bSilkroad Oyun Kuralları

Silkroad Private Server











JollyGame ForumForum Anasayfa English Support Facebook Twitter Youtube TeamSpeak
Go Back   JollyGame JollyGame Kural ve Sözleşmeler Oyun Kuralları
Şifremi Unuttum?

Oyun Kuralları



Jolly Game tarafından açılmış olan serverların kurallarını burada bulabilirsiniz.


Beğeni Ağacı41Beğeniler

Konu Kapatılmıştır
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30.01.2012, 20:59   #1
Genel Yönetici
 
Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Durum: Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Mesajlar: 8.786
Konular: 521
Silkroad Yetkilisi: [GM]Odin
Post bSilkroad Oyun Kuralları

Üyelik Sözleşmesi / Oyun Kuralları


Satış Sözleşmesi

Madde 1. Firmamızca satışı gerçekleşen ürünlerin gayri maddi ürünler olması sebebiyle geri iadeleri söz konusu değildir. Satılan Silk/Ürün geri alınamaz.

Madde 2. Her müşteri kendi hesap güvenliğinden sorumludur. Hesap bilgilerinin paylaşılması veya çalınması halinde oluşabilecek zararlardan firmamız sorumlu tutulamaz.

Madde 3. Jolly Game fiyatlar üzerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Madde 4. Müşterinin verdiği tüm bilgilerden kendisi sorumludur ve bilgilerin doğruluğunu kabul etmiş sayılır.

Madde 5. Müşterilere ayrılan panelden ve bu panelde yapılan işlemlerden müşterinin kendisi sorumludur. Yapılan işlem ve işlem hatalarında firma sorumluluk kabul etmez.

Madde 6. Hata yada yanlışlık sonucu alınan ürünlerin iadesi ve değişimi talep edilemez.

Madde 7. Oyunumuza kayıt olan üyelerin oyun kuralları uyması gerekmektedir. Kural dışı eylemlerde bulunan şahısların hesapları durdurulur.

Madde 8. Hesapların durdurulması halinde kullanılmış ve harcanmış ürünlerin iadesi yapılamaz.

Madde 9. Sözleşme ve kuralları Jolly Game haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Madde 10. Sisteme kayıt olmuş tüm üyeler/müşteriler bu sözleşmeyi okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.


Genel Kurallar

Madde 1. T.C. Yasalarına aykırı davranışlar kesinlikle yasaktır. Kanunlar çerçevesinde kısıtlanmış ve/veya yasaklanmış eylemler gerçekleştiren hesaplar süresiz durdurulacaktır.

Madde 2. Din, Dil ve Irk ayrımı yapan oyuncuların hesabı ispatı halinde 3 gün süreyle durdurulur. Tekrarı halinde 7 gün süreyle hesap durdurma işlemi uygulanır.

Madde 3. Bug kullanımı kesinlikle yasaktır. 1. derece bug kullanan oyuncuların hesapları süresiz durdurulur. 2. dereceden bug kullanımına dahil olan yada duruma sessiz kalan kişilerin hesapları 3 gün durdurulacaktır.

Madde 4. Oyun yönetimini aldatmaya yönelik her türlü şikayet, bug bildirimi, ödeme bildirimi veya hatalı bilgilendirmenin cezası süresiz hesap kapatılmasıdır.

Madde 5. Oyunun huzurunu bozan, zarar veren ve oyunu amacının dışında oynayan şahıslar hiçbir neden gösterilmeksizin cezalandırılabilir. Bu durumda oyuncunun itiraz hakkı bulunmamaktadır.


İleti ve Yazışmalar

Madde 6. Ailevi ve kutsal değerlere edilen hakaret ve küfürlerde oyuncu 7 gün chat block ile cezalandırılacaktır.

a. Guild içi küfürlerde oyun yönetimi cezalandırma yapmayacaktır. Bu gibi durumlarda guild başkanınız ile iletişime geçmelisiniz. Guild özerk bir yönetimdir.
b. Özel mesaj ile yapılan küfürlerde 02.05.2015 tarihi itibari ile suç sayılacak ve Madde 6'da belirtilen şekilde ceza uygulanacaktır.
c. Oyun içerisinde Global ve All chat aracılığı ile yapılan küfürlerde, oyun yönetimi gördüğü taktirde şikayet gerekmeksizin ceza uygulayacaktır.

Madde 7. Oyun yönetiminin ve oyuncuların gerçekleştirmediği bir eylem için suçlamak veya oyuncuları yanıltmak bir suçtur.

a. Oyun yönetiminin item sattığını yada item dağıttığını idda eden kişiler kanıtlayamadığı taktirde oyundan süresiz uzaklaştırılırlar.
b. Oyuncuları yönetime veya oyuna karşı kışkırtmak, oyundan soğutmaya yönelik davranışlarda bulunmak GM insiyatifi ile cezalandırılır.
c. Kanıt olmadan suçlamalarda bulunmak yasaktır. "Hırsız, Terörist, Dolandırıcı ve yapmadığı bir eylem için asılsız suçlamalar" yönetimin insiyatifi çerçevesinde cezalandırılır.

Madde 8. Oyun içerisinde aleni bir şekilde başka private serverının reklamını ve tanıtımını yapmak affı olmaksızın hesabın süresiz kapatılmasını gerektirir.

a. Reklam ve tanıtım içermeden de private server isimlerinin oyun içerisinde yazılması yasaktır. Bu durumda şahıs uyarılır, tekrarı halinde oyundan uzaklaştırılır.

Madde 9. Şehirlerde ve oyuncuların toplu bulunduğu alanlarda SPAM yapmak yasaktır. Bot ile devamlı yazı yazılması halinde oyuncu chat block ile cezalandırılır. Ceza süresi ilk seferde 2 gün, tekrarı halinde 7 gündür. Bu kuralda şikayet kabul edilmeyecektir. Yönetim bizzat denetleme yapacak.


Oyun İçinde ve Dışında Ticaret

Madde 10. bSilkroad üzerinden ticari kazanç sağlamak yasaktır.

1. Karakter satışının düzenlenmesi.
a. Devamlı olarak karakter alan ve satan kişiler ilk seferde uyarılır, tekrarı halinde hesapları kapatılır.
b. Aynı anda toplu karakter satışı yapan ve para kazanma amacı güden kişiler ilk seferde uyarlır, tekrarı halinde hesapları durdurulur.
c. Gerçek para ile karakter kasıp satmak yasaktır.

2. Item satışlarının düzenlenmesi
a. Oyun içerisinde gerçek para ile item, gold ticareti yasaktır. Satışını ve alımını yapanlar oyundan süresiz uzaklaştırılır. ALIM teklifinde bulunanlar 3 gün uyarı cezası alır, 2. kez alım teklifinde bulunanlar ise süresiz uzaklaştırılır.

Madde 11. Oyuncuları dolandırma ve kandırmaya yönelik davranışların yasaklanması.

1. Gerçek olmayan bir uygulamayı gerçekmiş gibi gösterip oyuncuları yanıtlma.
a. "Itemi yere atar mısın? Sahte mi değil mi bakacağım" gibi dolandırma yöntemlerini kullananlar 7 gün uzaklaştırılacaktır.
b. Bedava silk, bedava item gibi vaadler ile oyuncuları dolandırmaya çalışmanın cezası süresiz hesap kapatılmasıdır.

2. Fake karakter açanlar ve oyuncuları dolandırmaya çalışanları hesapları süresiz kapatılır. Aynı zamanda ip taraması ile tüm karakterleri oyundan uzaklaştırılır.

Savaş ve Düellolar

Madde 12. Exchange bug'u yasaklanmıştır. Bu bugu kullanan oyuncuların kayıtları incelendiğinde böyle bir bulguya rastlanırsa ilk seferde 1 gün, tekrarı halinde ise 7 gün hesapları durdurulacak.

Madde 13. Buffer karakterlerin düzenlenmesi ve yasaklanması.

a. Bard karakterler fortress war, job war, job cave, pvp alanı gibi savaş yerlerinde yasaklanmıştır. Bu alanlarda kullanılması yasak olan skill grupları Tambour ve Dancing serisidir. Bu skiller karakterleri ölümsüzlüğe yaklaştırarak savaşları içinden çıkılmaz ve sonlanmaz duruma getirmektedir. Diğer warrior, cleric buffları ile birleştiği zaman oyunun zevkini tamamen yok etmektedir.
b. (a) bendinde belirtilen suçların şikayeti esnasında BARD karakter seçilerek ekran görüntüsünde net bir şekilde gösterilerek şikayet edilmelidir. Aynı zamanda bard karakteri açan şahsında ismi yazılmalıdır.
c. (a) bendinde belirtilen suçların işlenmesi halinde bard karakter 1 ay süre ile kapatılır. Şikayet esnasında bard karakterini açan kişi veya kişilerde bard karakterin yasaklanması ile uyarılmış kabul edilir! Tekrar aynı suçta ismi geçmeleri halinde hesapları süreli olarak kapatılır.
d. Warrior, Cleric, Warlock gibi tüm karakterlerin pvp ve savaş alanlarında buffer karakter şeklinde yasaktır. Oyunun doğası gereği her oyuncu kendi karakterini kontrol edebilir. Buffer karakterin pvp ve savaş alanlarında kullanılması oyundaki dengeleri bozmakta ve alınan zevki azaltmaktadır. Bu konuda uyarı yapılacak olup tekrarında cezalandırılacaktır.

Madde 14. Job savaşlarının düzenlenmesi ve bazı yasaklamalar.

1. Dost/Guild veya ikinci bir karakter açarak mal transferi gerçekleştiren Thieflerin hesapları sahte job rank suçlaması ile kapatılır.

2. 1 yıldız, safe tradelere PK olunması yasaktır. Bu suçu işleyen thiefler oyundan uzaklaştırılırlar.

3. Thiefler trans pet ile şehre giremezler. Şehre trans pet ile giren thiefler ilk seferde 1 hafta, tekrarı halinde süresiz uzaklaştırılırlar.

4. Kervan sisteminin amacı dışında kervanı bir kenara çekerek NPC Thief yada NPC Hunter ile sahte rank oluşturmak yasaktır. Şikayet yada yönetimin tespiti halinde olayın içerisinde yer tüm karakterler 1 haftadan az olmamak üzere oyundan uzaklaştırılır.

5. Ek yazılım veya bot kullanarak otomatik kervan çekilmesi yasaklanmıştır. Kervan sistemini ve amacını saptıran bu eylemleri gerçekleştirenler ağır şekilde cezalandırılacaktır. 24.10.2017 tarihi itibari ile videolu şikayetlerde kanıtın bize ne kadar kesinlik sunduğuna bağlı olarak ceza süresi değişecektir. Yönetimin bizzat gerçekleştirdiği tespitlerde ise oyuncu oyundan süresiz uzaklaştırılır.

Madde 15. Job Temple/Cave'nin yan karakterler ile doldurarak rakip oyuncuların girişini engellemek yasaktır. Bu uygulamayı gerçekleştirenler ağır bir şekilde cezalandırılır.

Önemli Uyarılar

Madde 16. Yaptırımı olmayan fakat oyuncuların dikkatle okuması gereken uyarılardır

1.
bSilkroad'da silk satın almış olmanız size ayrıcalık tanınacağı anlamına gelmez. Silk satın alan oyuncular içinde oyun kuralları geçerlidir.

2. Satın alınan silk veya silk ürününün iadesi yapılamaz.

3. bSilkroad yönetimi bedava silk dağıtmaz yada size ödül vermek için şifre talep etmez. Bu gibi durumlarda madur olan kişilere oyun yönetimi destek ve yardımcı olmaz.

4. Her oyuncu kendi hesap güvenliğinden sorumludur. Hack, fake karakter yada karakter satışından doğacak çalınma/soyulma durumlarında oyun yönetimi sorumlu tutulamaz. Item iadeside hiç bir şekilde yapılmaz. Bu sebeple kimseyle iteminizi, hesap bilgilerinizi paylaşmayın.

5. Oyun yönetimi kişilerin davranışları, hal ve haraketlerini dikkate alarak af etme veya cezayı arttırma yetkisine sahiptir. Bu gibi durumlarda oyuncunun itiraz hakkı bulunmamaktadır. Aldıkları ceza karşısında ısrarını sürdüren oyuncuların ceza süresi uzatılır.


*bSilkroad oyuncuları bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.


c3m0, Ragnarok, Dr4cula_ ve 12 kişi bunu beğendi.
__________________
Oyun Kuralları - Forum Kuralları - Önemli Uyarılar
Genel Bilgiler: aSilkroad
- bSilkroad - cSilkroad

Konu Assassin tarafından (03.10.2014 Saat 18:20 ) değiştirilmiştir.
 
Alt 21.04.2012, 14:57   #2
Genel Yönetici
 
Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Durum: Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Mesajlar: 8.786
Konular: 521
Silkroad Yetkilisi: [GM]Odin
Standart

Oyun kuralları güncellenmiştir. (21.04.2012)

3 ve 7 gün süre ile küfürden ban cezası alan oyuncular bize bildirim gönderdikleri taktirde hesapları açılacaktır. Bu işlem dün ve daha öncesinde yasaklanan oyuncular için geçerlidir.

Portalımızdan giriş yaparak, iletişim bölümünden bizlere bildirim gönderebilirsiniz.
_ESTEBAN_38, AYUKA and Mugivara like this.
__________________
Oyun Kuralları - Forum Kuralları - Önemli Uyarılar
Genel Bilgiler: aSilkroad
- bSilkroad - cSilkroad
 
Alt 03.05.2012, 15:15   #3
Genel Yönetici
 
Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Durum: Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Mesajlar: 8.786
Konular: 521
Silkroad Yetkilisi: [GM]Odin
Standart

5. Madde değiştirildi.
11. Madde eklendi
Uyarılara 3.madde eklendi
(03.05.2012)


------------5. Madde --------------
5. Oyuncular dilediği kişi ile pvp yapmamakta özgürdür. Taciz niteliğinde pk ve pvp alanında saldırılarda pvp yapmak istemediğinizi belirttiğiniz ekran görüntüsü ile birlikte bize başvurmalısınız. Eğer ekran görüntüsü olayı ispat edemez ise hiçbir yaptırım uygulanmaz. Bizlere ne kadar detaylı ve net bilgi verirseniz bizlerde ona oranla cezalarımızı net bir şekilde verebiliriz. Bu açıklanan kural doğrultusunda suç işleyenlerin hesapları ilk olarak 1 gün, tekrarı halinde 3 gün veya 1 hafta durdurulur.
-----------------------------------

------------11. Madde --------------
11.Oyun yönetimini aldatmaya yönelik her türlü şikayet, bug bildirimi veya bilgilendirmenin cezası süresiz hesap kapatılmasıdır.
-----------------------------------

---------3. Uyarı Maddesi ------------
3. Global ile Game Master'lardan özel mesaj atılmasını istemeyin. Eğer bir sorun yaşıyorsanız forumu kullanın yada websitemizin iletişim bölümünden bizlere bağlantı kurun. Global yolu ile Game Master'lara yönelik hakaret ve baskılar insiyatif çerçevesinde cezalandırılır.
-----------------------------------


Mugivara bunu beğendi.
__________________
Oyun Kuralları - Forum Kuralları - Önemli Uyarılar
Genel Bilgiler: aSilkroad
- bSilkroad - cSilkroad
 
Alt 30.06.2012, 13:58   #4
Genel Yönetici
 
Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Durum: Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Mesajlar: 8.786
Konular: 521
Silkroad Yetkilisi: [GM]Odin
Standart

Oyun kuralları güncellenmiştir. (30.06.2012)

12. Madde eklendi

Exchange bug'u yasaklanmıştır. Bu bugu kullanan oyuncuların kayıtları incelendiğinde böyle bir bulguya rastlanırsa ilk seferde 1 gün, tekrarı halinde ise 7 gün hesapları durdurulacak.
Mugivara bunu beğendi.
__________________
Oyun Kuralları - Forum Kuralları - Önemli Uyarılar
Genel Bilgiler: aSilkroad
- bSilkroad - cSilkroad
 
Alt 30.06.2012, 18:18   #5
Genel Yönetici
 
Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Durum: Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Mesajlar: 8.786
Konular: 521
Silkroad Yetkilisi: [GM]Odin
Standart

Oyun kuralları güncellenmiştir. (30.06.2012)

5. Madde kaldırıldı

Oyuncular dilediği kişi ile pvp yapmamakta özgürdür. Taciz niteliğinde pk ve pvp alanında saldırılarda pvp yapmak istemediğinizi belirttiğiniz ekran görüntüsü ile birlikte bize başvurmalısınız. Eğer ekran görüntüsü olayı ispat edemez ise hiçbir yaptırım uygulanmaz. Bizlere ne kadar detaylı ve net bilgi verirseniz bizlerde ona oranla cezalarımızı net bir şekilde verebiliriz. Bu açıklanan kural doğrultusunda suç işleyenlerin hesapları ilk olarak 1 gün, tekrarı halinde 3 gün veya 1 hafta durdurulur.
Mugivara bunu beğendi.
__________________
Oyun Kuralları - Forum Kuralları - Önemli Uyarılar
Genel Bilgiler: aSilkroad
- bSilkroad - cSilkroad
 
Alt 02.08.2012, 23:40   #6
Genel Yönetici
 
Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Durum: Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Mesajlar: 8.786
Konular: 521
Silkroad Yetkilisi: [GM]Odin
Standart

Oyun kuralları güncellenmiştir. (02.08.2012)

Job Kurallarına 3. madde eklendi:

Bir yıldız yani safe trade traderlara pk olmak kesinlikle yasaktır. Bir yıldız kervanlara mallarını almak maksadı ile yapılan pk saldırıları can sıkıcı seviyeye gelmiştir. Bu kuralı ihlal eden oyuncular ilk seferinde uyarı amaçlı 1 gün, tekrarı halinde 1 hafta ceza alacaklardır.
Mugivara bunu beğendi.
__________________
Oyun Kuralları - Forum Kuralları - Önemli Uyarılar
Genel Bilgiler: aSilkroad
- bSilkroad - cSilkroad
 
Alt 20.08.2012, 12:26   #7
Genel Yönetici
 
Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Durum: Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Mesajlar: 8.786
Konular: 521
Silkroad Yetkilisi: [GM]Odin
Standart

Oyun kuralları güncellenmiştir. (20.08.2012)

Oyun Kuralları 8. madde güncellenmiştir.

bSilkroad üzerinden ticari kazanç sağlamak yasaktır. TL karşılığı gold ve item satışının cezası süresiz hesap durdurulmasıdır. Karakter satışında ise herkes kendi karakterini satmakda özgürdür. Birden fazla karakter satışı yapan oyuncular tespiti halinde ticari faliyet olarak değerlendirilir ve karakterleri oyundan süresiz uzaklaştırılır.

Not: Bugüne kadar karakter satışından ceza alan oyuncuların cezaları 7 güne indirilecektir. Sebebi ise oyun kurallarında 8 maddenin anlaşılır olmamasından kaynaklanan bazı yanlış anlaşılmalar.
Mugivara bunu beğendi.
__________________
Oyun Kuralları - Forum Kuralları - Önemli Uyarılar
Genel Bilgiler: aSilkroad
- bSilkroad - cSilkroad
 
Alt 14.12.2012, 22:26   #8
Genel Yönetici
 
Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Durum: Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Mesajlar: 8.786
Konular: 521
Silkroad Yetkilisi: [GM]Odin
Standart

Oyun kuralları güncellenmiştir. (14.12.2012)

9. Madde değiştirildi
bSilkroad üzerinden ticari kazanç sağlamak yasaktır. Gerçek para ile gold ve item satışı yasaktır. Tespiti halinde satış yapan taraf süresiz, satın alan taraf ise 1 hafta süreyle uzaklaştırılır. Satın alan taraf aynı suçu tekrar işlerse hesabı süresiz durdurulur.
13. Madde eklendi
Karakter satışlarında herkes kendi karakterlerini satmakta özgürdür. Karakter satışını ticaret haline getirmek suretiyle toplu satım yapan kişilerin hesapları durdurulur. Item yada gold ticareti amacıyla satışa çıkarılan yada satılan hesaplara 9.madde üzerinden işlem yapılır.
14. Madde eklendi.
Her oyuncu kendi hesap güvenliğinden sorumludur. Hack, fake karakter yada karakter satışından doğacak çalınma/soyulma durumlarında oyun yönetimi sorumlu tutulamaz. Item iadeside hiç bir şekilde yapılmaz. Bu sebeple kimseyle iteminizi, hesap bilgilerinizi paylaşmayın.
15. Madde eklendi.
Oyun yönetimi kişilerin davranışları, hal ve haraketlerini dikkate alarak af etme veya cezayı arttırma yetkisine sahiptir. Bu gibi durumlarda oyuncunun itiraz hakkı bulunmamaktadır. Aldıkları ceza karşısında ısrarını sürdüren oyuncuların ceza süresi uzatılır.
16. Madde eklendi.
Tüm oyuncularımız kurallara uymakla yükümlüdür. Kuralları bilmiyor olmak bir mazeret olarak kabul edilmez.
Uyarılar Bölümüne 4. madde eklendi.
bSilkroad yönetimi bedava silk dağıtmaz yada size ödül vermek için şifre talep etmez. Bu gibi durumlarda madur olan kişilere oyun yönetimi destek ve yardımcı olmaz.
Mugivara bunu beğendi.
__________________
Oyun Kuralları - Forum Kuralları - Önemli Uyarılar
Genel Bilgiler: aSilkroad
- bSilkroad - cSilkroad
 
Alt 16.05.2013, 12:19   #9
Genel Yönetici
 
Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Durum: Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Mesajlar: 8.786
Konular: 521
Silkroad Yetkilisi: [GM]Odin
Standart

Oyun kuralları güncellenmiştir. (16.05.2013)

Oyun Kurallarına 17. madde eklendi:

Fortress War, Pvp alanları, Job(Trade/Thief) ve Job Temple gibi alanlarda bard kullanımı yasaklanmıştır. Normal kasma alanlarında bard karakterlerinizi kullanabilirsiniz fakat hiçbir mücadele alanında bard karakter kullanamazsınız. Bard karakterler bu alanlarda aktif halde görülürse eğer 1 ay süreyle hesabı durdurulacak. Tekrarı halinde hesabı süresiz kapatılacak.
Morven ve Mugivara bunu beğendi.
__________________
Oyun Kuralları - Forum Kuralları - Önemli Uyarılar
Genel Bilgiler: aSilkroad
- bSilkroad - cSilkroad
 
Alt 31.07.2013, 15:43   #10
Genel Yönetici
 
Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Durum: Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Mesajlar: 8.786
Konular: 521
Silkroad Yetkilisi: [GM]Odin
Standart

Oyun kuralları güncellenmiştir. (31.07.2013)

Oyun kuralları madde 8 güncellendi.

Başka bir private serverın reklamını yapma ve oyuncuları oyundan soğutmaya yönelik davranışlarda bulunan şahıslar oyun yönetiminin insiyatifi çerçevesinde ağır bir şekilde cezalandırılır.
Mugivara bunu beğendi.
__________________
Oyun Kuralları - Forum Kuralları - Önemli Uyarılar
Genel Bilgiler: aSilkroad
- bSilkroad - cSilkroad
 
Konu Kapatılmıştır


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil




Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
JOLLY BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ.
JollyGame
YASAL UYARI
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan JollyGame Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. JollyGame.NET hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde JollyGame.NET yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size dönüş yapacaktır.