Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By [EmRe]

Konu:Bilgisayarın Saati Hakkında !!

General Lord
    Ciesla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    193
    Beğenme 
    704
    Beğenilme 
    453

Standart Bilgisayarın Saati Hakkında !!

Arkadaşlar hepinize merhaba

Uzun zamandır karşı karşıya olduğum bir problemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Masaüstü bilgisayara sahibim. Yaklaşık son 1 aydır bilgisayarımı her kapattığımda saat ve tarih sıfırlanıyor. Bilgisayarı her açtığımda Saat ve tarih ayarlamakla uğraşıyorum. Ayrıca power tuşuna basdığım zaman windows açılış teması gelmeden önce siyah bir sayfada duruyor ( F1 Run to Setup ) gibi bir yazı çıkıyor bilgisayarı F1 e basarak açmak zorunda kalıyorum. Bunun sebebi nedir çözümü nedir bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    xXx

General Lord
    [EmRe] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    285
    Beğenme 
    602
    Beğenilme 
    482

Alıntı AsapRocky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize merhaba

Uzun zamandır karşı karşıya olduğum bir problemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Masaüstü bilgisayara sahibim. Yaklaşık son 1 aydır bilgisayarımı her kapattığımda saat ve tarih sıfırlanıyor. Bilgisayarı her açtığımda Saat ve tarih ayarlamakla uğraşıyorum. Ayrıca power tuşuna basdığım zaman windows açılış teması gelmeden önce siyah bir sayfada duruyor ( F1 Run to Setup ) gibi bir yazı çıkıyor bilgisayarı F1 e basarak açmak zorunda kalıyorum. Bunun sebebi nedir çözümü nedir bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    BIOS piliniz bitmiş. Bir bilgisayarcıdan alabilirsiniz.
    JollyJoker bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş