Beğeni Ağacı16Beğeniler

Konu:Tombala Adlı İnternet Dizimiz Yakında Yayınlanacak ! İÇERİ !

General Lord
    Ciesla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    194
    Beğenme 
    711
    Beğenilme 
    452

Standart Tombala Adlı İnternet Dizimiz Yakında Yayınlanacak ! İÇERİ !

Dizi TOMBALA Youtube kanalında Yayında!
    5. Bölüm YAYINDA

Arkadaşlar 5 ay gibi bir süredir zamanımızdan ve birçok şeyden fedakarlık edip çekimlerini yaptığımız Tombala adlı dizimizin Fragman ve ilk bölümünü Nisan ayında İnternet üzerinden yayınlayacağız.
    Başrolünde yer aldığım dizinin ana konusu benim üzerimden ilerleyecek. Psikoloji ve Aksiyon'u birarada harmanlamaya elimizden geldiğince gayret gösterdik. Tamamen kendi imkanlarımızla yol katettik. Projenin çekimleri Profesyonel bir Kamera ve Ses kayıt cihazlarıyla tamamlandı, 4K görüntü kalitesi sunmayı amaçladık. Dizinin müzikleri Edirne ve Adana bağlantılı müzisyenler ve ek olarak dizi ekibindeki arkadaşlar tarafından yapıldı. Sıfır bütçe ile sürekli cebimizden harcayarak 100 küsür sahne çektik. Kaldı 20 sahne. Amacımız tam anlamıyla projeyi bitirdikten sonra yayınlamak. Eksik olmaması için bunu düşündük.
    Siz değerli dostlarımdan, kardeşlerimden bu süreçteki beklentim; dizimiz yayınlandığında elinden geldiğince destek olmanız, bazılarınızın bildiği gibi Rap müzikle uğraşıyorum ancak bu çok daha kapsamlı bir iş, çok daha emek isteyen yorucu bir iş. Buyurun dizimizin Kapak Fotoğrafı...
    Ayrıca Tombalayı takip etmek için > Instagram & Youtube & Facebook @<a href="http://www.jollygame.net/forum/member.php?u=42681" target="_blank">tom</a>baladizi kullanıcı adıyla takip edebilirsiniz.
    Kişisel hesabımda > Instagram @<a href="http://www.jollygame.net/forum/member.php?u=10300" target="_blank">baris</a>.yildizx1

Konu Ciesla tarafından (23.Şubat.2019 Saat 20:50 ) değiştirilmiştir.
    Kyria, Amonyum and Loss like this.
    xXx

Bölüm Moderatörü
    Meta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    108
    Beğenme 
    330
    Beğenilme 
    290

Haydi bakalım hayırlı olsun takipteyiz.
    Ciesla bunu beğendi.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Ölünüzü Dirinizi Her Gün Birinizi Bir Gün Hepinizi

Chief General
    selo1232 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    117
    Beğenme 
    517
    Beğenilme 
    107

Sinema öğrencisi olarak merakla bekliyorum.
    Ciesla bunu beğendi.

General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    194
    Beğenme 
    711
    Beğenilme 
    452

Alıntı selo1232 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sinema öğrencisi olarak merakla bekliyorum.
    Kendi imkanlarımızla elimizden gelenin çok çok fazlasını fedakarlık yaparak katettik. 30 40 saniyelik bi görüntü için sabahlara kadar çekim yaptık uykusuz kaldık. Sıfır bütçeyle şuan bulunduğumuz noktaya gelmek gerçekten çok zor. Umarız ilgi büyür beklentimizi karşılar. Buradan tekrar bilgilendirme yapacağım
    xXx

General Lord
    Shadowhunters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    425
    Beğenme 
    129
    Beğenilme 
    763

Öncelikle hayırlı olsun. Sadece youtubedan bakabildim ve sadece fragman var. Videonın altına çekimleri bitirdik zamanla paylaşıcaz demişsiniz peki paylaştınız mı paylaştıysanız nereden izleyebiliriz? @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    425
    Beğenme 
    129
    Beğenilme 
    763

Bu arada fragmandan anladığım kadarıyla oyunculuk baya hoşuma gitti. Yukarda video linki vs yok buraya bırakayım merak eden olursa izleyebilir

Asgard bunu beğendi.

General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    194
    Beğenme 
    711
    Beğenilme 
    452

Alıntı Shadowhunters Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun. Sadece youtubedan bakabildim ve sadece fragman var. Videonın altına çekimleri bitirdik zamanla paylaşıcaz demişsiniz peki paylaştınız mı paylaştıysanız nereden izleyebiliriz? @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    İyi dilekleriniz ve fragman hatırlatmanız için öncelikle teşekkürler Diziyi henüz yayınlamadık çünkü Blu TV ile anlaştık. Bu anlaşma sonucunda eksiklerimizi gösterip en iyi şekilde gidermemiz için bize biraz zaman tanıdılar. Bu Pazar diziyi tam anlamıyla teslim etmiş olacağız. Artık yayınlanma sürecini bizlerde sizin gibi merakla takip edeceğiz. Önemli bir not olarak eklemek isterim '' Dizinin ilk sezonu Blu TV'nin Youtube kanalından yayınlanacak. Beklentilerimizi karşılarşa sayet ikinci sezonda Blu TV platformunda yer alacak.
    xXx

Chief General
    Ferhat_Celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    51
    Beğenme 
    101
    Beğenilme 
    69

Tebrikler umarım istediğiniz yere gelirsiniz çok emek harcandığı belli ^^ fragmanda güzel olmuş merak uyandırıyor @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    425
    Beğenme 
    129
    Beğenilme 
    763

Alıntı Ciesla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi dilekleriniz ve fragman hatırlatmanız için öncelikle teşekkürler Diziyi henüz yayınlamadık çünkü Blu TV ile anlaştık. Bu anlaşma sonucunda eksiklerimizi gösterip en iyi şekilde gidermemiz için bize biraz zaman tanıdılar. Bu Pazar diziyi tam anlamıyla teslim etmiş olacağız. Artık yayınlanma sürecini bizlerde sizin gibi merakla takip edeceğiz. Önemli bir not olarak eklemek isterim '' Dizinin ilk sezonu Blu TV'nin Youtube kanalından yayınlanacak. Beklentilerimizi karşılarşa sayet ikinci sezonda Blu TV platformunda yer alacak.
    Hayırlı olsun tekrardan. Berkcan güvenin videosunu izlerken araya dizinizin reklamı girdi ve diyorum şu çocuğu(seni yani) gözüm bir yerden ısınıyor 3 bölümü de izledim gayet keyif aldım elinize emeğinize sağlık

General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    425
    Beğenme 
    129
    Beğenilme 
    763

İzlemek isteyenler için

Ferhat_Celebi bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş