Beğeni Ağacı3Beğeniler
  • 1 Post By Fu.
  • 1 Post By Sentinel
  • 1 Post By Fu.

Konu:Toplanın Beyler Beyninizi Yakmaya Geldim! !

Fu.
    Fu. isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Üyeliği Durduruldu
    Fu. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    62
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    218

Standart Toplanın Beyler Beyninizi Yakmaya Geldim! !

Toplanın arkadaşlar sohbet edelim. Malum oyuna giremiyorsunuz. Canınız sıkılıyor.

öncelikle kendim keşfettiğim ve çokça denediğim bir şeyi sizinde deneyip bana bilgi vermenizi rica ediyorum.
    Bir nesneye tam odaklanıp gözlerinizi hiç oynatmadığınızda o nesne yok oluyor. Tahminen 5-7 saniye sürüyor. En ufak göz hareketinde nesne geri geliyor.
    Sonuçları bekliyorum. Internette araştırdım bilgi bulamadım.

Ikinci olarak içinizde aşırı zengin olmak isteyenlere bir önerim var. Eğer Türkiye'nin hatta dünyanın en zengin kişileri arasına girmek istiyorsanız, insanlara,
    onların aslında ihtiyacı olmadığı bir şeyi, çok ihtiyaçları varmış gibi hissettirmelisiniz. Ya da bunu bizzat yapmalısınız. . Örnek olarak : sigara, kola, cips,

Üçüncüsu arkadaşlar. Zeki insanlar dünyanın en mutsuz insanlarıdır. Çünkü zeka, farkındalığı arttırır. Farkındalığınız arttığında varoluşu, evreni, uzayı ve insanlığın temelini düşünmeye başlarsınız. Zamana ve mekana anlam vermeye çalışırsınız. Gerçeği sorgularsınız. Peki sizce ne olur ?

Dördüncü fikrim ise, insanlar hayatin karşısında varlığını unutuyor. Her şeyle o kadar meşkuluz ki, hayattan kopuyoruz. Mesela elektrik olmadığı ve teknolojinin var olmadığı bir zaman diliminde yaşasaydınız ne olurdu ? 1600- 1680 yılları arasında. Osmanlı da yaşasaydınız ? Çok kötü değil mi...

Size biraz beyin fırtınası yaptırayım
    Büyü ile insanlar üzerinde geleceğe dair yaptırımlar uygulanabiliyor. Mesela büyü ile iki insan birbirine aşık ediliyor. Ya da ayrılıyor. Büyünün ilginç tarafı arkadaşlar. Geleceğe ve insana, fiziksel yolla ya da herhangi bir iletişim kurmadan müdahale edilebiliniyor. Mesela siz bir büyü ile Yarın bir kıza aşık olabilirsiniz.
    Peki hiç düşündünüz mü bunu var eden şey nedir ? Insanlar geleceğe bir şekilde müdahale ediyor. Sizin karar mekanizmaniza müdahale ediyor. Bunu sağlayan enerji nedir ? Düşünün. Hiç bir elektronik cihaz kullanmadan sizin beyninize ve karar mekanizmaniza müdahalee edebiliyorlar. Hatta geleceğinize. Ilginç değil mi.

Madem iletişimden söz ettik. O zaman söyle bir soru sorayım. Ses belirli bir alan içerisinde etkisi olan bir kavram. Sesin taşınmasi sağlandı. Görüntü de taşındı. Sizce insanlarda gelecekte anlık taşınabilirler mi ? Bahsettiğim hücrelere ayrılıp bir yerde kaybolup başka bir yerde var olmak değil. Ses böyle taşınmıyor. Görüntü de. Yani gelecekte bir kutu içine girip, amerikada bir kişiyle sarılabilir miyiz ? Onu hissedebilir miyiz ? Kokusunu duyabilir miyiz ? O ortamda bulunabilir miyiz ? Bahsettiğim şey. Gelecekte bütün duyuların birebir taşınması arkadaşlar. Ilginç değil mi.
    benim teorime göre, bilincimiz bir şekilde oraya taşınacak ve biz sanal olacağız ama hissettiğimiz her şey gerçek olacak.
    Neyse daha fazla devrelerinizi yakmayalım.

Gelecekte, hiç bir yan etkisi olmadan, sizi yüzde yüz daha mutlu hissettiren bir hap satılsa. Alır mıydınız? Üstelik çok ucuz olsa...

Peki ya bundan iki bin yıl
    sonra, insanlar geçmişi izleyen bir teknoloji icat etmişse, ve tıpkı bizim simdi bilgisayar oyunu oynamamız gibi onlarda bizi bir şekilde yönlendiriyorsa ve bizim bundan haberimiz yoksa ?
    Ya biz çok yüksek bir teknolojinin ürünüysek , aslında sadece bir programsak... Ne dersiniz?

Yazı komple bana aittir. Bir miktar etkilenme olabilir ama fikirler benimdir. çok düşünüp devreleri yakmayın iyi okumalar.
    Esaias bunu beğendi.

General Lord
    Sentinel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    110
    Beğenme 
    1060
    Beğenilme 
    856

Kardeş nabıyon kafam yandı

1) 8 saniyeden fazla gözümü açık tutamadım ama dediğin süreye bakarsak kaybolmadi loş ortamda ama bir süreden sonra gözünü kırpmayınca hareket ettirmeyince gözlerim kararıyordu eskiden yapmıştım

3) ne olur bilmemde, insan düşündüğü için mutsuz olacağını sanmıyorum hemde en mutsuz ve her zaman sadece bunu düşünemezsin ya

4)aslında ne olduğunu bilmediğimiz birşeyin olmamasından dolayı üzüntü duymazdık sanırım

Bundan sonra diye başladığın yazın ise yanılmıyorsam mit-mitos dur. Felsefeden önce insanlar evreni yaşamı bu şekilde masallarla açıklamaya çalışırdı işte ne bileyim yağmur tanrının göz yaşı demişler, dünya boğanın boynuzlarındaki bir tepsi demişler, gibi
    Fu. bunu beğendi.
    HiddenPower*RoyalGuard

RoyalFamily

Fu.
    Fu. isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Üyeliği Durduruldu
    Fu. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    62
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    218

Alıntı TheBright Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kardeş nabıyon kafam yandı

1) 8 saniyeden fazla gözümü açık tutamadım ama dediğin süreye bakarsak kaybolmadi loş ortamda ama bir süreden sonra gözünü kırpmayınca hareket ettirmeyince gözlerim kararıyordu eskiden yapmıştım

3) ne olur bilmemde, insan düşündüğü için mutsuz olacağını sanmıyorum hemde en mutsuz ve her zaman sadece bunu düşünemezsin ya

4)aslında ne olduğunu bilmediğimiz birşeyin olmamasından dolayı üzüntü duymazdık sanırım

Bundan sonra diye başladığın yazın ise yanılmıyorsam mit-mitos dur. Felsefeden önce insanlar evreni yaşamı bu şekilde masallarla açıklamaya çalışırdı işte ne bileyim yağmur tanrının göz yaşı demişler, dünya boğanın boynuzlarındaki bir tepsi demişler, gibi
    Hahahahaha süpersin kardeşim. Ilk görsel ve cümle öldürdü beni
    Sentinel bunu beğendi.

General Lord
    1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    310
    Beğenme 
    2430
    Beğenilme 
    3061

Alıntı Fu. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size biraz beyin fırtınası yaptırayım
    Büyü ile insanlar üzerinde geleceğe dair yaptırımlar uygulanabiliyor. Mesela büyü ile iki insan birbirine aşık ediliyor. Ya da ayrılıyor. Büyünün ilginç tarafı arkadaşlar. Geleceğe ve insana, fiziksel yolla ya da herhangi bir iletişim kurmadan müdahale edilebiliniyor. Mesela siz bir büyü ile Yarın bir kıza aşık olabilirsiniz.
    Peki hiç düşündünüz mü bunu var eden şey nedir ? Insanlar geleceğe bir şekilde müdahale ediyor. Sizin karar mekanizmaniza müdahale ediyor. Bunu sağlayan enerji nedir ? Düşünün. Hiç bir elektronik cihaz kullanmadan sizin beyninize ve karar mekanizmaniza müdahalee edebiliyorlar. Hatta geleceğinize. Ilginç değil mi.
    Bahsettiğiniz şey büyü değil beyin yıkama sanırım
    ReaLaMity
    1X1Y

General Lord
    Miracle- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    456
    Beğenme 
    170
    Beğenilme 
    991

Büyünün gerçek olduğuna inanıyorum sağlam hocaların olduğunada şahitim yaptırmasamda etrafımda yaptırıp olumlu sonuç alan birçok insan tanıyorum yani beyin yıkama inanmıyorum hurafe diyenlerin hepsi bilip bilmeden araştırmadan konuşuyorlar.
    Yazılanlara gelicek olursam hiç beyin yakacak şeyler değil saçma sapan şeyler kendi yazdığın içindir heralde bende yazsam daha saçma olurdu heralde yinede saygı duymak lazım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş