Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı94Beğeniler

Konu:SAHTE RANK FS-TP İFŞA VİDEOLU [^Strong_Unity Farkıyla^]

Üyeliği Durduruldu
    bedrharyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Wolfteam
    Konular 
    58
    Beğenme 
    152
    Beğenilme 
    103

Talking SAHTE RANK FS-TP İFŞA VİDEOLU [^Strong_Unity Farkıyla^]

Bugün Ne Kadar Güzel Bir Gün
    Orda burda adamlıktan bahsedersiniz lafta hepiniz 4-4 lüksünüz , itemi ve goldu olmayan oyuncularla alay etmeyi iyi bilirsiniz.
    İnsanları tipine göre yargılayıp tipiyle alay edersiniz .. Ne dedim size daha doğrusu Ne dedik biz size ? Sizin Fişinizi Biz Çekicez Dedik mi demedik mi?
    Bu gece operasyon vardı , Bu gece Çok uzun Bir geceydi.. İnlerine girdik yatağından aldık kahpeleri

Günlerdir ben Bedo ve Strong Unity ekibi peşinden koşuyoruz bunların çoğu kez tek olduğum için görünmezliğimi bottan görüyorlardı , kervanlara ya exit atıyorlar yada 1 yıldız doldurup 5 dk ileri gidip geri getiriyorlardı kervanları yani sahte rank kasamıyorlardı beni gördüklerinde..
    En sonunda inlerini bulduk Veysel abi sayesinde..
    1. VİDEO [Buglu ortamda sahte kasan kahpeler]
    <b>

Geceden sabaha 30-50 bin rank kasan şrrfsizler bunlar işte, nasıl kastıklarını sorduğumuzda kervan çekiyorlarmış thief yokmuş serverda hiç yakalanmıyorlarmış
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Görüyorsunuz bu iti ve yazdıklarını yavaş yavaş aşşağı inin görün gerçekler nelermiş.
    Hiç utanmadan sıkılmadan yalan söylemelerine de şaşırıyorum , sanki yapmıyormuş gibi profesyonelce inkar etmelerine bitiyorum. İyi eğitim almışlar öğretmenlerini tebrik ediyorum.

Bakın Kulakcının dediğine bakın kendisi sahte kasıyormu kasmıyormu bilmiyorum ama sahte kasan arkadaşlarına iyi giydirmiş . Oğlancı mıdır nedir ?

Bide benle dalga geçmeleri yokmu sen akıl ver yahu kahpelikte sınır tanımıyorlar

Traderlerin ve Hunterlerin cezalandırılmasını istiyorum.
    Videoda kervanlar hunterlar iç içe geçmiş durumdadır , Hoca ve tayfasının geçen hafta 120k nasıl kastığının bir nevi göstergesi bu videolardır.. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu konuda biz elimizden geleni yapıp günlerce saatlerce arayıp bulduk kimi zaman görünmezliğimizii bottan gördüler sahte kasmaya yeltenemediler uğraştık yani anlayacağın senden de aynı titiz çalışmayı bekliyoruz guild olarak.

Bir arkadaşımız dayanamayıp bu gece bunları yakaladığımızı ağzından kaçırmış uyarmamıza rağmen kusura bakma @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , Banlanacağını anlayan kahpeler sınır tanımayıp , oyun yöneticisinden item kaçırma derdine düşmüşler .Donunuzu götünüzden alır haberiniz olmaz bırakın item kaçırmayı.

Geçen haftadan bu haftaya 7 Lv Suit Kasan Kim Varsa FS ve TP den İnanmıyorum Rankı hakkıyla emek vererek Kastıklarına....

.....
    Ah hoca Ah Bünyamin milletin aklına girip yazık ediyorsun oyuncularına suit kasıp job cavede üstünlük sağlamak için.
    Sırf Aç gözünü doyurmak için Guild oyuncularına kahpelik yaptırıyorsun , onlarında günahına giriyorsun..
    Bu yapılan basit bir şey değil 2 haftadır rankı alt üst ettiler aldıkları ödülller bir yana o kadar insanın emeğine girdiler
    ve 1-2 kişinin yaptığı bir şey değil örgütlenerek yapılan bir eylemdir .....
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Kişileri teker teker bulup Cezalandırmanızı istiyorum
    -----------------------------------HAZIRLAYAN----------------------------------- -----------------------------------BEDOONUZ-----------------------------------

Chief General
    Ferhat_Celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    58
    Beğenme 
    119
    Beğenilme 
    181

Bedo iş başında : )

İnlerinde yakalarız aklınızı alırız ayık olun FS ve yancı kahpeleri

Bizi görünce sahte kasmaktan vazgeçen kahpe yancıları

Konu Ferhat_Celebi tarafından (02.Mayıs.2019 Saat 07:34 ) değiştirilmiştir.
    bedrharyy, canlibomba, CHAPPİE ve 2 kişi bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Vice General Lord
    PrayForLove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    246
    Beğenilme 
    212

Hiç şaşırılacak bir konu değil ki zaten bu server bunlar gibi bir kahpeyi AO dönemin de gördü şimdi iss Kahpeliği bunlar Devraldı . Emek nedir bilmeyen Dansöz gibi kıvıran kahpelerrr

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ST_E_Z_E_L_ / M.Ali

Chief General
    Kkwbeauty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    75

Kahpecikler yakalanmış sabah sabah ne güldüm emek hırsızları

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bir Millet için, büyümekten korkmak kadar ölümcül düşünce olamaz.

H. Nihal ATSIZ.

Üyeliği Durduruldu
    YARGI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Metin 2
    Konular 
    10
    Beğenme 
    39
    Beğenilme 
    12

Emeğine sağlık , baskın basanındır hesabı video iyi geldi sabah sabah +1 like benden
    bedrharyy ve ZulemaZahir bunu beğendi.

General Lord
    _DarkBlue_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    230
    Beğenme 
    839
    Beğenilme 
    814

Alıntı bedrharyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orda burda adamlıktan bahsedersiniz lafta hepiniz 4-4 lüksünüz , itemi ve goldu olmayan oyuncularla alay etmeyi iyi bilirsiniz.
    İnsanları tipine göre yargılayıp tipiyle alay edersiniz .. Ne dedim size daha doğrusu Ne dedik biz size ? Sizin Fişinizi Biz Çekicez Dedik mi demedik mi?
    Bu gece operasyon vardı , Bu gece Çok uzun Bir geceydi.. İnlerine girdik yatağından aldık kahpeleri

Günlerdir ben Bedo ve Strong Unity ekibi peşinden koşuyoruz bunların çoğu kez tek olduğum için görünmezliğimi bottan görüyorlardı , kervanlara ya exit atıyorlar yada 1 yıldız doldurup 5 dk ileri gidip geri getiriyorlardı kervanları yani sahte rank kasamıyorlardı beni gördüklerinde..
    <b>

Geceden sabaha 30-50 bin rank kasan şrrfsizler bunlar işte, nasıl kastıklarını sorduğumuzda kervan çekiyorlarmış thief yokmuş serverda hiç yakalanmıyorlarmış
    Görüyorsunuz bu iti ve yazdıklarını yavaş yavaş aşşağı inin görün gerçekler nelermiş.
    Hiç utanmadan sıkılmadan yalan söylemelerine de şaşırıyorum , sanki yapmıyormuş gibi profesyonelce inkar etmelerine bitiyorum. İyi eğitim almışlar öğretmenlerini tebrik ediyorum.

Bakın Kulakcının dediğine bakın kendisi sahte kasıyormu kasmıyormu bilmiyorum ama sahte kasan arkadaşlarına iyi giydirmiş . Oğlancı mıdır nedir ?

Bide benle dalga geçmeleri yokmu sen akıl ver yahu kahpelikte sınır tanımıyorlar

Videoda kervanlar hunterlar iç içe geçmiş durumdadır , Hoca ve tayfasının geçen hafta 120k nasıl kastığının bir nevi göstergesi bu videolardır.. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu konuda biz elimizden geleni yapıp günlerce saatlerce arayıp bulduk kimi zaman görünmezliğimizii bottan gördüler sahte kasmaya yeltenemediler uğraştık yani anlayacağın senden de aynı titiz çalışmayı bekliyoruz guild olarak.

Bir arkadaşımız dayanamayıp bu gece bunları yakaladığımızı ağzından kaçırmış uyarmamıza rağmen kusura bakma @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , Banlanacağını anlayan kahpeler sınır tanımayıp , oyun yöneticisinden item kaçırma derdine düşmüşler .Donunuzu götünüzden alır haberiniz olmaz bırakın item kaçırmayı.

Geçen haftadan bu haftaya 7 Lv Suit Kasan Kim Varsa FS ve TP den İnanmıyorum Rankı hakkıyla emek vererek Kastıklarına....

.....
    Ah hoca Ah Bünyamin milletin aklına girip yazık ediyorsun oyuncularına suit kasıp job cavede üstünlük sağlamak için.
    Sırf Aç gözünü doyurmak için Guild oyuncularına kahpelik yaptırıyorsun , onlarında günahına giriyorsun..
    Bu yapılan basit bir şey değil 2 haftadır rankı alt üst ettiler aldıkları ödülller bir yana o kadar insanın emeğine girdiler
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Kişileri teker teker bulup Cezalandırmanızı istiyorum
    -----------------------------------HAZIRLAYAN----------------------------------- -----------------------------------BEDOONUZ-----------------------------------
    Kurgu gayet başarılı hele o ahmet kural sahnesi fav. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sizi göreve davet ediyorum.

_AantiqaA_
    INeedYoul

Xte
    Xte isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Captain
    Xte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    14

Alıntı bedrharyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

<b>

.....

Helal Dostum Adamsın Pitbul Bünyamıne Ne Yapılsa Azdır. Guıldındekı İnsanlar Kasmak İstemese Bile Bu Topitop Zorla Kastırtır, sanki cavede Bi yarak yiye biliyor. 6 Yıllık bsro hayatımda 2 chat bandan başka bi ceza yemedim Neden mi? Oyun Bile Olsa Namusumuzla Oynayıp Kimsenin Hakkına Girmiyoruz. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Bu İşi Cevirenlerin Hepsinin cezasını Almasını İstiyoruz. İt Kopuk Fazla Bu Sw ye .. Ftw Pitbulll Bünyaminxxx
    PoweR_ShoT
    Can
    LionsOfCihad
    <3

Chief General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    58
    Beğenme 
    119
    Beğenilme 
    181

Strong_Unity ' guildi ekibi Bunun gibi kahpeleri çok gördü adamı ininde yakalarız aklını alırız ULAN Pitbull hoca ayağını denk al arkamızdan guilddeki oyuncularına yalan yalnış benim hakkım atıp tutma ! Ben sana seni ifşalarım demedim mi ? Sizin guildinizin fişinizi çekerim demedim mi. Gözünü açtığımız delikanlı olan oyuncuların seni terk edecek daha fazla kandıramıcaksın demedim mi ? Dedim bundan sonra birine iftira atarken hak yerken 2 kere düşün. HOCA sen ilk önce kendini eğit. Zerkle kesmeye diye çıkıp zerkini kaçmak için kullanan hoca aklını başına devşir ! Çenenizi böyle kapatırız adam olun ayık olun ! Su'lar yine seller gibi geldi <3

Chief General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    58
    Beğenme 
    119
    Beğenilme 
    181

Bide hayla kalkmış guildimize ajan sokmaya çalışıyosun ulan senin neyine ajan sokmak mal herif !

General Lord
    _DarkBlue_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    230
    Beğenme 
    839
    Beğenilme 
    814

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... cezayı uygularken itemlerin aktarıldıkları charı da kapatırmısınız malum honorsuz char bunların ki item aktarırlar o itemleri de kapatın böyle sahtekarları barındırmayalım !!!

_AantiqaA_
    INeedYoul

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş