Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı22Beğeniler

Konu:Power

Jadore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Jadore isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    11

Standart Power

Merhaba ;

10 aydır aktif olarak hayatını sürdüren Power guildimize online süresi yüksek 110 level oyuncular ve unionumuza birlik olmanın anlamını bilen ortak hedeflere bizimle beraber yürüyebilecek guildler arıyoruz.

Bugune dek bir çogunuzla yollarımız kesişti.Bazen guildimizde bazense unionumuzda.
    Ve yine bir çoğunuzla farklı farklı sebeplerden dolayı yollarımız ayrıldı. Ben buradan bir zeytindalı uzatmak istiyorum. Küslükleri kavgaları bir kenara bırakmayı umut ediyorum.
    Hatalıyı yada suçluyu aramak niyetinde değilim çünkü herkesin kendince haklı tarafları vardır.

Bir başlangıç yapabilmeyi , yeni bir başlangıca birlikte adım atabilmeyi umuyorum.
    Geçmişte yanımızda olan dostlarımızın bizim gibi kavgaların ve küslüklerin üstüne bir sünger çekebilmesini umuyorum.

Bu yazının altına biliyorumki bazı kişiler çıkıp onları üzen yada yanlış buldukları şeyleri yazabilirler.
    Bazıları daha seviyesiz olup küfürlerde sıralayabilirlerki bu hataya bazı zamanlarda bizim guildimizden de katılanlar oldu.

Ancak biliyorum ki guildimizdeki dostluk ve eglence ortamını bir çoğunuz unutmadı.
    Bu sebeple guildi olmayanları guilde guildi olanları unionumuza davet ediyorum.

Hayat kavgalarla sürdürülmeyecek kadar kısa. Bu kısa hayatın içinde tad almak için oynadığımız su oyunu yine birlikte sürdürmek en büyük isteğim.

Sizin tanımınızla düşman bnım tanımımla rakip , sizin tanımınızla eski POWER lı benım tanımımla eski dostlarımı / dostlarımızı tekrar ama tekrar omuz omuza görmek en büyük hayalim.

Pm için ben Jadore ve ByMetamorfoz a ulaşabilirsiniz.
    Kabul eden etmeyen tüm eski dostlara ve ezeli rakiplere sevgilerle.
    Burcu...
    Forever POWER

Miklagaard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Miklagaard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    10
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    25

edebiyat mı okuyorsun ?
    3x3LanS, sorinho, alone364 ve 1 kişi bunu beğendi.

Aswang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Aswang isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

GELMEK İSTİYENE YOLUMUZ ACIK Sylar..... SATANLAR DA SATILACAKTIR ... YAKINDIR DEVRAN DÖNECEK

ARoGoRN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ARoGoRN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    38
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    17

power guıldı ıcın serverde cok kısıyle dusmn oldum k.bkmasınlar anldım kı degmezmıs ... ama orda tanıdgım bıkac kısı var onlar kendılerını bılıyor ısım vermeyecem onlar ıcın hersey deger onlar ıcın yıne olrum... haa sımdı bunun altına degmemezlık ıcın neler yaptık vb. laflar yazmayın burcu sozum ustunene alınanadr kımseye kotu bı lafım yok gecde olsa ne oldugunu anladım.. herneyse herkeze ıı oyunlar...

Aswang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Aswang isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

ben orkun saol knka

DolceGabbana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DolceGabbana isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    178
    Beğenme 
    196
    Beğenilme 
    652

Alıntı Miklagaard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    edebiyat mı okuyorsun ?
    Edebiyat parçalama Pollyanna orkun
    mDedecim

Morven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Morven isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    22
    Beğenme 
    26
    Beğenilme 
    13

Power guıldıne gırenlerın cogu menfaat ıcın gırıo herkes de bılıo bunu basta ısmaıl.Maksat bı kac parca ımmo ıtem alayım vs .İsmaılın bencilligi ve acgozlugugunu herkes bana yakınıo zaten bana soruyolar nıye dusmansın sence dıyorum aldıgım cvplar bunlar. Bsro suan en ıyı sw daha ıyısını bulamadım ama ortamı bozuk.İsmaılın bu bencıllıgının sonu yalnızlık olucak.İstedıgı butun A B ıtemlerı alsın kapısma olmadıktan Bsro yu power guıldınden dolayı bırakan cok.Masterınızda artık kendı chaları ıle pvp atar 2-3 cara gırıp Bsronn kapanma sebebıde bu olcak !!

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    178
    Beğenme 
    196
    Beğenilme 
    652

Alıntı Morven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Power guıldıne gırenlerın cogu menfaat ıcın gırıo herkes de bılıo bunu basta ısmaıl.Maksat bı kac parca ımmo ıtem alayım vs .İsmaılın bencilligi ve acgozlugugunu herkes bana yakınıo zaten bana soruyolar nıye dusmansın sence dıyorum aldıgım cvplar bunlar. Bsro suan en ıyı sw daha ıyısını bulamadım ama ortamı bozuk.İsmaılın bu bencıllıgının sonu yalnızlık olucak.İstedıgı butun A B ıtemlerı alsın kapısma olmadıktan Bsro yu power guıldınden dolayı bırakan cok.Masterınızda artık kendı chaları ıle pvp atar 2-3 cara gırıp Bsronn kapanma sebebıde bu olcak !!
    Son cümleye kadar katılıyorum ama son cümlen yanlış Kapanmaz
    İsmail bencil birisi bunu herkes biliyor ama şöylede bişi var en insanın kötü yanı ve zaafları vardır ne kadar kızsamda küsmüş olsakta böyle şeylerin buralara yazılmaması gerekiyordu.. keşke yazmasaydin..
    mDedecim

Meta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Meta isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    108
    Beğenme 
    329
    Beğenilme 
    291

Alıntı Morven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben her zman kendı guıldımın ve unıonumun cıkarlarını dusunurum bu bır oyun bende kımse dıyemez kı ısmaıl ac gozlu vs guıldımde bulun ondan sonra yorum yap arkadasım bence benim kimseye küsgünlüğüm kırgınlığım yok benım guıldım unıqelerı ekssın dıe ben tek basıma thıef olup cave yı hunterlara dar ettım gunlerı bılırım ıyılık yap denıze at demışler ben tek kalsam bıle sorun degıl oynumu oynarım HERKESI POWER A BEKLERİZ..

Saygılarla İsmail

ByMetamorfoz--UltimateBosS

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Ölünüzü Dirinizi Her Gün Birinizi Bir Gün Hepinizi

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    178
    Beğenme 
    196
    Beğenilme 
    652

İsmail tartışmayalım boşver hayırlısı olsun herşey hepimiz için
    mDedecim

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş