Eski JollyGame Yöneticisi
    Assassin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    110
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    843

Standart Ninja Kaplumbağalar

Merhabalar,

Bu hafta vizyonun Aksiyon ve Macera filmlerinden biri olan Ninja Kaplumbağalar ile ilgili bilgiler vereceğim. Aksiyon ve Macera seven kişilerin izleyeceği güzel bir filmdir.

Özet ve Detaylar ;

New York şehrinin eski parlak günleri geride kalmıştır. Zira Shredder ve başında olduğu Foot Clan örgütü, emniyetten siyasete kadar her türlü resmi birimi ele geçirip, şehri istedikleri gibi yönetmeye kararlıdır. usta Splinter'ın uzun yıllardır yeryüzüne hiç çıkartmadığı dört ninja kaplumbağa Leonarda, Raphael, Michelangelo ve Donatello artık Shredder ile savaşmak için sabırsızlanmaktadırlar. Şiddetlenen suç olaylarına ve dahası masum insanların öldürülmesine göz yumamayan dört genç savaşçı, kimliklerini açık etmek pahasına yer yüzüne çıkarlar.
    Kanal 6'nın haber peşindeki gözü pek muhabiri April O’Neil ise hayatının fırsatını yakaladığına inanırken, aslında geçmişine dair gerçeklerle yüzleşecektir...

Filmin yönetmenliğini Titanların Öfkesi (2012), Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı (2011) gibi büyük aksiyon filmlerine imza atmış olan Jonathan Liebesman üstlenirken, 4 ninja kaplumbağayı ise Alan Ritchson, Noel Fisher, Pete Ploszek ve Jeremy Howard canlandırıyor. Onlara kadroda seksi yıldız Megan Fox'un yanı sıra William Fichtner, Will Arnett, Danny Woodburn, Tohoru Masamune ve Whoopi Goldberg isimleri eşlik ediyor. Peter Laird ve Kevin Eastman'ın yarattığı orijinal karakterleri 21. yüzyıla taşıyan senaristle rise Josh Appelbaum, Andre Nemec ve Evan Daugherty.

Kadro ve Oyuncular ;

Yönetmen : Jonathan Liebesman

April O'Neil : Megan Fox
    Will Arnett : Will Arnett
    Eric Sacks : William Fichtner
    Raphael : Alan Ritchson
    Michelangelo : Noel Fisher
    Leonardo : Pete Ploszek
    Donatello : Jeremy Howard
    Splinter : Danny Woodburn

Yapımcı ve Şirket

Şirket : Legendary Pictures
    Yapım : Paramount Pictures
    Yapım : Nickelodeon Movies
    Yapım : Platinum Dunes

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Dr4cula_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    26
    Beğenme 
    1216
    Beğenilme 
    1180

-1 ben küçüklüğümden ninja kaplumbağalar hayranıydım gittim pişman oldum arkadaşlar bide filmin başlarında bir reklam koymuşlar varya adamlara helal olsun pizza hut a selamlar adamlar işini biliyor film için -1 pizza hut reklamı için +1
    The_Guardian
    Caliph_

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş