Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı11Beğeniler

Konu:ALTIN_ORDU Ve Boş İşleri

RaJoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaJoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    2

Standart ALTIN_ORDU Ve Boş İşleri

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Brakın bu isleri artık Bare casus car sokuonuz az zekibirini sokunda Balık gibi atlamasın herseye .

THOUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    THOUR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    19
    Beğenilme 
    3

Simdi ilk once hakkimi helal etmiyorm ettigin kufurlerden konuya basliyayim
    Fw zamani yaklasdiginda glo attim Wtb eu shild 7 diye ve bana Xectioner pm atti yuzukcuye gel diye bende direk ne kdrsa koy alip gidixem dedim zamanim yok oda 1 2 dk bekledi Sipider geldi Xectioner adli arkadas Sipider benim arkadas o satiyor dedi dondu Spider bana msj atti 30b dedi bende kur tm dedim sonra bi arkadas bana para vercek onu bekliyom versin kurcam dedi benden msj bekle hizli ol dedim 2 dk sonra msj attim bana geri donmedi Xec pm atti gel 45b ye ben saticam dedi tm kur oyun oynamayin bana dedim seri olun aldim gittim shildi fw ortasinda Salvation kopegi olan Spider pm atti staf satiyomussun dogrumu evet dedim tm gel alcam dedi bende fw den sonra dedim tm bekliyorm dedi sonra geri msj atti 530b mis Xectioner dedi diye bna pm atti bende dedimki ben 12 staf satiyorm 530b ne alaka oda bana oyunmu oynuyonuz lan dedi bastirdi küfuru Xectioner senin yan carin bana power stafi saticakdin fln filan dedi baya agir hakaretler etti guilde Xectioneri sokdun (Guya yan carim) ajansin fln filan dedi ya ne diyosun dedim acikla hicbisey anlamiyorm dedim ss leri forumda gorcen dedi bende at len dedim olay bu ve IP YE BAKILARAK BENIM YAN CARIM XECTIONERMI BAKARMISINIZ VE SON 1 HAFTADA ENVANTERIME POWER 7 STAF GIRMISMI ONADA BAKINIZ SAYIN GM. Salvation kopegi olarak hepsiniz aynisiniz sabah yalvara yalvara yan carimdaki 12 power stafi istediniz bende verdim demekki size iyilik yapmak gerekmiyor derdin gold ise gel vereyim ama ortada bi oyun donuyor lutfen cozulsun

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    19
    Beğenilme 
    3

Casus çarmış biz sizmiyiz lan kıci kirik guildinize casusmu sokucaz neyiniz varki sokalim yol alin simdi bunun tek sebebi yaraniz var ne zmn cape taksaam Salvation üşüşuyo wiz oldugum halde 1ws1 e cikicak g.tunuz yok o kdr glo attim djdj varsa yurekliniz beklerim 1ws1 e preesine hadi k.g GUILDIMEDE LAF ATMA

AshleyBenson
    HafizIyotanka bunu beğendi.

AgainstTheCurrent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AgainstTheCurrent isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    19
    Beğenme 
    146
    Beğenilme 
    66

Alıntı RaJoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Brakın bu isleri artık Bare casus car sokuonuz az zekibirini sokunda Balık gibi atlamasın herseye .
    Ne çekemiyorsunuz altınorduyu bilemedimde o laf attığın arkadaş benim oyundaki en yakın kardeşimki böyle birşey yapmıcağına katiyen inanmam.1.si aoda diye adamı yargılayıp pi* demişsin ve iftira atmışsın o diğer çar onunmuş gibi.2.si neden elinde kesin bi kanıt olmadan konu açıp kendini bu kadar düşürdün ki DAHA KONUŞURDUMDA KONUŞUNCA YORUMUMU SİLİYORLAR NEYSE İYİ GECELER

RaJoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaJoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    2

Ulen nasıda kıvırtıyonuzzz ne bok oldunuzu butun sw Biliyor burda kelime oynu yapıyonuz Sen yokken abilerin baska köpeklere yaptırıyordu o isleri zamanında bizde ordaydık kocum ordaki muhabetleri bana anlatma dusmansanızda karı gibi ordan oraya laf tasımayın gecen diordu abin union a neler yazdıklarını göruyorum die mastere cok doru bi boksunuzda nerden biliyonuz nereye ne yazdımızı kendi azınızla kendinizi ele veriyonuz sonra hiç bise yok gibi savunma moduna giriyonuz kahbelik ortaya cıkınca Öyle olur cunki.

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    357
    Beğenme 
    977
    Beğenilme 
    1022

Benim bildiğim de bir boş işleri var. BEDAVADANNNN HAVADAN +19 EU SHIELDLERI OLMUŞTU ACABAAAA NERDENNNNNN Abi şu tarz konular acmayın ya Çekemeyen birbirini konu açıyor valla ibretliksiniz şu oyunu lafatmadan boş yapmadan oynayamıyorsunuz

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    19
    Beğenilme 
    3

Tm kardesim Xectionerin yan carim oldugunu soylemisdin bana Sayi gm asgard ip ye bakabilirmi benim carimmi diye ve ayriyetten 1 hafta icince envanterime +7 power staf girmismi diye. Peki soruyorm Xectioner adli arkadas sana ne dedide bana donup pm attin Shild satiyorum diye?? Amacınız ne ya anlamis deilim sonra tutup Your Batuhan adli arkadasimiz icin bana dedinki o senin yan carin guilde ajan sokdun diye soruyorum sana Ortada benim imsim var fakat olay ne derdin ne ?? Rezil olcaksin Gm asgard olaya el atarsa

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    19
    Beğenme 
    146
    Beğenilme 
    66

Alıntı RaJoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulen nasıda kıvırtıyonuzzz ne bok oldunuzu butun sw Biliyor burda kelime oynu yapıyonuz Sen yokken abilerin baska köpeklere yaptırıyordu o isleri zamanında bizde ordaydık kocum ordaki muhabetleri bana anlatma dusmansanızda karı gibi ordan oraya laf tasımayın gecen diordu abin union a neler yazdıklarını göruyorum die mastere cok doru bi boksunuzda nerden biliyonuz nereye ne yazdımızı kendi azınızla kendinizi ele veriyonuz sonra hiç bise yok gibi savunma moduna giriyonuz kahbelik ortaya cıkınca Öyle olur cunki.
    Okuyunca ne güldüm ya.Ne diyon anlamışda değilim düşün ben anlamadıysam artık o laf attığın arkadaş aoda yeni player sayılır yani geçmişi falan karıştırman çok saçma ve başkalarından falan duymuşsun bu guild böyle falan diye bi playerına iftira atıcam diye sadece duyduğun kesin olduğunu bilmediğin lafları atıcak kadar aciz birisisin anladığım kadarıyla .Kıvırtıyon falan diyonda asıl sen kıvırtıyorsun hadi bakalım iftira atıyorsun ispatlada görelim merak ediyorum biliyorumki lafı değiştirip başka yerlere çekmeye çalışıcaksın.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    19
    Beğenme 
    146
    Beğenilme 
    66

Alıntı KolayDegil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim de bir boş işleri var. BEDAVADANNNN HAVADAN +19 EU SHIELDLERI OLMUŞTU ACABAAAA NERDENNNNNN Abi şu tarz konular acmayın ya Çekemeyen birbirini konu açıyor valla ibretliksiniz şu oyunu lafatmadan boş yapmadan oynayamıyorsunuz
    Kanka sen biliyorsun ben polemik yapmayı fazla sevmem ama biryerde böyle haksızlık görürsem susmam.Neyse yine düşüncelerime tecüman olmuşsun sende olmasan
    THOUR bunu beğendi.

d3viL_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    d3viL_TR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    128
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    284

ASGARD iftira söz konusu bu konuda karalama var gereğinin yapınız.
    AO_MuRaT_131

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş