Ne gibi sihirdar isimleri kullanıyorsunuz?
Sihirdar isimleri genellikle elf isimleri, mitolojik isimler veya anlamlı ingilizce kelimelerden oluşmaktadır. ASDFHDASLDK gibi rasgele isimler ya da ÇhıLQıNnÇocuQ, PrOMaNYaQ, BeNTeN2003 gibi şampiyon seçim ekranında görüldüğü anda diğer oyuncuları dehşete düşürecek isimlerden kaçınılmaktadır.

Ayrıca satın almadan önce sihirdar ismini güvenlik sebebiyle vermemekteyiz. Dilerseniz hesabı satın aldıktan sonra oyun içerisinden IP veya RP ile sihirdar isminizi değiştirebilirsiniz.

Hesaplar nasıl kasılıyor?
30 level unranked hesaplar özel botlar yardımıyla kasılmaktadır. Piyasada satılan tüm hesaplar bu şekilde kasılmaktadır. Fiyatının ucuz olmasının sebebi de budur.
Garantiniz var mı?
Hesabı teslim almanızı takip eden 7 gün içerisinde hesabınız askıya alınırsa ve hesabın bot kullanılarak seviye atlatıldığı tespit edilmişse yeni hesap iadesi yapıyoruz. Bunun dışındaki sebeplerden dolayı kullanıcılarımız satın aldıkları hesaptan kendileri sorumludur.

Sorum burada yok!
Eğer sorunuzun cevabını bu sayfada bulamadıysanız, bizimle Canlı Destek'ten veya Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... (skype-mail) adresinden iletişime geçebilirsiniz.


Skype: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... -
Sitemiz: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... (canlı destek 12:00-22:00)