Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:Bronz 2. Küme League Of Legends Hesabı

General Lord
    Ciesla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    194
    Beğenme 
    711
    Beğenilme 
    452

Standart Bronz 2. Küme League Of Legends Hesabı

Arkadaşlar 2-3 aylık League Of Legends kariyerime son vermek istiyorum. Başlarda oldukca keyif alarak oynadığım oyunu oynamakdan vazgeçme gereği duydum. Sebebi ise oynadığım oyunlarda sürekli yeteneksiz olduğuma dair tepkiler gelmesi. Hesap oldukca kötü durumda fakat oyunu bilen birisinin toparlayabileceğini düşündüğüm için satma kararı aldım.

Hesap Özellikleri:
    Hesapda herhangi bir çerçeve mevcut değil.
    Lig olarak Bronz Küme 2
    Server TR
    RP miktarı 1953
    Mevcut Kostümler: Potanın Kralı Darius, Mafya Jinx, Paralı Asker Katarina
    Lig Puanı: 37
    Şampiyonlar aşağıdaki fotoğrafda mevcut.
    İp Miktarı 933
    Rünler: Klasik Ad ve Ap şeklinde 2 sayfa

Fiyat olarak çok çok uygun bir fiyat düşünüyorum. İletişime geçmek isteyen arkadaşlar için telefon numaram 0531 309 04 95 Kısa mesaj yada Whatsap yoluyla mesaj atmanızı rica edicem.

İlgilenen arkadaşları Ödeme şekli olarak Ziraat Bankası hesabıma yönlendireceğim.

Şampiyonlar

xXx

Genel Moderatör
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    668
    Beğenilme 
    1507

Tepkiler herkesin ortak sorunu. Oyun başı /mute all yaparsanız hiç kimseyi görmezsiniz. Özellikle Türkiye Sunucusunda düşük eloda çok egoist oyuncu bulunmakta. Kendilerini LCS seviyesi görüyorlar. Zaten siz de daha 28 şampiyonu oynamışsınız. Oynamadığınız yaklaşık 100 tanesi varken yeteneksizim deyip bırakmak ne kadar mantıklı ? Kimse elmas elo başlamadı oyuna. Aldırış etmeden oyuna devam etmeniz dileğiyle.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    194
    Beğenme 
    711
    Beğenilme 
    452

Alıntı Ragnarok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tepkiler herkesin ortak sorunu. Oyun başı /mute all yaparsanız hiç kimseyi görmezsiniz. Özellikle Türkiye Sunucusunda düşük eloda çok egoist oyuncu bulunmakta. Kendilerini LCS seviyesi görüyorlar. Zaten siz de daha 28 şampiyonu oynamışsınız. Oynamadığınız yaklaşık 100 tanesi varken yeteneksizim deyip bırakmak ne kadar mantıklı ? Kimse elmas elo başlamadı oyuna. Aldırış etmeden oyuna devam etmeniz dileğiyle.

Benim hesapda bir kere dereceli maç oynasanız oyundan soğurdunuz. En ufak hata yapışımda ağza alınmayacak küfürler mi dersiniz, Geç gank gittim diye ''feedlicem hehehe'' diyip 10. dakikada 0/15 oynayan adam mı dersiniz, Seri maçımda mavi buff salmadım diye afk kalan oyuncu mu dersiniz. Bu Bronzun içinde olan birşeymi bilmiyorum ama yapamıyorum oyunu tek başıma taşıyamıyorum olmuyor yani biyerlerde birileri hatalar yapıyor. Bu ben bile olabiliyorum bazen. Gümüş 4 girdiğim Lig kariyerimde bir türlü ilerleyemiyorum.

Size yardımlarınızdan ötürü çok teşekkür ederim çok ilgilendiniz benimle. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Fatih kardeşimde sağolsun birçok konuda bilgi verdi hepinize teşekkürler
    fattor bunu beğendi.
    xXx

Genel Moderatör
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    668
    Beğenilme 
    1507

Alıntı AsapRocky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Benim hesapda bir kere dereceli maç oynasanız oyundan soğurdunuz. En ufak hata yapışımda ağza alınmayacak küfürler mi dersiniz, Geç gank gittim diye ''feedlicem hehehe'' diyip 10. dakikada 0/15 oynayan adam mı dersiniz, Seri maçımda mavi buff salmadım diye afk kalan oyuncu mu dersiniz. Bu Bronzun içinde olan birşeymi bilmiyorum ama yapamıyorum oyunu tek başıma taşıyamıyorum olmuyor yani biyerlerde birileri hatalar yapıyor. Bu ben bile olabiliyorum bazen. Gümüş 4 girdiğim Lig kariyerimde bir türlü ilerleyemiyorum.

Size yardımlarınızdan ötürü çok teşekkür ederim çok ilgilendiniz benimle. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Fatih kardeşimde sağolsun birçok konuda bilgi verdi hepinize teşekkürler
    Bronza özgü olaylar bunlar. En fazla altına kadar devam eder. Bronzda oyunu yöneten olmalısın kazanmak istiyorsan. Ya çok mobil yada çok iyi bir assassin oynamalısınız. Anahtar şu support oynamayın. ( çok uzun süre mainim supporttu). Adc oynamak içinse ilk pickten adc almayın. Bekleyin çok cc veya hard assassinate kapasitesi olan şampiyonlar varsa adc oynamayın. Bronzda en güvendiğim pickler muhtemelen Lee Sin , Cho Gath , Lucian , İrelia olabilir .
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

General Lord
    barbarapalvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    198
    Beğenme 
    1016
    Beğenilme 
    1182

Ahahah la sesli güldüm . Şahsen o küfür edenlerden biriside benim ama afk ve bilerek feedledilermi dayanamıyorum. Bunun için oyunu bırakmana gerek yokki zaten kimse almaz bu hesabınıda

Sana tavsiyem bi süre dereceli atma normal oyun oyna LoL Sadece dereceliden ibaret değil .

Şuraya 2 yıl içinde neler yaşadğmı anlatsam evime gelip baş sağlığı dilersiniz 3 adet pc değiştim 2 yıl içinde 8 adet kulaklığıda es geçmeyim

General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    194
    Beğenme 
    711
    Beğenilme 
    452

Şimdi size şunu söyleyeyim Tamam bu oyunda support oynadım taşıma kapasitem yok fakat ben bu oyunda gayet iyi oynadığımı düşünüyorum ama birileri gelip bozuyor ortalığı. Bu maç ekranında gördüğünüz caitlyn oynayan varlık lane de 0/5 gidiyordu benim ise daha ölüm skorum yoktu 1/0/0 gidiyordum bu ne biçim iştir nasıl oyunculuktur arkadaşlar ya. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

xXx

Genel Moderatör
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    668
    Beğenilme 
    1507

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... caitlyn zaten şuanda burst damage çıkaramadığı için en son adc tercihlerinden. Ek olarak warwick tank kasması gerekirken ad itemlar almış.En önemlisi jungler itemını efsunlamamış. Karşıda teamfight kralları var. Maokai tek başına übertank iken yanına sejuani seçilmiş . Damage de yasuo fiora ve vayne den gelmiş. CC zaten bolca mevcut tanklardan ötürü. Sizin takımınızın bu maçı kazanması zaten imkansızmış seçim ekranında vermişsiniz galibiyeti. O kadar sağlam önsafları olan takıma sona ile hasar bile bırakamazsınız. Diğer koridorlarınız da işlevselliği karşı takıma göre düşük olan şampiyonlar seçince maç otomatik olarak kaybedilmiş. Tekrar tekrar söylüyorum herkese , oyunda hep kazanamayız. Kaybetmek de oyunun doğasında var . Önemli olan Win / Lose oranını %50 üstünde tutmak. Umarım anlatabilmişimdir CC ve Tank metasını ufakta olsa.
    barbarapalvin bunu beğendi.

General
    fattor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    45
    Beğenme 
    54
    Beğenilme 
    61

Ragnarok sen ne terimsel bişeysin öyle . 2. sezondan beridir LoL oynuyorum bu terimleri yeni duyuyorum adam oyunu oynamıyor yaşıyor adeta @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Dipnot: önceki konuda @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ' e söylediğim sözümüde dogruladım 1 haftada silver 5 -> altın 1 hany bilisan
    Ragnarok bunu beğendi.
    Dünyada 10 tip insan vardır: Binary'yi bilenler ve bilmeyenler

0o_FetiH_o0 -> Pc Eng.

Vice General Lord
    Tigress - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    233
    Beğenilme 
    277

Benimde sorunum var TR serveri ile ilgili. Yaklaşık 25 gün önce başladım oyuna ama sırf TR sunucusundaki küçük çocuklar yüzünden oynama isteğim gelmiyor. Oyunlarda takımın arkasını bir nevi toplayan olduğum halde aileme yemediğim küfür kalmadı. Oyunu cidden çok seviyorum ama artık ne yapacağım bilmiyorum çok karaktersiz insanlar var. Ya RP çekip sunucu değiştireceğim yada oyunu tamamen bırakacağım. Oyun wolfteam dan beter hale geldi :/

Genel Moderatör
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    668
    Beğenilme 
    1507

Alıntı Tigress Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde sorunum var TR serveri ile ilgili. Yaklaşık 25 gün önce başladım oyuna ama sırf TR sunucusundaki küçük çocuklar yüzünden oynama isteğim gelmiyor. Oyunlarda takımın arkasını bir nevi toplayan olduğum halde aileme yemediğim küfür kalmadı. Oyunu cidden çok seviyorum ama artık ne yapacağım bilmiyorum çok karaktersiz insanlar var. Ya RP çekip sunucu değiştireceğim yada oyunu tamamen bırakacağım. Oyun wolfteam dan beter hale geldi :/
    Çare /mute all

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş