Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı11Beğeniler

Konu:SBot Auto Login Ayarı [ Resimli ]

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    820
    Beğenme 
    536
    Beğenilme 
    9001

Standart SBot Auto Login Ayarı [ Resimli ]

Merhabalar değerli JollyGame üyeleri .

Sizlere bu rehberimiz de bir çoğumuzun kullanıyor olduğu sBot da Otomatik Login nasıl ayarlanır anlatacağım .

1. Adım :

İlk olarak " Login Method " bölümünde 2. Seçenek olan " Manuel login / automatic relogin " seçeneğini seçiyoruz.

Start Game'e tıklayarak Clienti başlatıyoruz ve oyuna giriş yapıyoruz. Unutmayın , bot son girilen karakterin ID ve PW sini baz alarak oto login kullanır.

2. Adım :

Bu adımımız da (RE-) Login Options Bölümünde Oto Login Ayarlarımızı ayarlıyoruz.

1 - İlk önce Login Method Bölümünde 2. Seçenekte yer alan Login Char : " -- " bölümüne Otomatik Giriş yapılacak Karakterin Nickini tam olarak yazıyoruz. Client açık ise Get Current ' e tıklandığında otomatik olarak yazacaktır.

2 - Otomatik Girişi aktifleştirmek için bu seçeneği seçiyoruz.
    3 - Otomatik Giriş sonrası Botu Başlatmak için bu seçeneği seçiyoruz.
    4 - Bu seçeneği seçtiğimiz de sBot'u ilk açtığımız da direk olarak " Login Char " bölümünde ki karakter ismi seçilerek char login olacaktır.
    5 - 4. seçeneğin devamı olarak botu başlatacaktır.
    6 - Bu seçeneği seçtiğimiz zaman Client e otomatik giriş yapıldığı zaman Client Gizlenecektir. ( Hide Client )
    7 - Bu seçeneği seçtiğimiz de Otomatik Login sonrası karakter ilk önce Return Scroll kullanır.
    8 - Bu seçenekte ise 4. ve 5. seçeneğin devamı olarak ilk girişte Clienti Gizleyecektir.

3. Adım :

Captcha Settings

Son adımımız da Otomatik Login sırasında Karakter ID PW girildikten sonra karşımıza gelen İmage Code ' u ayarlamaktır.

Burada yapmamız gereken 2 husus vardır .

1 - Bahamut Serverında olduğu gibi sabit bir İmage Code var ise bu seçeneği seçiyoruz.

2 - 1. Seçeneği seçtiğimiz buraya Sabit olan İmage Code ' u yazıyoruz. Örnek olarak : 5

Son olarak Ayarlarımızı Kaydederek işlemimizi bitirebiliriz. Bu ayarlarımız dan sonra Otomatik Login aktif edilmiş olacaktır.

NOT : Login Method da 2. seçenekte yer alan Relogin Clientless seçeneğini seçerseniz , Otomatik Login Clientless olarak gerçekleşecektir.

İyi eğlenceler , iyi forumlar ..

Alıntı değildir.
    Cengo, hbM_Tolkien, Loss ve 3 kişi bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Vice General Lord
    MrsCasK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    54
    Beğenme 
    1064
    Beğenilme 
    579

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar değerli JollyGame üyeleri .

Sizlere bu rehberimiz de bir çoğumuzun kullanıyor olduğu sBot da Otomatik Login nasıl ayarlanır anlatacağım .

1. Adım :

İlk olarak " Login Method " bölümünde 2. Seçenek olan " Manuel login / automatic relogin " seçeneğini seçiyoruz.

Start Game'e tıklayarak Clienti başlatıyoruz ve oyuna giriş yapıyoruz. Unutmayın , bot son girilen karakterin ID ve PW sini baz alarak oto login kullanır.

2. Adım :

Bu adımımız da (RE-) Login Options Bölümünde Oto Login Ayarlarımızı ayarlıyoruz.

1 - İlk önce Login Method Bölümünde 2. Seçenekte yer alan Login Char : " -- " bölümüne Otomatik Giriş yapılacak Karakterin Nickini tam olarak yazıyoruz. Client açık ise Get Current ' e tıklandığında otomatik olarak yazacaktır.

2 - Otomatik Girişi aktifleştirmek için bu seçeneği seçiyoruz.
    3 - Otomatik Giriş sonrası Botu Başlatmak için bu seçeneği seçiyoruz.
    4 - Bu seçeneği seçtiğimiz de sBot'u ilk açtığımız da direk olarak " Login Char " bölümünde ki karakter ismi seçilerek char login olacaktır.
    5 - 4. seçeneğin devamı olarak botu başlatacaktır.
    6 - Bu seçeneği seçtiğimiz zaman Client e otomatik giriş yapıldığı zaman Client Gizlenecektir. ( Hide Client )
    7 - Bu seçeneği seçtiğimiz de Otomatik Login sonrası karakter ilk önce Return Scroll kullanır.
    8 - Bu seçenekte ise 4. ve 5. seçeneğin devamı olarak ilk girişte Clienti Gizleyecektir.

3. Adım :

Captcha Settings

Son adımımız da Otomatik Login sırasında Karakter ID PW girildikten sonra karşımıza gelen İmage Code ' u ayarlamaktır.

Burada yapmamız gereken 2 husus vardır .

1 - Bahamut Serverında olduğu gibi sabit bir İmage Code var ise bu seçeneği seçiyoruz.

2 - 1. Seçeneği seçtiğimiz buraya Sabit olan İmage Code ' u yazıyoruz. Örnek olarak : 5

Son olarak Ayarlarımızı Kaydederek işlemimizi bitirebiliriz. Bu ayarlarımız dan sonra Otomatik Login aktif edilmiş olacaktır.

NOT : Login Method da 2. seçenekte yer alan Relogin Clientless seçeneğini seçerseniz , Otomatik Login Clientless olarak gerçekleşecektir.

İyi eğlenceler , iyi forumlar ..

Alıntı değildir.
    Elinize sağlık s bot almayı düşünuyorum daha once hiç kullanmadım s botun butun ayarlarını anlatırmısınız rica etsem sadece ben deıl almak ısteyıp kullanmayı bılmedıgı için almayan çok kişi tanıyorum yardımcı olursanız seviniriz
    Basayev ve PiizmitLii bunu beğendi.
    ReaLaMity_ gggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

NewAdventure

Calista

Yrd.Yönetici
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    820
    Beğenme 
    536
    Beğenilme 
    9001

Açıkçası sBot u ayrıntılı anlatacak kadar benimde bilgim yok fakat , araştırarak bir rehber hazırlamaya çalışırım tabi ki.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Vice General Lord
    MrsCasK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    54
    Beğenme 
    1064
    Beğenilme 
    579

Açıkçası sBot u ayrıntılı anlatacak kadar benimde bilgim yok fakat , araştırarak bir rehber hazırlamaya çalışırım tabi ki.
    ilginiz için saolun
    PiizmitLii bunu beğendi.
    ReaLaMity_ gggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

NewAdventure

Calista

Senior General
    alper19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    40
    Beğenme 
    41
    Beğenilme 
    85

ya kolay gelsin bi sorum olacak. iş yerinde sbot kullanıyorum ancak şu clientless olayını bi türlü çözemedim. botları kasma alanına topladım pt kurdum ancak clientless moda geçemedim ne yaptıysam yardımcı olursanız sevinirim.

Yrd.Yönetici
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    820
    Beğenme 
    536
    Beğenilme 
    9001

Go Clientless ' e tıkladığınız da Clientless olacaktır. Fakat sormak istediğiniz Clientless olarak Oto giriş midir ?

General Lord
    DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    390
    Beğenme 
    1077
    Beğenilme 
    2729

sbot ile alakalı her sorunuzu yanıtlamaya calısa bılırım isrodan beri sbot kullanmaktayım yönlendırsenız yardımcı olurum
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

General Lord
    DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    390
    Beğenme 
    1077
    Beğenilme 
    2729

Alıntı alper19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kolay gelsin bi sorum olacak. iş yerinde sbot kullanıyorum ancak şu clientless olayını bi türlü çözemedim. botları kasma alanına topladım pt kurdum ancak clientless moda geçemedim ne yaptıysam yardımcı olursanız sevinirim.

kardesım mavi alan içerisindeki kırmızı kutucuga tıklı tutarsan eger dc yedıkten sonra clentlkeste acar botları ılk etapda ıd pw gırecegın zaman normal acılır ıd pe gırersın

go cilentles e tıkla ve ondan sonra dc yese bıle cılentleste acılacak botlar
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Senior General
    alper19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    40
    Beğenme 
    41
    Beğenilme 
    85

hocam sorunum su ben botta giriyorum normal ama girdikten sonra hicbir sekilde clientless olmuyor
    oyunu kapatıp tekrar mı açmam lazım onu merak ediyorum

Yrd.Yönetici
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    820
    Beğenme 
    536
    Beğenilme 
    9001

Alıntı alper19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam sorunum su ben botta giriyorum normal ama girdikten sonra hicbir sekilde clientless olmuyor
    oyunu kapatıp tekrar mı açmam lazım onu merak ediyorum
    En üstte yer alan Start Game'in yanında ki Go Clientless butonunu kullanıyor musunuz ? Denediniz mi ? Açık olan Clienti bu seçenek ile Clientless hale getiriyorsunuz.

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş