Merhabalar Jollygame Ailesi ,

Bugün sizlere kendim de dahil olduğum Google Dijital Atölye Eğitim Programı'ndan bahsedeceğim. Kobilerin büyümesi hedeflenerek verilen derslerde amaç temel bir eğitim verip bunu taçlandıracak bir sertifika edindirmek ve daha önemlisi internet üzerinden pazarlama - reklam - web site kurulumu tarzı bir dizi eğitim ile programa katılan bireyleri kariyer safhasında rakiplerinden üst sıralara yerleştirmek.

İlk etapta Kayseri, Samsun, Antalya, Bursa, Gaziantep, Van, Kocaeli, İzmir ve İstanbul'da yapılması planlanan yüz yüze Dijital Atölye eğitimlerine katılamayanlar ise diledikleri yerden ve cihazdan zengin eğitim içeriklerine online olarak erişebiliyor.

Google Türkiye Direktörü 10 milyon TL Google desteği ile yola çıkılan proje için
"Teknolojinin sunduğu araç ve servisleri etkin bir şekilde sunarak, yaşam kalitemizi arttırıp, dünya çapında bilinen işletmeler yaratılabileceğine dair inancımız doğrultusunda Dijital Atölye projesini hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz " dedi.

Ben programa biraz geç katılanlardanım yaşadığım yüzyüze eğitim kısmını kaçırmış olabilirim ama zaten online olarak yeterli görüyorum. 23 Ditijal pazarlama konusu ve 89 dersini tamamladığımızda " Online Pazarlama Temel Eğitimi"ni başarıyla tamamladığımıza dair online bir sertifika tarafımıza iletiliyor.

Ekstra olarak tavsiyem , özellikle ilk derslerde tamamını bildiğinizi varsaysanız bile videoları izlemeden testlere geçmemenizdir , sonuçta amaç programı boş şekilde tamamlamak değil de bilgiyle tamamlamak

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...