Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By weewerenoob

Konu:''Client closed. Switching to clientless mode...'' Hatası alıyorum.

ardacebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ardacebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Standart ''Client closed. Switching to clientless mode...'' Hatası alıyorum.

Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirtmiş olduğum üzere bu hatayı tamamen rastgele zamanlarda alıyorum. Bazen kervanın tam ortasında, ışınlanma sonrasında ya da saatlerce kastığım yerde birdenbire oluyor.

Araştırmalarıma göre ram'in kullanım yoğunluğu ile olduğu söyleniyor, hiç değilse tek mantığa yatan açıklama bu. Ama ne yazık ki bu da doğru olamaz, çünkü dediğim gibi rastgele zamanlarda oluyor. Bazen botu açar açmaz, bazen 10 küsür saat geçtikten sonra oluyor.

Benim teorim ise oynadığım serverdan kaynaklı. Bazı ayarlar kısa devreye sebep oluyor diyelim. Duyduğuma göre Sbot kullananlarda da görülüyormuş, o yüzden bu teorim aklıma iyice yattı.

Aslında pek sorun yok. Chat'e arayüzden de devam edebiliyorum. Sadece sinir bozucu botu izleyememek. Config ve diğer yapı ayarlarına da baktım ama ''Client closed. Switching to clientless mode...'' tersine çevirecek bir ayar bulamadım.

weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    weewerenoob isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    66
    Beğenme 
    320
    Beğenilme 
    424

Tam emin olmamakla birlikte görüntü ile ilgili driverlarin güncelleme kontrollerini yapıver update ettikten sonra pc yi yeniden başlat Windows screan da oynuyorsa FULL screan getir görüntü ayarlarını ve gereksiz efektleri kapativer halen olmazsada oynama boşver
    DragonSlayer bunu beğendi.

ardacebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ardacebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Her şey güncel ve sistemi zorlayacak ayarlarda oynamıyorum(zaten zorlayamaz o da ayrı bir olay). Full-Windowed denemiştim geçen gün ama olay o da değilmiş.

MvPMiNToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MvPMiNToN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    34
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    89

Alıntı ardacebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirtmiş olduğum üzere bu hatayı tamamen rastgele zamanlarda alıyorum. Bazen kervanın tam ortasında, ışınlanma sonrasında ya da saatlerce kastığım yerde birdenbire oluyor.

Araştırmalarıma göre ram'in kullanım yoğunluğu ile olduğu söyleniyor, hiç değilse tek mantığa yatan açıklama bu. Ama ne yazık ki bu da doğru olamaz, çünkü dediğim gibi rastgele zamanlarda oluyor. Bazen botu açar açmaz, bazen 10 küsür saat geçtikten sonra oluyor.

Benim teorim ise oynadığım serverdan kaynaklı. Bazı ayarlar kısa devreye sebep oluyor diyelim. Duyduğuma göre Sbot kullananlarda da görülüyormuş, o yüzden bu teorim aklıma iyice yattı.

Aslında pek sorun yok. Chat'e arayüzden de devam edebiliyorum. Sadece sinir bozucu botu izleyememek. Config ve diğer yapı ayarlarına da baktım ama ''Client closed. Switching to clientless mode...'' tersine çevirecek bir ayar bulamadım.
    Go clientless e Tekrar Tıkla.Üzerinde Return Scrol Olması Halinde Cara Tekrar Girmek İçin Bot Tekrar Return Atıp.Karakterın Karsına Gelecektır
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş