Sonuç: Unique Rank'da değişiklik yapılmalı mı?

Katılımcı sayısı
39. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Unique rank sıfırlansın ve yeni uygulamaya geçilsin.

19 48.72%
  • Unique rank sıfırlanmadan, mısır uniquelerinin puanları silinsin ve yeni uygulamaya geçilsin.

17 43.59%
  • Unique rank mevcut haliyle kalsın yeni uygulamaya geçilmesin.

3 7.69%
Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:[Anket] Unique Rank

Vice General Lord
    ThreePoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    34
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    375

Standart [Anket] Unique Rank

Merhaba arkadaşlar,

Unique rank ile ilgili bazı düşüncelerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz. Her zaman olduğu gibi lütfen konu ile ilgili açıklamaları dikkatlice okuduktan sonra oyunuzu kullanın.

Bildiğiniz gibi unique rank da yer alan uniqueler içinde mısır uniqueleri de var. Mısır uniqueleri çoğunlukla aynı grup, guild yada party tarafından kesiliyor ve kayıtlara job isimleri ile geçiyor. Job isimlerinin rankı takip eden diğer oyuncular tarafından bilinmesi oldukça güç.

Job isminizi değiştirdiğiniz takdirde o güne kadar kesmiş olduğunuz mısır uniqueleri eski job isminizde kalıyor. Yenisi ile değiştirme şansımız yok öncelikle bunu belirteyim. Kesilen uniqueler ekranda yazan isimler ile kayıt altına alınır. Job yada job ismi değiştirildiğinde eski job isminiz rankda bıraktığınız hali ile kalıyor.

Mısır uniqueleri diğer uniquelerden farklı olarak belirli saatlerde düşerler bu da mısır uniquelerini ayırmak istememizin bir başka nedenidir. Diğer tüm uniqueler belirli saat aralıklarında fakat belirsiz saatlerde düşerler.

Saatlerce unique düşen bölgelerde bekleyen oyuncular varken, düşeceği saat belli olan uniquelerin job ismi ile genellikle aynı kişiler tarafından kesilip en üst sıralara çıkmaları çok da adil değil gibi.

Mısır uniquelerinin puanlarını silmeyi düşünüyoruz. Kaytırları devam edecek fakat puan verilip sıralamaya etki etmeyecek. Kaç mısır unique kestiğinizi rankdan görebileceksiniz.

Ankette sizlere üç seçenek sunuyoruz.

1. Unique rank sıfırlansın ve yeni uygulamaya geçilsin.

2. Unique rank sıfırlanmadan, mısır uniquelerinin puanları silinsin ve yeni uygulamaya geçilsin.

3. Unique rank mevcut haliyle kalsın yeni uygulamaya geçilmesin.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Üyeliği Durduruldu
    rmzn07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    63
    Beğenme 
    35
    Beğenilme 
    40

mısır uniqueleri sıfırlansın kardesim diğerleri durabilir sakınca yok

Chief General
    Bluef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    103
    Beğenme 
    169
    Beğenilme 
    120

Bu konuyu aslında bende şikayet edecektim. Mısır uniqueleri kesenler hep üst sıralarda oluyorlar ve bunlar job ismi oluyor. Bence job ismi yerine oyuncu nickine verilmeli puan ama şuanki gibi bir puan verilmesin yoksa bu oyuncular yine rankta en üst sırada olacak bence bu mısır uniquelerinin puanı azaltılsın ve normal karakter ismine ait puana etki etsin
    wBluef

Üyeliği Durduruldu
    3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    97
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

oyunu daha güzel hale getirmek icin elinizden geleni yapıyorsunuz herkesin esit olması icin bu kadar ugrasmanız cok güzel diger swlerden farkınızı her yaptıgınız yenilikte gösteriyorsunuz basarılarınızın we yeni calısmalarınızın dewamını dilerim..

Yeni Üye
    DertliOzan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    7
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Saatlerce unique düşen bölgelerde bekleyen oyuncular varken, düşeceği saat belli olan uniquelerin job ismi ile genellikle aynı kişiler tarafından kesilip en üst sıralara çıkmaları çok da adil değil.oyuncular saatlerce bekleyıp 10-15 puan alıyorlar. bu herzaman mısır uniqlerine giden bellı kısıler ıse bunların 5-10 kat fazlasını alıyor buda haksızlık oluyor dıye düşünüyorum.
    Bluef bunu beğendi.

General
    MONSTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    18

Alıntı Bluef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu aslında bende şikayet edecektim. Mısır uniqueleri kesenler hep üst sıralarda oluyorlar ve bunlar job ismi oluyor. Bence job ismi yerine oyuncu nickine verilmeli puan ama şuanki gibi bir puan verilmesin yoksa bu oyuncular yine rankta en üst sırada olacak bence bu mısır uniquelerinin puanı azaltılsın ve normal karakter ismine ait puana etki etsin
    Oyumu kullandım ancak; yapılması mümkün olsaydı buna ben de katılırdım.
    Konu MONSTER tarafından (17.Mayıs.2012 Saat 16:43 ) değiştirilmiştir.
    Yardım lazımsa bir PM yeter

Vice General Lord
    ThreePoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    34
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    375

Alıntı Bluef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okumadan oy vermeyin yazdığımdan eminim. Konuyu okumamış yada dikkatli okumamışsınız.

Kesilen uniqueler ekranda yazan isimlere kayıt edilir. Gerçek isme kayıt yada deiştirlen job ismine aktarma şansımız yok. Mısır uniqueleri zor kesilen uniquelerdir amaç bir kesim oyuncuyu rankdan indirmek değil, özellikle job isimlerine kayıt olan uniquelerin yaşattığı sıkıntıyı ortadan kaldırmak. Her oyuncu bir gün bir nedenden dolayı isim değiştirmek isteyecek fakat rankda ki isim değişmeyecek.

Oy veren ve konuyu takip eden tüm oyunculardan ricamız; oylamadan haberi olmayan arkadaşlarınızı lütfen bilgilendirin. Oy sayısı nekadar fazla olursa anket o derecede fikirlerimize etki edecektir.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Chief General
    Bluef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    103
    Beğenme 
    169
    Beğenilme 
    120

Bende zaten onları indirmek gibi bir amaçla yazmadım bunu mısır uniqelerinin kesimi zor ama bi warrior cleric 2 wizard olsun tamam rahat eksersin 15 dk da en fazla ama diger uniqueleri bulup kesmek daha zor üstelik zamanımızda gidiyor birsuru beklemek falan ben demek istedim ki bu normal uniqueler mısır uniquelerinden daha çok yararlı olsun puanda atıyorum lord 10 puan veriyorsa selket neith 5, anubis ısis 7 puan falan versin yani oran böyle olsun. Ama bu sadece benim fikrim karar çogunlugun olsun
    wBluef

Üyeliği Durduruldu
    QandaLF1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    3
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Ne alakası var o kadar uniq kestik sıfırlanması adil olmaz sadece job ismiyle kesilen mısır uniqleri sıfırlansınsın yer kaplamasın ama normal kesilen uniqlerin kesilmesi bence hic iyi bir secim olmaz...

Yeni Üye
    KLoTHo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Bence bu uygulama biraz şaçma.Çünkü bizler o kdar uniqe keserken onlar job adlarıyla yazılıyo.Bence mısır uniqelerinn puanları silinsin diğer oyuncuların kestiği normal uniq puanları değişmesin.Böle yapılırsa daha iyi olur

''KLoTHo''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş