Beğeni Ağacı2Beğeniler
  • 2 Post By Hurley

Konu:Satılık laptop

General
    Lee_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    78
    Beğenme 
    112
    Beğenilme 
    52

Standart Satılık laptop

Pc Markası ACER, 12 gb ram 4 gb ekran kartı 1tb harddisk var. Yanında soğutucusu,mause verilecektir.

Oyun oynayacaksanız çok ideal bir bilgisayar.5 sene kullandım hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Oyun oynamak için çok iyi bir bilgisayardır her türlü oyunu da oynadım,sro oynadığım zamanlar 20 tane char açıpta hiç kasma yapmayan bir pc' dir. Paraya ihtiyacım olduğundan dolayı satıyorum.

Sadece yön tuşlarından alt yön tuşu çalışmıyor. Birde bataryası yok, prize takılı olarak çalıştırabilirsiniz.İsterseniz batarya alabilirsiniz de, ben gerek duymadım.

Pc nin resimlerini ve geri kalan özelliklerini ilerleyen zamanlarda buraya yüklicem.

Taksitle satmıyorum peşin olarak satılır. İlgilenen varsa özelden mesaj atabilir. Yada face den yazabilirsiniz. İlker KABAN. Telefon numaramı verip konuşabiliriz de. Güven açısından bir sıkıntınız olmasın. İsterseniz Yalova veya Bolu içi elden teslim edilir.

Fiyat olarak bu özelliklerde bir laptop ne kadara satılıyor onu araştırırsanız, bana ona göre teklif sunabilirsiniz. Tekliflerinize göre de fiyatta konuşup anlaşırız.

General Lord
    Hurley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    263
    Beğenme 
    181
    Beğenilme 
    711

Laptop modelini söylerseniz veya İşlemci modeli ekran kartı modelinini belirtirseniz daha iyi olur
    SROTAXI ve Lee_ bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    78
    Beğenme 
    112
    Beğenilme 
    52

Öneriniz için teşekkür ederim. Onları şuanda yazamıyorum. Müsait olmadığım için sadece şimdilik konuyu bu şekilde açayım dedim. Memlekete dönüş yapınca 1-2 güne hepsini ayrıntılı şekilde yazıcam ,resimlerini de koymuş olurum.

General
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    78
    Beğenme 
    112
    Beğenilme 
    52

Güncel

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş