General
    AIexia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    64
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    33

Standart önemli okuyun!!

TMM GM BUNDAN SONRA ANNE LAFI ALMAYIZ AGZIMIZA NOT: ARKADAŞLAR Alexia veya FerrariF430 dan ulasa bilirsiniz başka charım yoktur kimseye güvmeyin chatbanımı kullanan çakallar var 2 chardan ulasa bilirsiniz sadece. sanada iyi geceler odin bey allah rahatlık versin.
    Konu AIexia tarafından (22.Kasım.2012 Saat 23:57 ) değiştirilmiştir.
    DeceptikonZ
    Alexia-RESMİ ARACI

General
    Konular 
    64
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    33

Alexia-FerrariF430
    Konu AIexia tarafından (23.Kasım.2012 Saat 00:02 ) değiştirilmiştir.
    DeceptikonZ
    Alexia-RESMİ ARACI

Üyeliği Durduruldu
    ozy71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    79
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

şu düştüğün hallere bak, birazcık kendine hakim olabilseydin bunların hiçbirisini yaşamayacaktın.

anlamadığım olay, iki üç kişi toplanıp kendinizi oyunun kralı ilan ediyorsunuz. biz ne krallar gördük, adı bile kalmadı sw de, ne guıldler gördük, hotana yerleşip kendisini oyunun kurucusu ilan edenler..

şu bir gerçek ki, kendinizi çok büyük görmemelisiniz.. siz kendinizi büyük gördüğünüz sürece asla oyunun tadını alamazsınız, amacınıza ulaşamazsınız...

ben bu oyunda çok ezik diye nitelendirdiğiniz kişiyle arkadaşlık kurdum, çoğu zaman benden para isteyenleri eli boş göndermedim, elimden geldiğince yeni başlayanlara yardım ettim..

ama yeri geldi o kişiler benim hep yanımda oldu.. gerçek arkadaşlıklar kurdum..

ben dost olmaktan yanayımdır hep, ama bu oyunda tahammül edemediğim tek şey kibirli insanlardır..

sakın kendinizi çok büyük sanmayın, ayağınızı öyle bir kaydırırlar ki, yanınızda tek kişi bulamazsınız

bu bir abi, kardeş yada dost tavsiyesi.. şu foruma açtığın konular yüzünden bile sana acıyorum şu anda hiç gerek yoktu.

neyse, ben bi hata ettiysem kızgınlıkla, ki etmişimdir, kusura bakma kardeşm

bizde insanız bizde sinirlenebiliyoruz. ben seni affettim.

General
    Konular 
    64
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    33

Tabi kardeşim ne demek affederim tabi öp elimi barışalım küçükler haddini bilicek büyükler affedicek affetmek tabi bana düşer haklısın.
    Konu AIexia tarafından (23.Kasım.2012 Saat 00:44 ) değiştirilmiştir.
    DeceptikonZ
    Alexia-RESMİ ARACI

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    79
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

Alıntı AIexia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi kardeşim ne demek affederim tabi öp elimi barışalım küçükler haddini bilicek büyükler affedicek affetmek tabi bana düşer haklısın.
    nadan ile sohbet güçtür bilene, çünkü nadan ne gelirse söyler diline...

seni adam yerine koyanda kabahat be kardeş, haklısın ... Yalnız şu bir gerçek ki, sen ancak çarının seni adam yapabildiği kadar adamsın... senin adamlığını ben 300 tl ye satın alırım

bilmem anlatabildim mi

Captain
    Kill Bill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    6
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    30

Adı olmayanlara cevap hakkı doğmuş; O hotana kurulduğunu söylediğiniz kişiler, rakip bulamadıklarından sıkılıp bırakmasaydı hala oralarda olurlardı. Zira 7-8 kişi sıraya dizdiklerini kapıdan içeri sokmadıklarını falan hatırlatmaya gerek bile yoktur umarım.

wicked+criminal <3 (eski günlerin hatırına)

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    79
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

Alıntı Kill Bill Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adı olmayanlara cevap hakkı doğmuş; O hotana kurulduğunu söylediğiniz kişiler, rakip bulamadıklarından sıkılıp bırakmasaydı hala oralarda olurlardı. Zira 7-8 kişi sıraya dizdiklerini kapıdan içeri sokmadıklarını falan hatırlatmaya gerek bile yoktur umarım.

yiyosa şimdi gelin o günler geçti bro sw de öle playerlar var ki aklınız durur

yalnız eskiye özlem var, eski oyunculara özellikle. . sıkılıp oyunu bırakanlar tekrar başlayabilir, bol bol rahatsız edilirsiniz problem yok

Yeni Üye
    Setko_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    2
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Alıntı Kill Bill Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kapıdan içeri sokmadık deniliyorda ozaman kale saldıran kimdi Universial - Godsaveus , Online Playerları bile Yoktu . Marvel'la bir kere geldik 1 ay kale bizde kaldı guild bozuldu kaleyi geri aldılar ^^

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş