Beğeni Ağacı6Beğeniler
  • 1 Post By Tigress
  • 1 Post By HazaRHan
  • 1 Post By HazaRHan
  • 2 Post By Zeus___RA
  • 1 Post By Loss

Konu:Siccin

General Lord
    Okeanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    173
    Beğenme 
    278
    Beğenilme 
    846

Standart Siccin

Vizyonun Korku Filmlerinden Birini Sizler ile Paylaşmak istiyorum.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Özet ve Detaylar
    Genç ve güzel bir kadın olan Öznur, kimsenin onaylamayacağı bir gönül macerasına tutulmuştur. Çocukluğundan beri kuzenine, yani teyzesinin oğlu olan Kudret’e aşıktır. Öznur ne yapar eder, Kudret'i beraber olmaya ikna eder. Fakat durumu içine sindiremeyen ve üstüne üstlük evli olan Kudret ilişkilerini bitirmek ister. Öznur ise ne olursa olsun Kudret’i kendisine bağlamak için eşi Nisa'ya büyü yaptırır. Bu büyü sonucu kadına cinler musallat olacaktır. Bu kötücül cin Nisa'yı ele geçirir. Büyüye göre, 5 yatsı vakti sonrasında Nisa ile onun kanından gelenler ölümle yüzleşecektir... Muhteşem Film'in yapımcılığında hayata geçen filmin oyuncu kadrosunda Pınar Çağlar Gençtürk, Koray Şahinbaş, Ebru Kaymakçı ve Merve Ateş gibi isimler yer alıyor. Senarist ve yönetmen ise Alper Mestçi.

Kadro ve Oyuncular
    Yönetmen: Alper Mestçi
    Pınar Çağlar Gençtürk
    Koray Şahinbaş
    Merve Ateş
    Ebru Kaymakçı
    Güneş Galava
    Toygun Ateş
    Aydan Çakır
    Asuman Kostak

Senaryo ve Şirket Bilgileri
    Senarist: Alper Mestçi
    Yapım: Muhteşem Film
    Türk Dağıtımcı: Pinema

Konu Okeanos tarafından (07.Ekim.2014 Saat 01:13 ) değiştirilmiştir.

Captain
    The_RiddLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    15
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    13

Bu filme gittim çok fazla korkmasamda güzel bi filmdi güldüğüm yerler bile oldu açıkcası
    Kaliteli insan işiyle, kalitesiz insan kişiyle uğraşır.

Vice General Lord
    Tigress - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    233
    Beğenilme 
    277

Gerçekten bunaldim artık şu cin filmlerinden. Her ay her hafta farklı bir cin muhabbeti olayı. Şimdi diyeceksiniz ülkemizi kotuluyorsun diye ama emin olun sizde katilacaksiniz. Şu filmleri yapmayı artık biraksak ve bizde ABD gibi az aksiyonlu yada Yeşil yol, Esaret bedeli gibi filmler çeksek emin olun patlama yaşar bu ülke. Fetih 1453 3-4 yılda çekilmiş ve şahsen ben grafiklerini çokta beğenmedim. Şu cin filmlerine ayiracaklari vakitleri konusu daha düzgün olan bir baş yapıt tarzı filmlere ayirsalar emin olun IMBD puanı 5 4 yerine 7-8 olur. Ha iyi yaptigimiz bir iki eserde vardır. Ama en çok kizdigim nokta şu. Daha dünkü b*k Abd bir kaç yüzyıllık tarihi olmasına rağmen yüzlerce tarihi film çekilip , bizim şanlı Türk devletimizin Osmanlı İmparatorluğu muzun binlerce yıl öncesi tarihlerimiz varken hiç bir film cekilmemesi adama koyuyor. Neyse bunlar daha Cin li filmler ceksinler önemli olan Cin ler nasıl musallat olurlardir. Bir gün bu yönetmenlere musallat olacaklar hayırlısı.
    HazaRHan bunu beğendi.

Senior General
    HazaRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    64
    Beğenme 
    133
    Beğenilme 
    154

Alıntı Tigress Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten bunaldim artık şu cin filmlerinden. Her ay her hafta farklı bir cin muhabbeti olayı. Şimdi diyeceksiniz ülkemizi kotuluyorsun diye ama emin olun sizde katilacaksiniz. Şu filmleri yapmayı artık biraksak ve bizde ABD gibi az aksiyonlu yada Yeşil yol, Esaret bedeli gibi filmler çeksek emin olun patlama yaşar bu ülke. Fetih 1453 3-4 yılda çekilmiş ve şahsen ben grafiklerini çokta beğenmedim. Şu cin filmlerine ayiracaklari vakitleri konusu daha düzgün olan bir baş yapıt tarzı filmlere ayirsalar emin olun IMBD puanı 5 4 yerine 7-8 olur. Ha iyi yaptigimiz bir iki eserde vardır. Ama en çok kizdigim nokta şu. Daha dünkü b*k Abd bir kaç yüzyıllık tarihi olmasına rağmen yüzlerce tarihi film çekilip , bizim şanlı Türk devletimizin Osmanlı İmparatorluğu muzun binlerce yıl öncesi tarihlerimiz varken hiç bir film cekilmemesi adama koyuyor. Neyse bunlar daha Cin li filmler ceksinler önemli olan Cin ler nasıl musallat olurlardir. Bir gün bu yönetmenlere musallat olacaklar hayırlısı.
    Dediklerine katılıyorum ama Türkler aksiyon yapamaz.Bence bizler için en uygun korku-komedi.Aksiyon falan hiç bekleme bizden çıkmaz.Amerika ile kıyaslama yanından geçemeyiz.O filmlerin çekilmesi için olağanüstü bütçeler ortaya konuluyor.
    İzleyicilere gelirsek genel olarak sinama'ya niye para vereyim 2 hafta sonra düşer internet'e izlerim mantığı var.Emeğe saygı yok ve başarı bekleniyor.
    Sinama kültürü kısacası minimum düzeyde.Düzenli olarak sinamaya gidenlerde vardır muhakkak ama yeterli değil.
    Tigress bunu beğendi.

Vice General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    233
    Beğenilme 
    277

Alıntı HazaRHan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediklerine katılıyorum ama Türkler aksiyon yapamaz.Bence bizler için en uygun korku-komedi.Aksiyon falan hiç bekleme bizden çıkmaz.Amerika ile kıyaslama yanından geçemeyiz.O filmlerin çekilmesi için olağanüstü bütçeler ortaya konuluyor.
    İzleyicilere gelirsek genel olarak sinama'ya niye para vereyim 2 hafta sonra düşer internet'e izlerim mantığı var.Emeğe saygı yok ve başarı bekleniyor.
    Sinama kültürü kısacası minimum düzeyde.Düzenli olarak sinamaya gidenlerde vardır muhakkak ama yeterli değil.
    Katılıyorum, ama şimdi hangi çıkan film eski filmlerdeki gibi zevk alarak gulduruyor ? Hepsi nin konusu fazlasıyla saçma ama bir iki tanede çıkabiliyor korku konusuna gelirsek Türklerin yaptığı tek korku türü de bu

Senior General
    HazaRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    64
    Beğenme 
    133
    Beğenilme 
    154

Alıntı Tigress Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum, ama şimdi hangi çıkan film eski filmlerdeki gibi zevk alarak gulduruyor ? Hepsi nin konusu fazlasıyla saçma ama bir iki tanede çıkabiliyor korku konusuna gelirsek Türklerin yaptığı tek korku türü de bu
    Ben komedi izlemediğim için en bilinen türk filmlerinin bile çoğunu bilmem.Genelde gerilim-bilimkurgu izliyorum.
    Şuanda sinamalarda Labirent Ölümcül Kaçış ve Lucy var ikiside çok iyi bilimkurgu yakında sinamaya gitmeyi planlayanlar varsa mutlaka izlemelerini tavsiye ederim.
    Tigress bunu beğendi.

Vice General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    233
    Beğenilme 
    277

Alıntı HazaRHan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben komedi izlemediğim için en bilinen türk filmlerinin bile çoğunu bilmem.Genelde gerilim-bilimkurgu izliyorum.
    Şuanda sinamalarda Labirent Ölümcül Kaçış ve Lucy var ikiside çok iyi bilimkurgu yakında sinamaya gitmeyi planlayanlar varsa mutlaka izlemelerini tavsiye ederim.
    Lucy gerçekten güzel bir film bende tavsiye ederim

Senior General
    MaNSoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    96
    Beğenme 
    35
    Beğenilme 
    133

izledim cok kotu degil ama izlemeye değer daha guzel filmler var vizyonda. Ölümcül kaçış filmini tavsiye ederim. Daha guzel. türklerin korku filmi ile vereceği bir sınav var. Hem korkutmuyor hem de gerçek konuları ıslıyor.

General Lord
    Zeus___RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    263
    Beğenme 
    2976
    Beğenilme 
    1442

Az önce izledim güzel film beğendim fakat çok yoğunlukta çekilen filmler oldu artık bu tarz filmler yalnız dinimiz açısından ele alınan konular olduğu için her insanı korkutuyor fakat Cin Alemi ve bir çok alem yaratıldı fakat en üstünü insanlardır korkumuzun sebebi görmediğimiz ve garip olaylar olması bence ama İnsan oğlu bu tip olaylardan çok ALLAH (c.c) dan korkasalar cehennemde 1 Müslüman bile olmazdı bence. Yinede bu tip işlerle kimse uğraşmasın siz uğraşmazsanız onlarda sizle uğraşmaz.
    Achernar ve Ronesans bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Loss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    411
    Beğenme 
    641
    Beğenilme 
    609

Türk sinemasını korku ve komedide çok başarılı buluyorum. Türk yapımı korku filmlerini izleyemiyorum yalan yok bide filmin sonunda bunlar gerçek hikayeden alıntıdır yazısını görünce dahada kötü oluyor :@
    Ronesans bunu beğendi.

Mükemmel olan İslamiyettir, Müslümanlar değil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş