İndirmek istediğiniz müzik, video, yazılım, resim gibi dosyaları internette güvenli ve hızlı indirmeyi kim istemez.
Dünya üzerinde en çok tercih edilen dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım araçlarının başında gelen ücretsiz Ares sizlere sınırsız paylaşım imkanı sunuyor. Ares`de sadece müzik, video, yazılım indirme işlemlerinizi yapmıyorsunuz, sohbet odaları kurarak yada odalara katılarak yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Hızlı Yüklemeler

Ares`de dosya aramak çok kolay! Dosyaları filtreleyerek aramalarınızı ve indirme işlemlerinizi çok hızlı yapabilirsiniz.

Güçlü Kitaplık Yöneticisi

Kitaplık Yöneticisi özelliği ile indirdiğiniz dosyaları kategorilere ayırabilirsiniz. Kategorilere ayırırsanız indirdiğiniz dosyayı saniyede bulabilirsiniz.

Dahili Ses/Video Oynatıcısı

İndirme işlemi bitmeden önizleme yaparak video ve müzikleri izleyip, dinleyebilirsiniz yada zaten PC`nizde kayıtlı olan müzik ve videolarınızı da oynatabilirsiniz.

Dosya Paylaşım Sohbet Odaları
Kendi sohbet odalarınızı oluşturabilir ve diğer uygun kanallara girebilirsiniz. Sohbet kanalı yaratma işlemi Ares üzerinde görebileceğiniz en kolay şekilde yapılıyor. Artık dosyalarınızı indirirken arkadaşlarınızla da konuşabilirsiniz.

Önemli: Ares`i indirdikten sonra yükleme İngilizce dilde yapılacaktır. Programı kurduktan sonra "Settings" bölümünden "General" sekmesine gelerek dil çubuğundan "Turkish" seçerek programı Türkçe yapabilirsiniz.

Ares Nasıl Kurulur?

Sırasıyla;

1.Adım: Genel bir kullanıcı lisans sözleşmesi. “I Agree” diyerek ilerliyoruz.

2.Adım: Yüklenecek dosyalar ve eklenecek kısayolları işaretliyoruz. Eğer eski bir sürüm Ares var ise bilgisayarınızda an altta bulunan seçeneğide işaretlemeniz gerekiyor. Bu sayede eski Ares sürümü kaldırıldıktan sonra son sürüm Ares programı bilgisayarınıza yüklenecektir.

3.Adım: Bilgisayarınızda hangi klasöre yüklemek istediğinizi seçiyoruz. Standart yüklenecek klasör kısayolu gelmektedir. Değiştirmenize gerek yoktur.

4.Adım: Tüm işlemleri tamamldık. Ares’in bilgisayarımıza kurulmasını bekliyoruz. Kurulum için 2 dk yeterli.

5.Adım: Ares kurulumu tamamlandı. Program kısayolu ve indirme klasörü olarak masaüstümüze geldi.

Umarım yardımcı olmuşumdur.
Alıntı değildir.