Beğeni Ağacı5Beğeniler
  • 3 Post By [EmRe]
  • 1 Post By TheMorgoth
  • 1 Post By Asgard

Konu:Ccleaner

General Lord
    [EmRe] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    285
    Beğenme 
    602
    Beğenilme 
    480

Standart Ccleaner

Bu programi tanitmamdaki sebep bilgisayariniza giren keylogerlerin regedit kaydolup tum hesaplaribizin calinmasini az da olsa onlemek.Bu programla her gun sisteminizi duzenli olarak optimize ederseniz hesap guvenliginizi arttirmis olursunuz...

Buyrun ;

Bilgisayarlar her geçen gün; kurulan programlar, indirilen dosyalar ve daha birçok kullanıcı işlemiyle birlikte gereksiz dosyalar edinir ve giderek eski hızlarını kaybeder. Bilgisayarlardaki yavaşlığın temel sebebi olarak gösterebileceğimiz gereksiz dosyalar devamlı olarak temizlenmelidir. Bunu elle yapmak oldukça zor olduğu için bu alanda birçok bakım programı bulunmaktadır. Bunlardan birisi ve aynı zamanda en etkilisi olan*CCleaner*programından bahsedeceğiz size.

CCleaner, milyonlarca bilgisayar kullanıcısı tarafından kullanılan, uzun süredir faaliyet gösteren bir bakım programıdır. Kayıt Defteri başta olmak üzere, bilgisayarın birçok bölümünde bulunan gereksiz ve zararlı dosyaları kendi bulur ve temizler. Tüm Windows sürümleriyle uyumlu olan bu programı sizde buradan (Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ) indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Kurulumda Türkçe dilini seçerek de, kullanımı çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Programın tamamen ücretsiz ve süresiz kullanıma sahip olması da size ne kadar güçlü olduğunu göstermektedir.
    DecimuS, gs_1991 and _Vectra_ like this.

General Lord
    TheMorgoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    871
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1803

hacım ben programı 2 yıl kullandım yeminle birşeye yaramıyorya hani konunu kötülüyormuş gibi yanlış anlama aynen temizlik reklamı gibi ovalıyorum ovalıyorum çıkmıyor misali bir ara 2 gün boyunca pc yi tarattım ister inan ister inanma temizle temizle bitiremedi bir acayip sonra sebebini öğrendiğimdeyse bilgisyarımdaki bulunan keylogerlerin uzantları yüzündenmiş bu program her keyloger çeşidini imha etmiyormuş keylogerin bile çeşidi oldugunu ögrendim velhasıl kelam program cacık
    Zeus___RA bunu beğendi.
    FeaR_DreaM
    Romeo1447
    V4N_HELLSiNG
    _Arsonist_

Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir Since 2011

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    797
    Beğenme 
    529
    Beğenilme 
    8707

Ccleaner sadece keylogger temizleme amaçlı değil , zaman zaman ram de yer açmak için belleği temizlemek , cookiler gibi bir çok kişinin yapmakta zorlandığı temel temizlikleri yapabiliyor. Sadece bunun için kullananlar bile var.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    TheMorgoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    871
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1803

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ccleaner sadece keylogger temizleme amaçlı değil , zaman zaman ram de yer açmak için belleği temizlemek , cookiler gibi bir çok kişinin yapmakta zorlandığı temel temizlikleri yapabiliyor. Sadece bunun için kullananlar bile var.
    hmm bilgilendirme için teşekkür ederim bir ara çok çekiyordm bu keyloger illetinden format atsak bile kurtulamıyorduk. o zamanlar kullanmaya başlamıştım bu programı
    FeaR_DreaM
    Romeo1447
    V4N_HELLSiNG
    _Arsonist_

Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir Since 2011

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    797
    Beğenme 
    529
    Beğenilme 
    8707

Bu tarz programlar zaten hiçbir zaman %100 çözüm olamamıştır. Olmayacaktır da. Günümüz dünyası zaten artık siber savaşlar ile devam ediyor. Mutlaka aşacaklardır koruma programlarını.
    [EmRe] bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş