Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By Mugivara

Konu:Farid Farjad [Keman Üstadı]

General Lord
    Mugivara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    301
    Beğenme 
    371
    Beğenilme 
    478

Standart Farid Farjad [Keman Üstadı]

Keman'ın bir enstrüman aleti olduğunu biliyordum. Fakat,kemanın konuşacağına asla inanmazdım. Birisi gelip bana "bir keman konuşur mu?" dediğinde cevabım sorgusuz,suâlsiz "Hayır!" olurdu. Fakat yanıldığımı Farid Farjad'ın eserleriyle tanışınca anladım. Kendisi için,kemanı konuşturan adam denilen İran'lı sanatçı, keman ile tamamiyle bütünleşip yüreklerde müziğini hissettiriyor. Kendisine sorulan sorularda,ülkemizden çok etkilendiğini ve Türkiye'nin çok sevdiği bir ülke olduğunu dile getiren Farid Farjad,turnelere başladığında ülkemizi hep ilk sıraya getirdiğini dile getirmiştir. Kendisine ülkemizde duyulan saygı ve verdiği konserlerde,kendisini dinleyen kitlenin fazla olduğunu gören Farid Farjad halkımızdan ve enerjisinden çok etkilenmiştir. Kendisine Türkiye ve/veya farklı ülkelerde yapılan röportajlarda bunu hep dile getirir. Kendisinin bir türk romanı olan,aynı zamanda şarkı haline getirilmiş olan "Fikrimin İnce Gülü" ünün,keman ile kendiside eser haline getirmiştir. Farid Farjad,her ne kadar bizim ülkemizin vatandaşı olmasa da,bizim ülkemiz ile bütünleşmiş bir sanatçı,bir keman üstadı olduğu için sizler ile bu bilgilerimi paylaşma gereği duydum. İyi dinlemeler...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Konu Mugivara tarafından (03.Mayıs.2015 Saat 22:54 ) değiştirilmiştir.
    HeiHachii bunu beğendi.
    One Piece Bir Tutkudur...
    THT!
    İnsan araştırdıkça öğrenir ve öğretir...
    Genel kültür en büyük hazinedir..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş