Beğeni Ağacı45Beğeniler

Konu:SAHTE RANK FS-TP İFŞALANDI [^Strong_Unity Farkıyla^]

bedrharyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bedrharyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Wolfteam
    Konular 
    58
    Beğenme 
    152
    Beğenilme 
    103

Post SAHTE RANK FS-TP İFŞALANDI [^Strong_Unity Farkıyla^]

Bugün Ne Kadar Güzel Bir Gün
    Orda burda adamlıktan bahsedersiniz lafta hepiniz 4-4 lüksünüz , itemi ve goldu olmayan oyuncularla alay etmeyi iyi bilirsiniz.
    İnsanları tipine göre yargılayıp tipiyle alay edersiniz .. Ne dedim size daha doğrusu Ne dedik biz size ? Sizin Fişinizi Biz Çekicez Dedik mi demedik mi?
    Bu gece operasyon vardı , Bu gece Çok uzun Bir geceydi.. İnlerine girdik yatağından aldık kahpeleri

Günlerdir ben Bedo ve Strong Unity ekibi peşinden koşuyoruz bunların çoğu kez tek olduğum için görünmezliğimi bottan görüyorlardı , kervanlara ya exit atıyorlar yada 1 yıldız doldurup 5 dk ileri gidip geri getiriyorlardı kervanları yani sahte rank kasamıyorlardı beni gördüklerinde..
    En sonunda inlerini bulduk Veysel abi sayesinde..
    1. VİDEO [Buglu ortamda sahte kasan kahpeler]

Geceden sabaha 30-50 bin rank kasan şrrfsizler bunlar işte, nasıl kastıklarını sorduğumuzda kervan çekiyorlarmış thief yokmuş serverda hiç yakalanmıyorlarmış Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Görüyorsunuz bu iti ve yazdıklarını yavaş yavaş aşşağı inin görün gerçekler nelermiş.
    Hiç utanmadan sıkılmadan yalan söylemelerine de şaşırıyorum , sanki yapmıyormuş gibi profesyonelce inkar etmelerine bitiyorum. İyi eğitim almışlar öğretmenlerini tebrik ediyorum.

Bakın Kulakcının dediğine bakın kendisi sahte kasmıyormuş ama sahte kasan arkadaşlarına iyi giydirmiş . Oğlancı mıdır nedir ?
    Bide benle dalga geçmeleri yokmu sen akıl ver yahu kahpelikte sınır tanımıyorlar

Hoca ve tayfasının geçen hafta 120k nasıl kastığı bir sır olarak kaldı .
    [B @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu konu hakkında yapılması gerekeni yapmış bulunmakta suçlular cezalandırıldı.

[/B]Banlanacağını anlayan kahpeler sınır tanımayıp , oyun yöneticisinden item kaçırma derdine düşmüşler .Donunuzu götünüzden alır haberiniz olmaz bırakın item kaçırmayı

YAZIK AKTARDIĞI HESAPTA KAPATILDI AKILLI SANIYORLAR KENDİLERİNİ.
    İsterseniz tekrarlayın aynı davranışları @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ın da dediği gibi ilk seferde 7 gün tekrarlanırsa süresiz banned.
    Garip Rank puanı artışları gördüğümüzde ensenizde bitmek üzere serverı alt üst edeceğimizi bilin , bunu bari adabıyla yapın kahpelikle biyere varamazsınız.

Ve size kimse bir şey yapmadı , Siz kendi kendinize yaptınız herşeyi.. O sahte rankları kasmasanız bizim elimize fırsat geçmeyecekti..
    Yani
    Ah hoca Ah Bünyamin milletin aklına girip yazık ediyorsun oyuncularına suit kasıp job cavede üstünlük sağlamak için.
    Sırf Aç gözünü doyurmak için Guild oyuncularına kahpelik yaptırıyorsun , onlarında günahına giriyorsun..

VE OZGÜRTR HİÇ UTANMADAN BU KONUNUN ALTINA HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ TAVRIYLA ŞUNLARI YAZIYOR
    "
    Olay Asgard tarafından neticelendirilecektir.Buraya şov amaçlı yorum yapanların %99 u da ikiyüzlü yalamacı kendini sütten çıkma ak kaşık zanneden goygoy takımı. Ne yaparsanız yapın, elinizden geleni ardınıza koymayın. Asla sizin gibi köpek, ayakçı, şovmen, ikiyüzlü olmayacağız. Siz birbirinizi yalamaya ve bizi seyretmeye devam edin. TOPUNUZAAAAA TP & FS Bunlar nasıl insan anlamadım madem bir bok yediniz yakalamışız tebrik edin yada kenarı çekilin cezanızı çekin.
    Aliscan diye bir dallamayı doldurup salmışlar o konu altına küfür ediyor önüne geleni asıp kesiyor sanarsın battal gazi

KAHPELİKLERİNİ BİLE KABULLENMİYORLAR VİDEO İLE SUNDUM YİNE KABULLENMEDİLER KAHPE FSSS KAHPE TPPPP
    CHAPPİE, tahababa, barkan_41 ve 7 kişi bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    Wolfteam
    Konular 
    58
    Beğenme 
    152
    Beğenilme 
    103

BENİ FARKEDİNCE SAÇMALAYANLARDA BURDA İZLEYİN GÜLÜN ARKADAŞLAR YAPTIKLARINA ANLAM VEREBİLEN ANLATSIN BANADA

seboaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    seboaga isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    56
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    55

Bilgim kadarıyla kervan durmadığı sürece sorun olmuyor tabii hesaplar bot olmuycak .

Durum 
    Favori Oyun  
    Wolfteam
    Konular 
    58
    Beğenme 
    152
    Beğenilme 
    103

İLK VİDEOU İZLE ANLARSIN
    Alıntı seboaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgim kadarıyla kervan durmadığı sürece sorun olmuyor tabii hesaplar bot olmuycak .
    barkan_41 ve Vitalli bunu beğendi.

CHAPPİE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    CHAPPİE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    4

WTS AHLAK
    bedrharyy bunu beğendi.

Cull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Cull isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    38
    Beğenme 
    103
    Beğenilme 
    125

Bu mallar akıllanmazlar 😂😂
    bedrharyy bunu beğendi.

XaioGaizka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    XaioGaizka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    3

1. Olay şu bedo kardeşş adamlar thiefler ile anlaşmalı mal çekerken birbirlerine söyleyip malı yatırıyor.
    2. Olay sen peşimizde olduğun için 1 yıldız mal yükledik arkadaşlar ile gelen thieflere süpriz olsun diye.
    3. Zaten senin mantığının almaması çok normal çünkü arada bilgisayar başından kalkıp kitap falan okunman lazım.
    4. Oyun Log'ları zaten inceleniyor. Sahte Rank olsa çoktan ban yemişti.
    5. Orada her hunterin 1 kervan carı vardı. Peşimize adam takacağını düşündüğümüz için tek yıldız mal çekip süpriz yapmak istedik ama sen bunu anlamayaca kadar sığırsın
    6. Hunter çarları kapının dışında bıraktık. Çarların Üzerine Gold gelmesin hesap karışmasın diye.
    7. Union Benim Umrumda değil ben işten geldikten sonra hem eğlence amaçlı hemde para kasmak adına kervan çekiyorum yaptığım illegal birşey yok.
    8. Arada Kitap Okuyup Beynini Geliştirmen Dileği İle.... Saygılar Sevgiler Kardeşim...

XaioGaizka...
    Konu XaioGaizka tarafından (02.Mayıs.2019 Saat 19:03 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    Wolfteam
    Konular 
    58
    Beğenme 
    152
    Beğenilme 
    103

Teşekkürler bro istanbulfilmakademi den senaristlik eğitimi aldın sanırım. Sizin ve tayfanızın ne yaptığını anlayamadıkki zaten dansöz gibiler hunter diyoruz thief çıkıyorlar thief diyoruz hunter çıkıyorlar oscar ödülüne layıksınız tebrik ederim 1 tane thief yok piyasada yine döktürmüşssünüz dilbazlığınızı aferum siğe
    Alıntı XaioGaizka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.Olay şu bedo kardeşş adamlar thiefler ile anlaşmalı mal çekerken birbirlerine söyleyip malı yatırıyor.
    2.Olay sen peşimizde olduğun için 1 yıldız mal yükledik arkadaşlar ile gelen thieflere süpriz olsun diye.
    3.Zaten senin mantığının almaması çok normal çünkü arada bilgisayar başından kalkıp kitap falan okunman lazım.
    4.Oyun Log'ları zaten inceleniyor. Sahte Rank olsa çoktan ban yemişti.
    5.Orada her hunterin 1 kervan carı vardı. Peşimize adam takacağını düşündüğümüz için tek yıldız mal çekip süpriz yapmak istedik ama sen bunu anlamayaca kadar sığırsın
    6. Hunter çarları kapının dışında bıraktık. Çarların Üzerine Gold gelmesin hesap karışmasın diye.
    7. Arada Kitap Okuyup Beynini Geliştirmen Dileği İle.... Saygılar Sevgiler Kardeşim...

XaioGaizka

Napoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Napoli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    10

Alıntı seboaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam slota çevirmişler orayı))))
    bedrharyy bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    Wolfteam
    Konular 
    58
    Beğenme 
    152
    Beğenilme 
    103

AHAHA AYNEN UTANMASA NOVA ELİXİR TABLET TOPLATCAK BOTTAN
    Alıntı Napoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam slota çevirmişler orayı))))

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş