Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:TEAMVİEWER SORUNU BAKARMISINIZ _?

General Lord
    DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    388
    Beğenme 
    1064
    Beğenilme 
    2726

Standart TEAMVİEWER SORUNU BAKARMISINIZ _?

Bilgisayara TW yüklüyorum bir kere bilgisayara baglanıyorum 2. kez baglanamıyorum hata veriyor duzelmesi için TW yi silip yeniden yükleyin falan diyor siliyorum yeniden yukluyorum gene aynı bır kere baglanmıyorum 2. ye hata veriyor bunu nasıl çözerim
    ConveyDayi bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Chief General
    ConveyDayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    82
    Beğenme 
    960
    Beğenilme 
    496

Cool

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgisayara TW yüklüyorum bir kere bilgisayara baglanıyorum 2. kez baglanamıyorum hata veriyor duzelmesi için TW yi silip yeniden yükleyin falan diyor siliyorum yeniden yukluyorum gene aynı bır kere baglanmıyorum 2. ye hata veriyor bunu nasıl çözerim
    Kısaca gusül abdestini nasıl alırız?
    1. Gusletmek, yani boy abdesti almak isteyen bir kişi önce besmele çeker ve sol ayağı ile gusül yerine girer.

2. "Niyet ettim Allah rızası için gusül abdesti almaya" diye niyet eder.

3. Elleri bileklere kadar yıkadıktan sonra edep yerlerini sol eliyle temizler.

4. Bundan sonra sağ avucuyla ağzına üç kere su alır ve her defasında ağzını boğazına kadar gargara şeklinde çalkalar. Oruçlu ise boğazına su kaçmamasına dikkat eder.

5. Sağ avucuyla burnuna, genzine kadar üç defa su çeker, her defasında sol eliyle burnunu temizler. Bundan sonra tıpkı namaz abdesti gibi abdest alır.

6. Abdest aldıktan sonra önce başına, sonra sağ, daha sonra da sol omuza üçer defa su döker ve vücudunu yıkar. Suyu her döküşte elleriyle vücudunu iyice ovuşturur. İğne ucu kadar kuru yer kalmaksızın vücudun her tarafını güzelce yıkar. Gusülde bıyık, saç ve sakal diplerine suyun iyice işlemesi için ovuşturulur. Göbek boşluğu, küpe delikleri dikkat edilerek yıkanır. Böylece gusül abdesti almış olunur.

Eğer bu alemde Ali Osman'a meydan okuyacaksa onun kaç silah(weapon) taşıdığını bilmesi lazım . »

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    388
    Beğenme 
    1064
    Beğenilme 
    2726

Alıntı ConveyDayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bıldıgım kadarıyla askerdın allah kolaylık versin ve korusun başkada birşey demek istemiyorum yoksa dencek çok şey var anlamışsındır umarım
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

Chief General
    ConveyDayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    82
    Beğenme 
    960
    Beğenilme 
    496

Cool

bıldıgım kadarıyla askerdın allah kolaylık versin ve korusun başkada birşey demek istemiyorum yoksa dencek çok şey var anlamışsındır umarım
    Saol ALLAH RAZI OLSUN CÜMLEMİZIN ALLAH YARDIMCISI OLSUN Asker olmakla ne alakası var ??? mizah olsun diye yazdik müdür hemen sinirlenme

Eğer bu alemde Ali Osman'a meydan okuyacaksa onun kaç silah(weapon) taşıdığını bilmesi lazım . »

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    388
    Beğenme 
    1064
    Beğenilme 
    2726

Alıntı ConveyDayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saol ALLAH RAZI OLSUN CÜMLEMİZIN ALLAH YARDIMCISI OLSUN Asker olmakla ne alakası var ??? mizah olsun diye yazdik müdür hemen sinirlenme
    bşz abdestsizmiyiz hacım bunu öneriyorsun biri sana abdestsiz diyince hosuna gidiyor ola bilir benim hoşuma gitmez konuyla alakalı bilgin varsa yazarsın yoksa yazmazsın mizah konusu degıl actıgım bir sorunum var cözumunu arıyorum neyse konu uzamasın hayırlı gunlerin olsun mizahı bol
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

General Lord
    1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    298
    Beğenme 
    2370
    Beğenilme 
    3024

bşz abdestsizmiyiz hacım bunu öneriyorsun biri sana abdestsiz diyince hosuna gidiyor ola bilir benim hoşuma gitmez konuyla alakalı bilgin varsa yazarsın yoksa yazmazsın mizah konusu degıl actıgım bir sorunum var cözumunu arıyorum neyse konu uzamasın hayırlı gunlerin olsun mizahı bol
    Bu kadar ciddiye alınacak bir şey yazmamış adam bende ticari kullanım sorunuyla karşı karşıyayım TeamViewer da çözersen tsde konuşalım
    ReaLaMity
    1X1Y

Bölüm Moderatörü
    WhenPigsFly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    170
    Beğenme 
    286
    Beğenilme 
    626

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar ciddiye alınacak bir şey yazmamış adam bende ticari kullanım sorunuyla karşı karşıyayım TeamViewer da çözersen tsde konuşalım
    Aynı sorun bendede var çözümü araştırdım biraz da bilgisayarın mac adresini değiştirmen gerekiyor bir program yardımıyla bana zor geldi uğraşmadım.Silip tekrar yüklemen yeterli olmuyor mac adresini değiştirip yeni bir pc de kuruyomuş havası vermen gerekiyo uygulamaya

Belirli bir saat var o kadar süreyi geçtiğin zaman ticari kullanıma giriyo 5 dk sonra oturumu sonlandırıyor 2 dk bekletiyor o yüzden uğraşma nasıl olsa yine o süreyi geçeceksin
    ReaLaMity_

Pill

*RLM_HuSo

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    388
    Beğenme 
    1064
    Beğenilme 
    2726

Alıntı WhenPigsFly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı sorun bendede var çözümü araştırdım biraz da bilgisayarın mac adresini değiştirmen gerekiyor bir program yardımıyla bana zor geldi uğraşmadım.Silip tekrar yüklemen yeterli olmuyor mac adresini değiştirip yeni bir pc de kuruyomuş havası vermen gerekiyo uygulamaya

Belirli bir saat var o kadar süreyi geçtiğin zaman ticari kullanıma giriyo 5 dk sonra oturumu sonlandırıyor 2 dk bekletiyor o yüzden uğraşma nasıl olsa yine o süreyi geçeceksin
    evdekı pc ıle ısyerındekı pc nasıl bır bırıne baglayacam uzak masaustu dedıklerı muhabbet nasıl yapılıyor
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

General
    _LiFe_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    10
    Beğenme 
    209
    Beğenilme 
    105

Alıntı WhenPigsFly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hüso Mac adresi programsız kolay bi şekilde
    Değişiyor.
    RoyalFamily™
    ▂▃▄▅▆▇█▓▒░_LiFe_*RoyalLife░▒▓█▇▆▅▄▃▂

General Lord
    1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    298
    Beğenme 
    2370
    Beğenilme 
    3024

Alıntı _LiFe_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüso Mac adresi programsız kolay bi şekilde
    Değişiyor.
    Akşam ts de bakalım bi o zaman
    ReaLaMity
    1X1Y

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş