Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...


Star Wars 8 için belirlenen isim henüz medyaya açıklanmamış olsa da, Disney'in yaptığı patent başvurusu medyaya sızınca, yeni filmin alt başlığı da ortaya çıktı.

George Lucas'ın efsane film serisi artık Disney'in sahipliğinde devam ediyor. Geçtiğimiz yıl gösterime giren Star Wars 7'den sonra, film serisinin ana öyküsüne bu yıl ara verildi ve yan öykü olarak, Star Wars Rogue One bu yıl gösterime girecek.

Ancak Star Wars fanatikleri aynı zamanda, ana öykünün sekizinci filmini de merakla bekliyor.

Star Wars 8: Forces of Destiny

Önümüzdeki yıl vizyona girmesi beklenen Star Wars 8, önceki filmin kaldığı yerden devam edecek. Star Wars 7 için belirlenen isim, "Force Awaken" iken, Luke Skywalker'ın öyküsünün devamını göreceğimiz sekizinci film için belirlenen başlık henüz medyaya açıklanmış değil.

Ancak Disney, Avrupa Patent Bürosu'na yaptığı başvuruda, sekizinci film için belirlediği başlığı da açıklayınca, bu sır ortaya çıkmış oldu.

Filmle ilgili karakter isimleri ve daha sonra Oyuncağa dönüştürebilecek nesneler, pazarlama öğeleri gibi detaylar için alınan patentlerin arasında, filmin isminin de "Forces of Destiny" olduğu anlaşıldı.

Yani önümüzdeki yıl film vizyona girdiğinde, sinema salonlarında "Star Wars 8: Forces of Destiny" ifadesini göreceğiz. "Forces of Destiny" ifadesi de Türkçe'ye "Kaderin Güçleri" olarak mı çevrilecek yoksa Türkçe'ye daha uygun bir ifade mi kullanılacak, göreceğiz.