Beğeni Ağacı4Beğeniler
  • 2 Post By TheMorgoth
  • 1 Post By 3x3LanS
  • 1 Post By Ragnarok

Konu:Warlock/Cleric Karakter Yapılandırması

Yeni Üye
    LiquidHatred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    0

Standart Warlock/Cleric Karakter Yapılandırması

Peki neden cleric ?

Clericdeki l.a set ile kombine yapılabilen defans skilleri (pasif skiller) ve heal skilleri her türlü organizasyonda işimize yarayacak olup bizim bitirici vuruşumuz olan offering’in de clericde bulunması öncelikli sebebimizdir.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Silah kalkan ve cleric rod seçimide çok önemli.Eğer oyunda adımızdan söz ettirtmek istiyorsan bunlarında en az legend +5 ve iç değerleri 61 ~ 100 arası olması sizin faydanızadır.Dikkat etmeniz gereken şey ise sürekli kalkan elinizde olacağından ne kadar iyi bir kalkanınız olursa o kadar daha sağlam olacağınızdır.

Set tercihi

İtem tercihimiz ise light armor olacaktır.Bunun sebebi cleric’de bulunan ve pasif olarak light armor set giyildiğinde ve elinizde cleric varken size ekstra defans sağlayan skillerdir.Zaten int yapılandırmaları kesmek sizin için çocuk oyuncağı olacağından daha fazla php defans daha iyidir.

itemler içinde silahlar yapılması gereken benzeri uygulamayı yapabilirsinizEn az % 61 stat basmak gibi.İtemlerde dikkat etmeniz gereken şey ise iç değer olarak parry rationun yüksek olmasıdır

Skiller Warlock

Warlock buildi için kırmızılar kesinlikle açılması gereken skillerdir.

Maviler ise party ile kasarken işinize yarayabilecek ve bazı eylence amaçlı skillerdir isteğe bağlı açabilirsiniz.

Seçili olmayan skiller ise oyun içerisinde hiç bir zaman işinize yaramayacak skillerdir.

Skiller Cleric
    Kırmızılar kesinlikle açılması gereken skiller.

Maviler ise daha iyi alternatifi bulunan ama isteğe bağlı olarak açabileceğiniz skiller.

İşaretlenmemişler ise hiç bir şekilde oyun içerisinde işinize yaramayacak skillerdir.

General Lord
    TheMorgoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    872
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1805

Şimdi şöyle birşey var dostum bu oyunda buidllerin içerikleriyle haddinden fazla oynadılar bunun en büyü ksıkıntıyıda warlock charlar çekiyor
    DolceGabbana ve Zeus___RA bunu beğendi.
    FeaR_DreaM
    Romeo1447
    V4N_HELLSiNG
    _Arsonist_

Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir Since 2011

Üyeliği Durduruldu
    3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    97
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

oyundaki en saglam we oynaması en zewkli buildlerden birisi tabi hybird olması sartıyla. Bu buildi 1 yıla askın oynadım her builde karsı farklı bi strateji farklı bi skill barım wardı. Bu swdede denedim hata yaptıgımn farkına sonradan wardım nedenmi holy temple we sp cawedeki uniqlerden düsen a we b grade silahlar yüzünden swde 100 e yakın belki fazla phy wuran a we b grade silahlar war buna ragmen ch carlarında ezici bir üstünlügü war o buildin fakat phy wuran eu carları hic zorlanmadan kesiyor bu swde bu buildi kullanmamnzı öneririm
    Ragnarok bunu beğendi.

General Lord
    WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    175
    Beğenme 
    141
    Beğenilme 
    434

Alıntı FeaR_DreaM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi şöyle birşey var dostum bu oyunda buidllerin içerikleriyle haddinden fazla oynadılar bunun en büyü ksıkıntıyıda warlock charlar çekiyor
    Bence hala iyi bir yapılandırma warlock (Oyanamsını bilene). Diğer yandan warlock genelde emek harcamadan bir şey yapmak isteyenler için çok idealdi bu düzeltildi ellerine de sağlık ve Pvp de sadece warlockun üstünlüğü sona erdirildi.

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ - MSc

Genel Moderatör
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1515

sanrım defloration'du oynuyodu bu buildi akıyodu resmen bırakmadan denemek isterim bu buildi . hayalim diyebilirim. düşünsenize division+weaken veee offering O.o Katliaammm
    enis61 bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

General Lord
    DragonSlayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    108
    Beğenme 
    768
    Beğenilme 
    548

Konuyu okumadan bu buildi kasmak istedim, konu biraz önce gözüme ilişti. Karakteri 110 yaptım farmladım item yaptım fakat verim almak için sanırım hybrid yapmak daha mantıklı olurdu. Yeniden bir hybrid yaparsam sanırım verim alabilirim. Teşekkürler.
    SERVER: bSilkroad
    GUILD: Everest
    CHARNAMES: Dra9on, Arven
    BUILDS: Warrior/Cleric - Wizard/Cleric

Vice General Lord
    MyKea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    91
    Beğenme 
    18
    Beğenilme 
    477

Warlock clerick candır WTB ONLY_1VS1

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş