Vice General Lord
    Leon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    136
    Beğenme 
    668
    Beğenilme 
    704

Standart Pc sıkıntıları

Bilgisayarım baya eskidir 7 senelik Toshiba Satellite A210 - 19D modeli laptop her ne kadar ağırlığına kızsam da arkadaşlarımın laptoplarıyla karşılaştırdığımızda diğerlerinde 2 sene içinde ekran kartı bilgisayarın çökmesi gibi agır hasarlar olmuştur.Bir süredir yaz tatilinde iş için İstanbul'da bulundum bu sürede evde halkı kullanmış geldiğimde pc de bazı sorunlarla karşılaştım

-3 ay önce format attırdım özellikle baktım deneme sürümü değildi Windows orjinalken bir gün açtığımda pc yi bu Windows kopyadır diye uyarı geldi.

-Sistem c boş olduğu halde full gözüküyor.

-Bir anda mavi bir ekran bir sürü yazılar gelip gelip pc kendini kapatıyor.

yardımcı olursanız sevinirim iyi günler
    Darth_VadeR_

RedLine ReaLFriendS

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Loss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    406
    Beğenme 
    636
    Beğenilme 
    608

Eğer Windowsunuz güncelleme alıyorsa korsan yazılımları tespit eder ve sizi bu şekilde uyarır.
    Sistem dizininiz de virüs olabilir.
    Bilgisayarların arabalarda olduğu gibi her yıl temizliğe ve bakıma ihtiyacı vardır bunu bir çoğumuz bilmeyiz ama yapılması gerekir. Şöyle bir durum daha var bilgisayarlar 2-3 yılı geçtikten sonra sorunlar çıkartır yıpranır ve eskir 7 yıllık bir bilgisayar size hakkını fazlası ile vermiş demektir yenilemeniz de fayda var

Mükemmel olan İslamiyettir, Müslümanlar değil.

Vice General Lord
    Leon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    136
    Beğenme 
    668
    Beğenilme 
    704

Alıntı Loss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer Windowsunuz güncelleme alıyorsa korsan yazılımları tespit eder ve sizi bu şekilde uyarır.
    Sistem dizininiz de virüs olabilir.
    Bilgisayarların arabalarda olduğu gibi her yıl temizliğe ve bakıma ihtiyacı vardır bunu bir çoğumuz bilmeyiz ama yapılması gerekir. Şöyle bir durum daha var bilgisayarlar 2-3 yılı geçtikten sonra sorunlar çıkartır yıpranır ve eskir 7 yıllık bir bilgisayar size hakkını fazlası ile vermiş demektir yenilemeniz de fayda var
    Bilgisayarı temiz kullandım aynen hakkını verdi değişime az kaldı fakat bu sistem c olayında yardımcı olursanız sevinirim
    Darth_VadeR_

RedLine ReaLFriendS

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    406
    Beğenme 
    636
    Beğenilme 
    608

Alıntı Leon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgisayarı temiz kullandım aynen hakkını verdi değişime az kaldı fakat bu sistem c olayında yardımcı olursanız sevinirim
    C dizinine girerek bütün klasörleri seçin özellikler kısmından boyutunu kontrol edin belki sizden habersiz büyük bir dosya atılmış olabilir içine.

General Lord
    _DarkBlue_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    227
    Beğenme 
    830
    Beğenilme 
    804

Alıntı Leon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgisayarım baya eskidir 7 senelik Toshiba Satellite A210 - 19D modeli laptop her ne kadar ağırlığına kızsam da arkadaşlarımın laptoplarıyla karşılaştırdığımızda diğerlerinde 2 sene içinde ekran kartı bilgisayarın çökmesi gibi agır hasarlar olmuştur.Bir süredir yaz tatilinde iş için İstanbul'da bulundum bu sürede evde halkı kullanmış geldiğimde pc de bazı sorunlarla karşılaştım

-3 ay önce format attırdım özellikle baktım deneme sürümü değildi Windows orjinalken bir gün açtığımda pc yi bu Windows kopyadır diye uyarı geldi.

-Sistem c boş olduğu halde full gözüküyor.

-Bir anda mavi bir ekran bir sürü yazılar gelip gelip pc kendini kapatıyor.

yardımcı olursanız sevinirim iyi günler
    Aynı Sıkıntı Benim Bilgisayarımda Vardı. Harddisk'in Ömrü Az Kalmış. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ilerleyen Zamanlarda Alacağın Hata. Peki Harddisk'ine Noldu Bad Sector Adını verilen Hata Harddisk Bölümlerinde Parça Parça Zarar Görüp Harddiskten Kopması Denilebilir.Peki Bunun Sebebi nedir? Bilgisayarı Düzgün Kapatmamanız. Elektirik Gidip Gelmesi ve Göreceksiniz Zamanla Harddiskin 100m'a Kadar Düşüp Yeni Harddisk almak Zorunda Kalabilirsin.

Windows Kopyasıdır. Sebebi ürün anahtarının başka kullanıcılar Tarafından girilmesi olabilir. veya düzgün cracklanmamış olabilir.

_AantiqaA_
    INeedYoul

General Lord
    Floydian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    101
    Beğenme 
    591
    Beğenilme 
    1588

Senin için harddiskteki önemli olan resim dosya vs. leri alıp eli yüzü düzgün ucuz düşük kapasiteli bi harddisk al bence ulaş..

DURUCAN🔱

Floydian

__DeHSeT__ Rulezz †

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    406
    Beğenme 
    636
    Beğenilme 
    608

Size tavsiyem bilgisayarın piyasa fiyatının 3\1'in den fazla masraf yapmayın zaten eski bir cihaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş