General Lord
    Shadowhunters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    425
    Beğenme 
    129
    Beğenilme 
    763

Standart Game of Thrones 8. Sezon Fragmanı

General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    425
    Beğenme 
    129
    Beğenilme 
    763

Dizinin final sezonu 14 Nisan 2019'da yayınlanacak..

General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    425
    Beğenme 
    129
    Beğenilme 
    763

Game of Thrones 8. sezon için oldukça ilginç bir fragman yayınlamış ve teorileri de ateşlemişti. Branı merkeze oturtan bu teorileri çürüten açıklama ise Sansayı canlandıran Sophie Turnerdan geldi.

Game of Thrones 8. sezon için yayınlanan ilk düzgün fragman Bran hariç Stark ailesini, aile mezarlığında buluşturuyordu. Jon Snow, Sansa ve Arya Starkı kendi mezarları üzerinde resmeden bu fragmanın geçmişte gerçek bir fragman olmayabileceğinden bahsetmiştik. Nitekim biraz daha geçmişe gidip oyuncuların açıklamalarını kurcalayınca gerçekten de fragmanın diziyle alakası olmadığı ortaya çıktı. Sophie Turnerın Ekim 2018de New York Comic Condaki açıklamalarını hatırlayınca fragmanın sadece tanıtım için çekildiği anlaşılıyor. Turnerın açıklaması şu şekildeydi: Sekizinci sezonla ilgili bir tanıtım çektik ve Bunu söyleyebilir miyim bilmiyorum. Aslında hayır söyleyemem. Ama tanıtımın seri ile hiçbir alakası yoktu sadece tanıtım videosuydu. Sansanın devasa heykelinin önünde duruyordum. Aslında onu alıp evimin bahçesine koymak isterdim ama Belfasttan New Yorka kargolatamadım, o yüzden

Turnerın heykel açıklaması yeni tanıtımla da örtüşüyor. Bu açıklama da Branın ailenin üç üyesine gelecekten bir görü paylaştığı teorisini yalanlıyor. Ayrıca bu durum, Sophie Turnerın geçtiğimiz gün dile getirdiği sır tutamama konusundaki başarısızlığını da ortaya seriyor. Tabii bu izleyiciyi yanıltmak için atılmış bir adım da olabilir.

Bu tanıtımın diziden gerçek sahneler içermediğine ilişkin şüpheyi artıran bir açıklama da aslında yapımcılardan gelmişti. Gerçek bir fragmanın geleceğini söyleyen yapımcılar hayranlara merak etmemeleri gerektiği telkinini vermişti. Game of Thrones 8. sezon bölümleri 14 Nisanda yayınlanmaya başlayacak. 6 bölümden oluşan finalin her bir bölümünün film tadında olması bekleniyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş