bigbang10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bigbang10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    13
    Beğenme 
    49
    Beğenilme 
    22

Standart mBot Yardım Edebilirmisiniz

Belkı konusu vardır ama ben bulamadım pek bakamadım desem daha dogru olur. Kusuruma bakmayın ama bugun mBot ındırdım benım sorunum char dc olunca gerı gırmıyor c9 hatası alıyorum. Çözumu nedır? Tesekkurler.
    Nick: BigBang
    Guild: UNIVERSAL

Okeanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Okeanos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    172
    Beğenme 
    282
    Beğenilme 
    848

Alıntı bigbang10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belkı konusu vardır ama ben bulamadım pek bakamadım desem daha dogru olur. Kusuruma bakmayın ama bugun mBot ındırdım benım sorunum char dc olunca gerı gırmıyor c9 hatası alıyorum. Çözumu nedır? Tesekkurler.
    Bilgisayarınızda firewall programınızın var ise programın silkroad.exe’nin internete ulaşmasına izin vermediğinde meydana gelebilir. Silkroad.exe’ye izin veririldiğinde sorun çözülmüş olur.

Modeminize Wifi üzerinden bağlantı kuruyorsanız internet hızının yavaşlığından kaynaklana bilir. Modeminize daha yakın kaliteli sinyal mesafesinde konumlanın. Modeminizin yanında telsiz telefon tarzı modemin sinyallerini engeleyebilecek araç gereçler bulundurmayın.

Bu hata sunucu ile bilgisayarınız arasındaki bağlantı ile alakalıdır. Modeminize Reset atarak tekrar deneyebilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş