General Lord
    [EmRe] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    285
    Beğenme 
    602
    Beğenilme 
    480

Standart nVidia Geforce Experience - Oyun Optimizasyon

Nvidia GeForce Experience, ile tüm oyunları ve bilgisayarınızı optimize edebilirsiniz. Oyunlardan tam performans alabilirsiniz. nVidia`nın kendi ekran kartları için geliştirdiği bu program ile nVidia kullanıcıları bilgisayarının son performansına kadar kullanabilecekler

Not :
    Bu verdiğim sadece bir sürümüdür. Tüm sürümlerini yüklerseniz ekran kartıyla ilgili hiçbir kasma ve sorun yaşamazsınız. (nVidia markası için geçerlidir)

Sürücü güncellemeleri için desteklenen donanım:
    - Masaüstü GPU’lar: GeForce 8, 9, 100, 200, 300, 400, 500, 600 serisi veya daha yüksek.
    - Notebook GPU: GeForce 8M, 9M, 100M, 200M, 300M, 400M, 500M Serisi veya üstü
    Optimum için Desteklenen donanım ayarları :
    - GPU: Fermi veya Kepler tabanlı GeForce 400, 500, 600, 700 serisi veya daha yüksek (masaüstü ve dizüstü) GPU
    - İşlemci: Intel Core i3/i5/i7 veya AMD Phenom II / Athlon II / Phenom X4 veya daha yüksek (masaüstü ve dizüstü) CPU’lar
    - Ekran: 1024×768 2560×1600 çözünürlüğe kadar tüm görüntüleme

İndirme Linki :
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

nVidia`nın kendi sitesidir. Burdan "Kabul et ve yükle" diyerek indirebilirsiniz.

Umarım yardımcı olmuşumdur.
    Alıntı değildir.

SuR
    SuR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    General Lord
    SuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    217
    Beğenme 
    898
    Beğenilme 
    960

Emre ciddi olarak söylüyorum her bir boku hakkedecek çocuksun inşaAllah daha geniş yetkili olursun.
    Ölümün olduğu bu dünyada hiç bir şey önemli değildir aslında.

General Lord
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    285
    Beğenme 
    602
    Beğenilme 
    480

Alıntı SuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre ciddi olarak söylüyorum her bir boku hakkedecek çocuksun inşaAllah daha geniş yetkili olursun.
    Teşekkür ederim ahmet abim Sende sevgiyi hakeden bir insansın

Captain
    Huso! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    65
    Beğenilme 
    34

Alıntı SuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yetkililer kar amacı gütmeden çalışan elemanlar olmalıdırlar, bu yetkili arkadaşımız turbobit linkler ile kazanç elde ediyor. Tabi günahını almayayım ama yüzlerce indirme sitesi dururken turbobit ile linkleri eklemesi garip. Bu konuda turbobit link vermemiş ama diğer konularında rahatlıkla turbobit'e upload edilmiş dosyaların linklerini bulabilirsiniz.
    Saygılarımla.

General Lord
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    285
    Beğenme 
    602
    Beğenilme 
    480

Alıntı Huso! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yetkililer kar amacı gütmeden çalışan elemanlar olmalıdırlar, bu yetkili arkadaşımız turbobit linkler ile kazanç elde ediyor. Tabi günahını almayayım ama yüzlerce indirme sitesi dururken turbobit ile linkleri eklemesi garip. Bu konuda turbobit link vermemiş ama diğer konularında rahatlıkla turbobit'e upload edilmiş dosyaların linklerini bulabilirsiniz.
    Saygılarımla.
    Turbobit üyelikleri bana ait değildir. Sizde farkındaysanız hep full programlar veriyorum ve bunları Turbobit`e upload etmişler. Eğer böyle bir durum olsaydı inan yöneticiler tarafından uyarılırdım. Bir kişiye bir suç atmadan dikkatli olun. Turbobit zararlı dosyaları upload etmiyor ve buda kullanıcının güvenle indirmesini sağlıyor. Turbobit üyelikleri tekrardan belirtiyorum bana ait değildir.

Captain
    Huso! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    65
    Beğenilme 
    34

Alıntı [EmRe] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turbobit üyelikleri bana ait değildir. Sizde farkındaysanız hep full programlar veriyorum ve bunları Turbobit`e upload etmişler. Eğer böyle bir durum olsaydı inan yöneticiler tarafından uyarılırdım. Bir kişiye bir suç atmadan dikkatli olun. Turbobit zararlı dosyaları upload etmiyor ve buda kullanıcının güvenle indirmesini sağlıyor. Turbobit üyelikleri tekrardan belirtiyorum bana ait değildir.
    Üyelikler sizin değilse sorun yok, sizlere suç atmak gibi bir niyetim yok. Sadice kafamdaki soruyu yoruma dökdüm. Kusura bakmayın hocam.

Genel Moderatör
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    668
    Beğenilme 
    1505

WatchDogs gibi optimizasyon özürlü oyunların daha çok ayarını bozuyor. bence biraz bilgisi olanın bu programa ihtiyacı olmaz. en azından ben böyle düşünüyorum
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

General Lord
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    285
    Beğenme 
    602
    Beğenilme 
    480

Alıntı Batu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    WatchDogs gibi optimizasyon özürlü oyunların daha çok ayarını bozuyor. bence biraz bilgisi olanın bu programa ihtiyacı olmaz. en azından ben böyle düşünüyorum
    Batucum bizim amacımız oyunlardaki kasmayı en aza indirmek. Bu program ekran kartını performansını daha iyi kullanmasını sağlıyor. Böyle bir sorun daha önce yaşamadım Tabi bazı oyun firmaları hata yapabiliyor fakat bu programla alakası yok
    Konu [EmRe] tarafından (24.Ocak.2015 Saat 18:17 ) değiştirilmiştir.

Genel Moderatör
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    668
    Beğenilme 
    1505

Alıntı [EmRe] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batucum bizim amacımız oyunlardaki kasmayı en aza indirmek. Bu program ekran kartını performansını daha iyi kullanmasını sağlıyor. Böyle bir sorun daha önce yaşamadım Tabi bazı oyun firmaları hata yapabiliyor fakat bu programla alakası yok
    anlatamadım sanırım. watchdogsa önerdiği ayarlar ile benim yaptığım ayarlar arasında çok büyük performans farkı var . nvidianın önerdiği ayarlarda gölgeden dolayı kasma oluyor benim ayarlarımda kasma olmuyor.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

General Lord
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    285
    Beğenme 
    602
    Beğenilme 
    480

Alıntı Batu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlatamadım sanırım. watchdogsa önerdiği ayarlar ile benim yaptığım ayarlar arasında çok büyük performans farkı var . nvidianın önerdiği ayarlarda gölgeden dolayı kasma oluyor benim ayarlarımda kasma olmuyor.
    Batucum bu program ayarlarını en düşük ayar olarak önerir. Watch Dogs çok büyük bir oyundur. En küçük ayar oynamasında çok büyük kasmalara neden olabilir ama dediğin doğrudur. Program bazen çok farklı ayarlar önerebiliyor. Siz ayar önermesini engelleyin, sadece ekran kartı performansını arttırsın yeter

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş