Yeni Üye
    LaCasaDePapel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Karahan Online
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart LaCasaDePapel

LACASA DE PAPEL

Her ne kadar mantık hatalarıyla dolu olsa da efsane bir dizi. Profesör müfettişle nasıl tanıştıysa(şarjı biten hanımefendiye telefonunu vermesi) soygundan sonra Filipinlerde o şekil karşılaşıp diziye son verilmesi çok anlamlıydı. Her ne kadar Berlinle profesör kardeş olması ve Berlinin onların bankadan tünelle kaçması için kendini feda etmesi duygu seline boğsada müfettişin kızıyla mesleğiyle tehdit edilmesiyle tünelin çıktığı yeri savunma bakanlığına söylemesi aradaki aşkı düşündürdü. Tokio bebeğim hayallerimdeki kadınsın <3 Denver gülüşüne hastayım, baban içinde üzgünüm başın sağolsun. Alison... Nairobi acil burun ameliyatı olman şart sende seviliyorsun inşallah çocuğunu bulursunda sana inanıp seni sever Unutuyordum bak... Arturooo erkeğin ka*arı... İspanyol aksanıyla arturito demeleri sahneleri en az 10 kere geri sarmama neden oldu. Her bölüm ekşınlı nasıl geçtiğini anlamıyorsun bile. Helsinki hayatımda hiç senin gibi bir eşcinsel görmedim keşke arturitoya te***uz etseydin be hak etmişti baş belası. Monica da denver reisle yakıştılar be... Sabaha kadar devam eder düşündüklerim. Zaten izleyenler söylediklerime tebessümle katılacaktırlar
    Konu LaCasaDePapel tarafından (15.Mart.2018 Saat 18:29 ) değiştirilmiştir.

General Lord
    LJLJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    497
    Beğenme 
    1249
    Beğenilme 
    1002

Efsane diziydi. Bu arada yeni izleyecekler olabilir, spoiler vermesen iyi olurmuş.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    Karahan Online
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Herkes izlemiştir ya ne spoilerı. İzlememiş olsa bile diziye başlayınca zaten yazdıklarımı unutacak emin ol. Unutmasa bile izlerken aklına bile gelmicek (!) Bu lafım izlemeyenlere gelsin: Pişman olmayacaksınız go watch come on.,.,.,.,.,. Hem nasılda İngilizcemi geliştirmiş diye yersizce söylemde bulunmayacağım zaten dizi İspanyolcadan çevrilmiş )))

Chief General
    BUMBUM1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    78

Ben izlemedim izlemeyi düşünüyordum ama senin gibi kanser kitlesi olan bir dizi olduğu için vazgeciyorum her seferinde buraya bu konuyu acarak spoiler veermiş oldun [email]izlemiyenlere@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... mğdahale ederseniz iyi olur
    Anarchy35

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    Karahan Online
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Valla özelden birçok kişi teşekkür etti yazdıklarıma katıldıklarını spoiler diyenlere aldırış etmemem gerektiğini çünkü spoiler ne demek bilmeyen insanların olduğunun farkına varmam gerektiğini söylediler. Berlin baba şunların dola boynuna Helsinki reise söylersem bekaretin gider bumbum dikkat edesin kendine

O değilde Berlin tokioyu polislere yem ettikten sonra profesör onu hapse girmekten kurtarınca nasıl motorsiklette o kadar polisin arasından darphaneye girebildi hala hayretler içersindeyim. Wonder women gibi kadın maşallah

Genel Moderatör
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1513

Spoiler yedim, ağlıyorum şuan
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Chief General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    78

Alıntı LaCasaDePapel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla özelden birçok kişi teşekkür etti yazdıklarıma katıldıklarını spoiler diyenlere aldırış etmemem gerektiğini çünkü spoiler ne demek bilmeyen insanların olduğunun farkına varmam gerektiğini söylediler. Berlin baba şunların dola boynuna Helsinki reise söylersem bekaretin gider bumbum dikkat edesin kendine

O değilde Berlin tokioyu polislere yem ettikten sonra profesör onu hapse girmekten kurtarınca nasıl motorsiklette o kadar polisin arasından darphaneye girebildi hala hayretler içersindeyim. Wonder women gibi kadın maşallah
    Velletmisin olum sen ilk önce düzgün konuş hala spoiler vermeye devam etmişin
    Anarchy35

Chief General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    78

bir gazla gelip diziyi anlatmışsın sayende izlemiş kadar oldum
    Anarchy35

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    Karahan Online
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    Karahan Online
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş