Beğeni Ağacı4Beğeniler
  • 4 Post By Buqix

Konu:Basshunter - Dota

General Lord
    Buqix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    270
    Beğenme 
    856
    Beğenilme 
    715

Talking Basshunter - Dota

LOLcüler bu ne lan diyor, DOTAcıların gözü yaşlı...
    Sentinel, _HACI_, SROTAXI ve 1 kişi bunu beğendi.
    ComradeS
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Miracle- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    455
    Beğenme 
    159
    Beğenilme 
    973

Efsanevi bir müziktir ayrıca etrafımdakilerle hep tartıştığım savunudğum düşünceyi dile getirmeden edemicem.DOTA 2 LOL den hem daha kaliteli herolar olsun harita olsun hemde oynayan yaş seviyesi ortalama olarak daha yüksek zaten düşünme kabiliyetine baktığından feedleme tarzı olaylar çok az görülüyor yani yaş seviyesi o kadarda önemli olmuyor o sınırda.LOL o kadar çocuksu bir oyunki veledler yüzünden 4 yıllık dota oyuncusuna küfür ettirdiler Zaten dotaya başlayan veledler için zor stratejiye dayalı bir oyun olduğu için hemen bırakıyorlar Çok bağımlılık(48 saat uyumadığımı biliyorum ) yaptığı için bsilkroad sayesinde yazdan beri dota 2 oynamıyorum bu yüzden jollygame yönetimine teşekkür ediyorum ama NoobFromUA adlı youtube kanalından maçların özetlerini takip ediyorum. Benim düşünceme itiraz edip bazıları lol daha iyi dicek belki hiçbiri dota oynamamıştır ikisini oynayan biri zaten dotanın daha iyi olduğunu anlamıştır

General Lord
    Buqix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    270
    Beğenme 
    856
    Beğenilme 
    715

Alıntı Misery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efsanevi bir müziktir ayrıca etrafımdakilerle hep tartıştığım savunudğum düşünceyi dile getirmeden edemicem.DOTA 2 LOL den hem daha kaliteli herolar olsun harita olsun hemde oynayan yaş seviyesi ortalama olarak daha yüksek zaten düşünme kabiliyetine baktığından feedleme tarzı olaylar çok az görülüyor yani yaş seviyesi o kadarda önemli olmuyor o sınırda.LOL o kadar çocuksu bir oyunki veledler yüzünden 4 yıllık dota oyuncusuna küfür ettirdiler Zaten dotaya başlayan veledler için zor stratejiye dayalı bir oyun olduğu için hemen bırakıyorlar Çok bağımlılık(48 saat uyumadığımı biliyorum ) yaptığı için bsilkroad sayesinde yazdan beri dota 2 oynamıyorum bu yüzden jollygame yönetimine teşekkür ediyorum ama NoobFromUA adlı youtube kanalından maçların özetlerini takip ediyorum. Benim düşünceme itiraz edip bazıları lol daha iyi dicek belki hiçbiri dota oynamamıştır ikisini oynayan biri zaten dotanın daha iyi olduğunu anlamıştır
    "Olur mu yaa lol daha iyi" (diyen kişi 11 yaşında) DOTA candır
    ComradeS
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    455
    Beğenme 
    159
    Beğenilme 
    973

Alıntı Buqix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Olur mu yaa lol daha iyi" (diyen kişi 11 yaşında) DOTA candır
    Asfasd

Captain
    SilenceWorld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    35
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Güzel hazırlamış videoyu BassHunter bey. Hemşerim paylaştığın için teşekkürler @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    455
    Beğenme 
    159
    Beğenilme 
    973

Alıntı Miracle- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş