Vice General Lord
    Filozof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    122
    Beğenilme 
    310

Standart Bitcoin ile Para Kazanmak - 2 (480$ AKTİF YATIRIM)

Bitconnect Nedir ?
    Bitcoin ile Bitconnect Coin alım,satım ve ticareti üzerinden kar sağlamak amacı ile kurulmuş bir platformdur.

Bitconnect sitesi üzerinde kazanç sağlayabileceğiniz yollar şunlar;
    1. Lending(Yatırım): Bitconnectin borsasına yaptıgınız yatırım ile günlük kar payı alırsınız.
    2. Referrals(Partner Kazancı): Borsaya sizin vesileniz ile arkadaşınız yatırım yaptıgında prim alırsınız.
    3.Trading(Bitcoin ve Bitconnect coin ticareti ile kazanç sağlayabilirsiniz.),

Bitconnect Coin üzerinden kazanç sağlayabileceğiniz yollar : Staking(Bitconnect Coinleri harici cüzdan da tutarak ekstra kazanç sağlarsınız.) ve Mining(Yeterli madencilik ekipmanları ile kazanç sağlayabilirsiniz.)

Coinmarketcap değeri : Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Kayıt için : Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yatırım ve çekme yöntemleri : BitConnect Coin veya Bitcoin

Uyarı : Kendinizi zora sokacak yatırım yapmayın.

BitConnect anasayfasından bitconnect coin ile bitconnect sitesine yatırım yapabilirsiniz. Bu yatırım seçeneği kazancını Bitconnect Trading Bot ve Volatility yazılımından sağlar. Bu yatırım seçeneğinden günlük kazanç elder edersiniz. Yatırım süresi tamamlandıktan sonra yatırım tutarınız size iade edilir.Siz isterseniz bu tutarı günlük kazanç için tekrar yatırım yapabilir ya da çekebilirsiniz.

BitConnect Coin Yatırım Oranları

$100 – $1.000 Dolara kadar volatility yazılım oranı(Aylık 40% a kadar). Yatırım süresi ve Ana para dönüşü : 299 Gün
    $1.010 – $5.000 Dolara kadar volatility yazılım oranı(Aylık 40% a kadar + Günlük %0.10 bonus). Yatırım süresi ve Ana para dönüşü : 239 Gün
    $5.010 – $10.000 Dolara kadar volatility yazılım oranı(Aylık 40% a kadar + Günlük %0.20 bonus). Yatırım süresi ve Ana para dönüşü : 179 Gün
    $10.010 – $100.000 Dolara kadar volatility yazılım oranı(Aylık 40% a kadar + Günlük %0.25 bonus). Yatırım süresi ve Ana para dönüşü : 120 Gün

(Hatırlatma : Volatility Yazılımı günlük kazanç oranlarını bitcoin pazarında ki dalgalanmalara göre belirler.)

Bitconnect Yatırımı yapmak istiyorsanız önce Bitconnect Coin almak zorundasınız. Site üzerinde BCC Exchange sayfasından Bitcoin ile BCC satın alabilirsiniz.

Bitconnect Coin’leri bilgisayarınıza yükleyeceğiniz cüzdanda tutabilir ve tuttuğunuz süre boyunca aşağıdaki tabloda gösterilen oranlarda kazanç sağlayabilirsiniz.Örnek: 1 Ocak 2017’den başlayıp 1 Haziran 2017’ye kadar tutmuş olsaydınız coinleriniz ekstra %60 artmış olacaktı.(Stake ödemeleri için min. 15 gün geçmesi gerekiyor)

Ayrıca reinvest ile kazançlarınızı tekrar yatırabilirsiniz.Not:Reinvest yaptığınızda ana paranıza eklenmiyor tekrar yatırım yapmış oluyorsunuz ve min. tutar $10 olarak yatırabilirsiniz(Yatırım oranları tablosu aynen geçerlidir $10 reinvestte anaparaya eklenmediği için ekstra bonus almazsınız.Bu konuda internette çok fazla yanlış anlaşılma var, her bir reinvest tamamen yeni bir yatırımdır.)

Kendi aktif yatırımım : 480$

Herhangi bir sorunuz , yardım ihtiyacınız olduğunda forumda özel mesaj yoluyla yada konu altına yorum yaparak belirtirseniz elimden geldiğince yardım ederim .

BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM HEPİMİZE

General Lord
    LJLJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    497
    Beğenme 
    1249
    Beğenilme 
    1002

Kısaca özet olarak Türkçe olarak yazar mısın?
    Şimdi kısaca ne kadar, ne yatırıp, ne zaman ne alacağız?

1 coin 44 bin TL olmuş. Her geçen gün yükseliyor. Özet olarak şunun sistemi anlatır mısın?

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Vice General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    122
    Beğenilme 
    310

Tabiki siteden aldığım haftalık planla örnek vermek istiyorum

Öncelikle şunu belirteyim sitenin kendine ait bir coini bulunmakta ve değeri şuan itibari ile 327 dolar gibi büyük bir rakamlarda seyretmekte siteye güvenmemi sağlayan en büyük unsurlardan biride bu zaten . Sizin konunuza gelicek olursak yukarıda paylatığım tabloda günlük yüzde kaç alacağınızı belirtiyor bu hafta ki oran gerçekten son zamanlarda gördüğüm en düşük orandı. Sebebi ise yılbaşına yaklaştığımız için çok ani gerçekleşen inişler ve çıkışlar.Normalde site ortalaması 0.90 oranlarında seyrediyor . 100 $ lık bir yatırımdan yarın için alacağımız miktar 0.81 dolar . Kendi yatırımım üstünden örnek verirsem 480 dolarlık bir yatırım için 3.88 dolar gibi bir rakam alacağım .

Vice General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    122
    Beğenilme 
    310

Bugün ki 0.81 faiz oranıyla 480$ lık yatırımdan kazandığım rakam

Vice General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    122
    Beğenilme 
    310

Bugün ki faiz oranı 0.97 idi. Güzel bir miktar kazandık denilebilir öğrenci halimizle .

Bugünün net kazancı : 8.63$ - 3.97$ = 4.66$

Vice General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    122
    Beğenilme 
    310

Dünün faizi düşük olduğu için ve müsait olamadığım için atamadım .
    Bugünle birlikte kazancım aşağırdaki resimdeki gibi :

Net kazanç: 16.21$ - 8.63$ = 7.58$

Şimdi ben bu kazandığımı 10$ ve katları şeklinde yeniden yatırım yapabiliyorum. O yüzden 10$ yeniden yatırımıma ekleyeceğim ve elimde 6.21$ kalacak .

Son bir haftanın faizleride şekildeki gibi :

Yarın güzel bir kazanç beni bekliyor Bu gece işlem yoğunluğu azalırsa 150$ kadar yollayacağım bakalım hayırlısı..

Vice General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    122
    Beğenilme 
    310

Ne kadar yatırım tavsiyesi değil desem de gidin alın abi bitcoin 13 bin dolara düştü yılbaşından sonra patlama yaşanacak.
    Not: Bu konu ile alakası yok sadece yeni bir konu açmak istemediğim için bu konu altına yazdım .
    Not2: Bu siteden güzel bir şekilde kazanmaya da devam ediyorum . Hatta yatırımımı büyütmek amacıyla 210$ daha siteye yolladım onay bekliyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş