General
    Ceiba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    113
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    75

Standart Internet Download Manager 6.21 indir

Merhaba arkadaşlar,bugün sizler için download konusu açmak istedim.Bunun içinde tercihimi Internet Download Manager'dan yana kullandım.Şimdi bilmeyenler için Internet Download Manager'ı kısaca anlatayım.

Internet Download Manager üzerinden yaptığınız dosya indirme işlemlerini daha hızlı ve daha pratik bir şekilde dosya indirme yöneticisi olan IDM ile yapabilirsiniz.Yani çok sayıda tarayıcıyı destekleyen hızlı bir indirme programıdır.

Firefox, Google Chrome ve Internet Explorer gibi internet tarayıcılarıyla entegre olarak çalışabilen IDM aynı zamanda yarım kalan indirme işlemlerinize kaldığınız yerden devam etmenize de olanak sağlar.

Kurulduğu anda bütün tarayıcalara otomatik olarak eklenmektedir fakat siz hangi tarayıcıda çalışmasını istiyorsanız o tarayıcıya ekleyebilir diğerlerinden kaldırabilirsiniz.Mesela benim sadece Google Chrome'de indirme işlemini yapmaktadır.

Bir diğer adıyla IDMAN,kolay ve iyi organize edilmiş olan kullanıcı arayüzü ile tüm dosya indirme işlemlerini kullanıcılar için kolaylaştırmış olup karşılaşacağınız olası karışıklıkları da ortadan kaldırmış durumdadır.

Ayrıca şunuda belirtmek isterim;IDM yeni bir güncelleme çıktığı anda kendini otomatik olarak güncellemektedir.Bu özelliğiyle de sizlere sürekli olarak güncel sürüm kullanma olanağı sağlamaktadır.

Sonuç olarak internet üzerinden dosyalarınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde indirmek için bir programa ihtiyaç duyarsanız sizlere Internet Download Manager'ı öneriyorum.

Artıları
    • Yüksek aktarım hızları
    • Tüm büyük tarayıcılarla entegrasyon
    • İndirme işlemlerini yönetmek için çok sayıda seçenek ve araç
    • Yüklemek ve yapılandırmak kolay

Eksileri
    • Torrent indirme desteği yok
    • Tarayıcıda hemen aktif olup birçok ev kullanıcısının yanlışlıkla açması

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Ciesla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    194
    Beğenme 
    711
    Beğenilme 
    452

Sanırım Demo olarak kullanılıyordu. Bir süre sonra serial numarası istiyordu. eski bilgisayarımda kullandım çok yönlü yardımcı bir program. serial key istedigi anda kullanmayı bıraktım. Tabi bazı bilgisayar kurdu arkadaşlarımız onunda çözümünü bulmuşlardı
    xXx

Chief General
    iMMoRTaLoVe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    40
    Beğenme 
    91
    Beğenilme 
    224

15 günlük demo ama crackleri var nette
    Bu İşi Bıraktırıp Yapıcam Seni Balerin...

ReDLiNe
    __BeYaBaN__

iMMoRTaLoVe

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş