Beğeni Ağacı5Beğeniler

Konu:2016 KPSS Ortaöğretim ve Önlisans sınav tarihleri değişti! (ÖSYM KPSS)

Chief General
    MasterQueen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    133
    Beğenme 
    654
    Beğenilme 
    335

Standart 2016 KPSS Ortaöğretim ve Önlisans sınav tarihleri değişti! (ÖSYM KPSS)

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

ÖSYM İnternet sayfasında yer alan 2016 Yılı Sınav Takvimi’nde;

22.10.2016 tarihinde yapılacağı duyurulan Kamu Personel Seçme Sınavının (2016-KPSS Ortaögretim/Önlisans (Ön Lisans Düzeyi),16 Ekim 2016 tarihinde yapılmasına,

23.10.2016 tarihinde yapılacağı duyurulan Kamu Personel Seçme Sınavının (2016-KPSS Oetaögretim/Önlisans (Ortaöğretim Düzeyi),20 Kasım 2016 tarihinde yapılmasına,

06.11.2016 tarihinde yapılacağı duyurulan Kamu Personeli Seçme Sınavı 2016-KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) Testi'nin 4 Aralık 2016 tarihinde yapılmasına,

20.11.2016 tarihinde yapılacağı duyurulan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavının (2016-ALES Sonbahar Dönemi), 18 Aralık 2016 tarihinde yapılmasına,

17.12 2016 tarihinde yapılacağı duyurulan e-YDS 2016/12 Sınavının, 24 Aralık 2016 tarihinde yapılmasına,

18.12.2016 tarihinde yapılacağı duyurulan Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavının (2016-YDUS), 17 Aralık 2016 tarihinde yapılmasına,

karar verilmiştir.

Dip Not:Ösym aday işlemleri sisteminden giriş yaparak,kpss başvurunuzu tekrar güncellemeniz gerekmektedir.Adresini vs değiştirmek isteyen değiştirebilir.
    31 Ağustos-5 Eylül 2016 tarihleri arasında sistem üzerinden yapmanız gerekmektedir.
    Konu MasterQueen tarafından (31.Ağustos.2016 Saat 19:34 ) değiştirilmiştir.
    ManiaQuell bunu beğendi.

"Berge vurup atlara,kuşlar gibi uçtuk biz"

Csro Emekli Oldu

Captain
    ManiaQuell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    24
    Beğenilme 
    69

çoğu kişinim işine yarayacak ertelemeler hayırlısı
    MasterQueen bunu beğendi.
    bSilkroad(I_uLTimaTe_I)
    cSilkroad(ManiaQuell-QueenQufly-QueenShane)
    Hayattaki en büyük pişmanlık ,pişman olurum diye yapmadıklarımızdır
    TOLSTOY

General Lord
    Cengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    233
    Beğenme 
    4470
    Beğenilme 
    3081

Alıntı mekansiz007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ÖSYM İnternet sayfasında yer alan 2016 Yılı Sınav Takvimi’nde;

22.10.2016 tarihinde yapılacağı duyurulan Kamu Personel Seçme Sınavının (2016-KPSS Ortaögretim/Önlisans (Ön Lisans Düzeyi),16 Ekim 2016 tarihinde yapılmasına,

23.10.2016 tarihinde yapılacağı duyurulan Kamu Personel Seçme Sınavının (2016-KPSS Oetaögretim/Önlisans (Ortaöğretim Düzeyi),20 Kasım 2016 tarihinde yapılmasına,

06.11.2016 tarihinde yapılacağı duyurulan Kamu Personeli Seçme Sınavı 2016-KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) Testi'nin 4 Aralık 2016 tarihinde yapılmasına,

20.11.2016 tarihinde yapılacağı duyurulan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavının (2016-ALES Sonbahar Dönemi), 18 Aralık 2016 tarihinde yapılmasına,

17.12 2016 tarihinde yapılacağı duyurulan e-YDS 2016/12 Sınavının, 24 Aralık 2016 tarihinde yapılmasına,

18.12.2016 tarihinde yapılacağı duyurulan Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavının (2016-YDUS), 17 Aralık 2016 tarihinde yapılmasına,

karar verilmiştir.

Dip Not:Ösym aday işlemleri sisteminden giriş yaparak,kpss başvurunuzu tekrar güncellemeniz gerekmektedir.Adresini vs değiştirmek isteyen değiştirebilir.
    31 Ağustos-5 Eylül 2016 tarihleri arasında sistem üzerinden yapmanız gerekmektedir.
    Güncelleme yapılması mecburi mi ?
    TURKISH__MAN

General Lord
    1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    310
    Beğenme 
    2430
    Beğenilme 
    3061

Alıntı Cengo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım yer değişikliği yapmak isteyenler için gerekli ama yine de yapmakta fayda var.
    ReaLaMity
    1X1Y

Chief General
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    133
    Beğenme 
    654
    Beğenilme 
    335

Alıntı Cengo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet mecburi,sınav tarihinin güncellenmesi için.

Csro Emekli Oldu

General
    Alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    109
    Beğenilme 
    145

Günceleme mecburi bugün son gün.
    MasterQueen bunu beğendi.
    ImmortalSouL

İKİ SANİYE SONRASINA GARANTİMİZ OLMAYAN BİR HAYATIMIZ İÇİN FIRILDAK OLMAYA GEREK YOK...

Semt-i KAYNARCA

Senior General
    Dabbe64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    21
    Beğenme 
    121
    Beğenilme 
    131

ibneler baktı başvuran çok. güncelleme yapan yapsın yapamayan sınava girmesin diye güncelleme diye bok çıkarıyolar. yarın şikayet ettin mi de eee biz ösym nin sitesinden duyurduk diyecekler. en az % 25 i güncellemeyi unutacak sap gibi ortada kalacak.

General Lord
    TheMorgoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    872
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1805

İnsanları yanlış yönlendermeyin lütfen bugün bu konuyu danışmak için en yakın ÖSYM bürosuna gittim oradaki yetkili personelin sözlerini söylüyorum direk'' Kardeşim bir deli bir kuyuya taş atıyor 40 akıllı çıkaramıyor bugün 100 kişi geldi bu güncelleme işini sormak için dedi yok öyle birşey farazi hepsi başvurunu yaptın sınav ücretini yatırdın sadece sınav gününü saatini bekle güncelleme vs birşey yok dedi
    MrsCasK bunu beğendi.
    FeaR_DreaM
    Romeo1447
    V4N_HELLSiNG
    _Arsonist_

Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir Since 2011

Chief General
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    133
    Beğenme 
    654
    Beğenilme 
    335

Alıntı Heimdallr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanları yanlış yönlendermeyin lütfen bugün bu konuyu danışmak için en yakın ÖSYM bürosuna gittim oradaki yetkili personelin sözlerini söylüyorum direk'' Kardeşim bir deli bir kuyuya taş atıyor 40 akıllı çıkaramıyor bugün 100 kişi geldi bu güncelleme işini sormak için dedi yok öyle birşey farazi hepsi başvurunu yaptın sınav ücretini yatırdın sadece sınav gününü saatini bekle güncelleme vs birşey yok dedi
    İstanbulda metrobüs duraklarinda dahi,güncellemeyi unutmayin diye not düşülen bir konuda nasil olurda bana insanlari yanlış yönlendirmeyin dersiniz ?
    Sinav tarihi değiştiği için bir önceki başvuru formunuzda eski tarih yazılıydı,bunu değiştirmek için güncel tarih için tekrar açıldı.Ekstra olarakta sinav yerini değiştirmek isteyenlere firsat verildi.

Csro Emekli Oldu

General Lord
    TheMorgoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    872
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1805

Alıntı mekansiz007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbulda metrobüs duraklarinda dahi,güncellemeyi unutmayin diye not düşülen bir konuda nasil olurda bana insanlari yanlış yönlendirmeyin dersiniz ?
    Sinav tarihi değiştiği için bir önceki başvuru formunuzda eski tarih yazılıydı,bunu değiştirmek için güncel tarih için tekrar açıldı.Ekstra olarakta sinav yerini değiştirmek isteyenlere firsat verildi.
    Eğer resmi bir konuda bu tarz ciddi bir bilgi paylaşımı yapıyor iseniz Resmi bir açıklama belge vs paylaşmanız gerekmektedir. Herhangi bir ÖSYM'nin yaptığı resmi bir açıklama bildirisi koymadan bu şekilde açıklama yaparsanız insanları yanlış yönledirirsiniz ! Şahsen kendim ÖSYM bürosuna gittim ve yetkili personel ile görüştüm sınava giricek adayların extra birşey yapmasına gerek yok dedi .

Not: Eğerki ÖSYM böyle bir açıklama yaptıysa bu resmi açıklamayı konunuzda paylaşmanız gerekmekteki sanmıyorum yaptığını çünkü ÖSYM bürosundaki personelin beni uyarması gerekirdi

NOT: ÖSYM aday işletim sistemine girdiğinizde başvuru kayıt görüntüleye tıkladığınızda sınav tarihinin sistem tarafından otomatik değiştiğini görebilirsiniz. Ha keza Kendiniz yeniden Yer değişikliği yapmak isterseniz o size kalmış
    Konu TheMorgoth tarafından (05.Eylül.2016 Saat 19:35 ) değiştirilmiştir.
    FeaR_DreaM
    Romeo1447
    V4N_HELLSiNG
    _Arsonist_

Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir Since 2011

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş