Arkadaşlar benim adım Baran Şanlıer. Internette aratırsanız da bulursunuz. Okulda başarılı biriydim. Bu sene üniversiteye başladım. Bu okulda da sınıfımın birincisiyim.

Her neyse direk olaya giriyorum. Babamın işsiz kalması sebebiyle finansal bir çöküş yaşadık. Dolayısıyla elimdeki koleksiyon amacıyla seneler içinde topladığım League of Legends eşyalarımı satmaya karar verdim.

Arkadaşlar elimde 6 tane Lulu Cupcake Stres Topu, 1 Adet Ziggs Bombası Stres Topu , 1 Adet de Poro Stres Topu bulunmakta. İçim kan ağlaya ağlaya bunları satacağımı söylüyorum.

Şöyle ki Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... burada da görebileceğiniz gibi. Fiyatları çok uçuk. Lulu Stres Topu TL olarak 55 Liraya denk geliyor. Ziggs Stres Topu da 105 Liraya denk geliyor. Poro Stres Topunun internette satıldığına bir defa rastladım onu da satan arkadaş TL ile 35 Liraya satıyordu.

Arkadaşlar yani elden satma planlarım var. Önceden de dediğim gibi okul birincisiydim, 18 yaşındayım 2 yabancı dili akıcı konuşabiliyorum. Güvenebilirsiniz bana. İstanbul içinde satıyorum. İstanbulun içinde ortak bir noktada buluşulur - merkezi bir yerde- veya ben kapınıza kadar getirebilirim. Hatta fazladan League of Legends mousepadi bile hediye edebilirim.
Evimizin kira ödeme vakti yaklaşıyor. Acilen bunları satmam gerek. Yukarda söylediğim fiyatlardan daha AZ bir fiyatta satacağımı belirtiyorum. Sitenin kullanım koşullarını okumadım. Bir şey alıp satmak yasak mı bilmiyorum. Yasak ise eyvallah ama burası son çarem idi. Teşekkürler arkadaşlar. Eğer ki yasak değilse bana mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz
.