacaktır. Bunun nedeni,dalaşarak bir oyun oynayıp insanları oyundan soğutmaktansa tatlı bir rekabet ve dostluk ile oyunu oynayıp servera gelen insanlara daha iyi izlenim bırakmaktır.
    Guilde beklediğimiz arkadaşlarımızın özelliklerinde olması gerekenler;
    *Küfürbaz haydo rolüne bürünüp herkese küfür etmeyecek. Yeri geldiğinde yenildiğini kabullenmeyi bilecek.
    *Büyüklerine olan saygısını bozmayacak. Pvp de huzur bozmayacak. Hiç bir kişinin itemini vb. almayacak.
    *Guilde gelen arkadaşlar guildin ismi altında insanlardan gold vb. şeyler istemeyecek.
    *Guilde gelen arkadaşlar guildden faydalanıp çıkar gütmeyecek.
    *Eskiden hangi guildle ne tartışması olduğu bizi ilgilendirme. Bizim ailemize girdiyse herkesle dost olmasını öğrenecek ve/veya bilecek.
    *İtem vb. şeylerinin +12 immolar +11 powerlar olması şart değil!
    *Birlik ve beraberliği bilecek.
    *Aile ortamını benimseyecek.
    Bunlara uyan arkadaşlara kapımız sonsuz açık.
    Oyundaki ismim "ReaL_LaL" 'dır. Ben genelde oyundayım. Fakat,ben oyunda olmazsam irtibat kurulacak ve şikayet bildirilecek isimler;
    * Stavanger (Semih)
    * Blanco (Fatih)
    * SaLLaGidsiN (Eray)
    * FaDEToBLaCK_ (Utku)
    Saygı ve Sevgi hepinizle olsun...
    Konu Mugivara tarafından (09.Nisan.2015 Saat 21:46 ) değiştirilmiştir.
    One Piece Bir Tutkudur...
    THT!
    İnsan araştırdıkça öğrenir ve öğretir...
    Genel kültür en büyük hazinedir..

Üyeliği Durduruldu
    Xalo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    80
    Beğenme 
    123
    Beğenilme 
    33

Bende Gelebilrmiyim Arif Abi Yaptıgım Hatalardan Dolayı Özür Diliyorum. Tekrar Sendende.

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    301
    Beğenme 
    371
    Beğenilme 
    478

Alıntı hakangedık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Gelebilrmiyim Arif Abi Yaptıgım Hatalardan Dolayı Özür Diliyorum. Tekrar Sendende.
    Tabiki. Yazılan kurallara uyulduğu sürece kapımız herkese açıktır...
    THT!

General Lord
    Buqix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    270
    Beğenme 
    855
    Beğenilme 
    714

Alıntı KyriosLaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guild ismi: _UniversaL_
    Vizyon: Job Cave-Guild War-Fortress War
    Açıklama: Guildi açmamdaki birinci neden hiç bir guild ile dalaşmayıp düşman olmayan tek guilde sahip olmak. Cave ve fortress war elbette olacak. Hiç bir guilde yardım etme vb. bir amacı yoktur. Tamamiyle bağımsız bir guilddir. İtem vb. şeyleri umursamıyorum. Karakteri sağlam olsun guilde gelecek kişinin yeterli. guilde eskiden geçmişinde kötü izlenim bırakan arkadaşlarımızıda alacağım. Nedeni ise her insan bir ve/veya bir kaç hata yapabilir. Önemli olan bu hataları anlayıp farkına varıp pişman olmaktır ve bu hatalardan ders çıkarmaktır. Yüce Allah bile kulu ne kadar günah işleyip hata yaparsa yapsa ve sonucunda canı gönülden tövbe etse affediyorken bizlerin bir insana her daim aynı şekilde yapacağını düşünerek şans vermemek haddimize değil. Hata yapan insanları toplumdan uzaklaştırırsak dahada kötüsünü yapar topluma inat. Yani diyeceğim şudur ki,eskiden kötü izlenimi olan birini gördüğünüzde benimle tartışma yapmaya kalkışmayın arkadaşlar ve eğer guildimizde bulunduğu halde guildin adını lekeleyecek hareketlerine devam ediyorsa ve pvp de olsun stallarda olsun _UniversaL_ guildi ismi altında bulunupta huzur bozan birisi olursa bana bildirmenizi rica ediyorum. Bildirdiğiniz suret içerisinde kendisinin _UniversaL_ guildi ile hiç bir irtibatı kalmayacaktır. Tatlı bir rekabet elbet olacak sw de. Fakat eski guildlerimden her hangi biri zıt olduğu bir guild ile sohbet ettiğimde arkamdan konuşmak yerine yüzüme konuşmasını temenni ediyorum. Eski guildlerimi herkes bilir. The_Guardian // __DeHSeT__ // RedLine // LangNedDeath. Bu guildlerdeki kişilerle dostluğum gerçekten çok iyi ve bu guild dışındaki insanlarlada aram iyi. Kimseye karşı bir saygısızlığım olmamıştır. Her guild ile aramız iyi olacaktır. Bunun nedeni,dalaşarak bir oyun oynayıp insanları oyundan soğutmaktansa tatlı bir rekabet ve dostluk ile oyunu oynayıp servera gelen insanlara daha iyi izlenim bırakmaktır.
    Guilde beklediğimiz arkadaşlarımızın özelliklerinde olması gerekenler;
    *Küfürbaz haydo rolüne bürünüp herkese küfür etmeyecek. Yeri geldiğinde yenildiğini kabullenmeyi bilecek.
    *Büyüklerine olan saygısını bozmayacak. Pvp de huzur bozmayacak. Hiç bir kişinin itemini vb. almayacak.
    *Guilde gelen arkadaşlar guildin ismi altında insanlardan gold vb. şeyler istemeyecek.
    *Guilde gelen arkadaşlar guildden faydalanıp çıkar gütmeyecek.
    *Eskiden hangi guildle ne tartışması olduğu bizi ilgilendirme. Bizim ailemize girdiyse herkesle dost olmasını öğrenecek ve/veya bilecek.
    *İtem vb. şeylerinin +12 immolar +11 powerlar olması şart değil!
    *Birlik ve beraberliği bilecek.
    *Aile ortamını benimseyecek.
    Bunlara uyan arkadaşlara kapımız sonsuz açık.
    Oyundaki ismim "ReaL_LaL" 'dır. Ben genelde oyundayım. Fakat,ben oyunda olmazsam irtibat kurulacak ve şikayet bildirilecek isimler;
    * Stavanger (Semih)
    * Blanco (Fatih)
    * SaLLaGidsiN (Eray)
    * FaDEToBLaCK_ (Utku)
    * Enveiable (Uğur)
    Saygı ve Sevgi hepinizle olsun...

Bu amaçla kurulan bir cok guild oldu yakın zamanda ama illaki rengini belli etti hepsi. Size başarılar kardeşim umarim herşey düşündüğünüz gibi olur
    ComradeS
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    301
    Beğenme 
    371
    Beğenilme 
    478

Alıntı Buqix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu amaçla kurulan bir cok guild oldu yakın zamanda ama illaki rengini belli etti hepsi. Size başarılar kardeşim umarim herşey düşündüğünüz gibi olur
    Elimden geldiğince bu amaç doğrultusunda ilerleyeceğim... İnşaAllah teşekkürler
    THT!

General Lord
    barbarapalvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    201
    Beğenme 
    1017
    Beğenilme 
    1191

Tabiki. Yazılan kurallara uyulduğu sürece kapımız herkese açıktır...
    ahhaha alma onu bak eşşeğe altın semer taksan eşşek yine eşşektir sora pişman olma

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    301
    Beğenme 
    371
    Beğenilme 
    478

Alıntı barbarapalvin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahhaha alma onu bak eşşeğe altın semer taksan eşşek yine eşşektir sora pişman olma
    "Eşşeğe altın semer taksan eşşek yine eşşektir" cümlesine uymaktansa "Her insan bir şans hak eder." cümlesine uymayı tercih ediyorum.
    THT!

General Lord
    barbarapalvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    201
    Beğenme 
    1017
    Beğenilme 
    1191

"Eşşeğe altın semer taksan eşşek yine eşşektir" cümlesine uymaktansa "Her insan bir şans hak eder." cümlesine uymayı tercih ediyorum.
    Gerçi banane
    Mugivara bunu beğendi.

General Lord
    Esaias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    343
    Beğenme 
    335
    Beğenilme 
    511

Hadi varsınki aldın yapmıycam etmiycem vs. dedi aradan 2 3 ay geçti gene güven kazandırdı bilmeyen insanları yeni başlayan çar alan guildinde olan insanı dolandırdı veya daha fazlasını o zaman nne olacak ?
    Bildiğin hrısızlar ve iyi soyanlar guildime gelsin güçlü birlik olalım soyanda soyar banane gibi birşey olmuş sen istesende istemesende hırsız bir şekilde birini gene soyabilir.Benim düşüncem ne yapıcan adamı desteklemiş ve ona hırsızlık yapması için kapı açmış olacan burda sende hırsıza destek çkmış olucan.
    Ek olarak üstteki arkadaşn yorumuna katılıyorum her guild böle açılıyor sonradan rengini belli ediyor.Master istemesede genel player isteyince yapması lazım oluyor.
    Benim fikrim bu şimdiden guildiniz hayırlı olsun .
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Özel Mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    301
    Beğenme 
    371
    Beğenilme 
    478

Alıntı alper278 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi varsınki aldın yapmıycam etmiycem vs. dedi aradan 2 3 ay geçti gene güven kazandırdı bilmeyen insanları yeni başlayan çar alan guildinde olan insanı dolandırdı veya daha fazlasını o zaman nne olacak ?
    Bildiğin hrısızlar ve iyi soyanlar guildime gelsin güçlü birlik olalım soyanda soyar banane gibi birşey olmuş sen istesende istemesende hırsız bir şekilde birini gene soyabilir.Benim düşüncem ne yapıcan adamı desteklemiş ve ona hırsızlık yapması için kapı açmış olacan burda sende hırsıza destek çkmış olucan.
    Ek olarak üstteki arkadaşn yorumuna katılıyorum her guild böle açılıyor sonradan rengini belli ediyor.Master istemesede genel player isteyince yapması lazım oluyor.
    Benim fikrim bu şimdiden guildiniz hayırlı olsun .
    hırsızı destekliyorum demiyorum. Farkındaysanız pvp de bile huzur bozduğuna yönelik guildde olan birisi için şikayet gelirse guildden çıkarılacaktır diyorum Anlamak istediğiniz gibi anlamışsınız sanırım. At gözlüğünü çıkarın lütfen geneli anlamaya çalışın ve teşekkürler..
    THT!

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş