Önümüzdeki yıl izleyiciler ile buluşacak olan Allien: Covenat'tan ilk fragman yayımladı. Yine izleyenleri korku dolu maceraya çıkaracak olan Allien'ın yeni fragmanı izlenmeye değer!
Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
Bilim-kurgu ve korku filmi denilence akla gelen yapımlardan biri olan Allien serisinin yeni filmi bildiğiniz üzere önümüzdeki yıl seyirci ile buluşucak.
Önünüzde ki yıl Mayıs ayında bilim-kurgu severlerle buluşacak olan Allien:Covenat yine izleyenlere korku dolu anlar yaşatacak.
Allien:Covenat'tan korku dolu bir fragman!

Covenat adlı koloni gemisinden ismini alan yeni filmde, geminin mürettabı daha önce kimse tarafından keşfedilmeyen eşi benzeri olmayan bir gezegen bulurlar. Her şey mutlu mesut ilerleyeceğini sanan Covenat mürettabı, olacaklardan habersiz bir şekide gezegeni keşfetmeye koyulurlar. Keşif sırasında serinin bir önceki filmi Prometheus'dan da hatırlayacağınız, görevden geriye kalan son kişi olan David ile karşılaşırlar.
Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
Covenat müfredatı, aslında keşfettikleri gezegenin göründüğü gibi olmadığının farkına varır ve birden bire gezegenin karanlık dünyası ile baş başa kalırlar. Fakat iş işten geçmiştir. Allien Covent ile bizleri yine soluksuz bir macera bekliyor.
Allien: Covenat'ın başrollerini ise, Michael Fassbender, Katherine Waterston, Danny McBride, Billy Crudup, Demian Bichir, Carmen Ejogo ve Amy Seimetz yer alacak. Film ise 19 Mayıs 2017 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak.