Deneme Moderatör
    473BulleT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    173
    Beğenme 
    625
    Beğenilme 
    344

Standart Dünya rekoru sonrası hedef şampiyonluk!

Türkiye’nin ilk profesyonel espor ligi olan League of Legends Şampiyonluk ligi 2017-2018 kış mevsimi sezonu kıran kırana mücadelelere ev sahipliği yaptı.

28 maçın 26’sını kazanarak sezonu lider olarak tamamlayan Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... takımı, sezonun ilk 19 maçının 19’unu da namağlup tamamlayarak adını altın harflerle tarihe yazdırmış oldu.
    BAUSuperMassive, Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... 'nde 28 maçın 26’sını kazanarak büyük bir başarı elde etti ve ligi lider olarak tamamladı. Ligdeki diğer takımların adeta korkulu rüyası haline gelen takım ayrıca ilk 19 maçın 19’unu namağlup tamamlayarak, adını League of Legends tarihine altın harflerle yazdırdı.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ligine başarılarıyla adeta ambargo koyan, sponsorları arasında THY, Vodafone, Coca Cola gibi global markalar olan BAUSuperMassive’in hedefi, 22 Nisan’da oynanacak kış finalinde şampiyonluğunu ilan edip, Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ’a katılmak ve dünya arenasında Türkiye’yi temsil etmek.
    Kurulduğu günden bu yana 4 sezonda 4 final oynayan BAUSuperMassive, kış sezonu başında Koreli oyuncular Snowflower, GBM ve Koç Irean ile anlaşmıştı.
    Söz dalaşını Alimle yaptım yendim,Cahille yaptım yenildim...

473BulleT_

RLM_____473

General Lord
    1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    292
    Beğenme 
    2328
    Beğenilme 
    2985

lol
    ReaLaMity
    1X1Y

Captain
    emirhandoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Gurur duydum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş