Visa Banka Kartlarıyla 100 Lira ve üstü alışverişlerinize Hepsiburada da 30 TL hediye çeki ve Trendyol, Modagram da ise 100 lira üstüne anında 30 lira indirim kazanabilirsiniz.

Kampanya Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... için 26 Ekime , Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... içinse 31 Ekime kadar devam edecektir.

Hepsiburada.com için ayrıntı:

-Bu kampanya, 26 Eylül - 26 Ekim tarihleri arasında Hepsiburada.com'da Visa Electron veya Visa logolu banka kartlarıyla yapılan alışverişlerde geçerlidir.
-Hediye çeklerini hepsiburada.com sipariş ekranında yer alan "Çek No" alanına, kampanya kodunu girip "Kullan" butonuna basarak indirimden faydalanabilirsiniz.
-30 TL tutarındaki hediye çeki 9 Kasım - 23 Kasım 2014 tarihleri arasında -Hepsiburada.com'dan tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
-9 Kasım'da tanımlanacak 30 TL tutarındaki hediye çeklerine, hesabınızda yer alan "Hediye çeklerim" sekmesinden ulaşabilirsiniz. Hediye çekleri tanımlandığında e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır.
-24 Kasım 2014 tarihinden itibaren kullanılmayan çekler kullanıma kapatılacak ve tekrar aktif hale getirilmeyecek, yenisi ile değiştirilmeyecektir.
-30 TL değerindeki hediye çekiniz bölünemez veya birleştirilemez.
-Hediye çekleri; ziynet altın, gram altın ve diğer altın ürünleri ile Vodafone sözleşmeli ürünler, süpermarket mağazası ve TL yükleme hariç ürünlerde geçerlidir.
-Bir alışveriş için yalnızca bir kere hediye çeki kullanılabilir.
-Bu kampanya sadece banka kampanyalarıyla birleştirilebilir.
-İndirim, alışveriş anında gerçekleşecektir.
-Hediye çekleri paraya çevrilemez.

NOT: Kampanyaya VISA KREDİ KARTLARI dahil değildir, sadece VISA BANKA KARTLARI dahildir.