Beğeni Ağacı29Beğeniler

Konu:Genel Duyurudur

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    5142

Standart Genel Duyurudur

Merhabalar,

Son zamanlarda açılan ve server için önerilerin yer aldığı başlıkları görüyoruz, okuyoruz. Mayıs ayında bazı yenilikler gelecekti. Neden gecikti? Her zaman olduğu gibi şeffaf yönetim anlayışı ile onuda açıklayalım.

bSilkroad ve cSilkroad olarak bu sektörde önde gelen serverlar arasındayız. Hele ki bu kadar uzun süre ayakta kalan nadir serverlardan biriyiz. Bizde bunun farkındayız ve artık kurumsallaşma yoluna gitmeyi planlıyoruz. Planlıyoruz yanlış olur, uygulamaya geçtik. Son 1 aydır geniş kapsamlı yenilikler için uğraşıyoruz. Yenilikten kastım sadece oyun içerisi değil. Genel olarak hepimizin rahat edeceği bir sistem oluşturma peşindeyiz.

Kurumsallaştığımız taktirde daha güven veren bir server haline geleceğiz. Kendi ve oyuncularımızın yasal haklarını daha rahat savunacağız. Bizi her fırsatta tehdit eden ve illegal iş yaptığımızı vurgulayan kişilerden tamamen kurtulacağız. Kısacası tüm sistemi güvence altına alacağız.

Konuyu çok fazla uzatmak istemiyorum. Sadece şu aralar devamlı bir koşuşturma içerisinde olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Kısacası resmi işler ile uğraşıyoruz ve sonuçlanmasına çok az kaldı.

Şu anda tüm serverlarda %30'luk bir düşüş var. Lise sınavları, üniversite sınavları derken herkes bu aralar çok yoğun. Bizde yaza hazırlıklı girmeyi planlıyoruz. Bir çok yenilik tasarlandı ve hazırda bekliyor. Neyi bekliyor? Tabi ki zamanını.

Konu altında çok gereksiz yorumlar yapılacak. Aynı şeyler tekrar edecek. Bu yazıma rağmen bizi anlamamakda ısrar eden kişiler olacak. Bu yüzden ne siz ne de biz vakit kaybedelim. Artık şirket çatısı altında güvenilir bir oyun oynayın istiyoruz. Her zaman olduğu gibi diğer serverlardan farkımızı ortaya koyacağız.
    MasTR, IMNOTHERO, Ragnarok ve 7 kişi bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

BirDiyeceğimVar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    6
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    7

güzel..kurumsallaşmak ıyı olur..server mutlaka yurt dısınada açılmalı..
    _ESTEBAN_38 bunu beğendi.

Captain
    skalizey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    16
    Beğenme 
    14
    Beğenilme 
    11

Bilgilendırme ve ılgı ıcın tesekkurler. Umarım kurumsallasma adı altında oyun daha fazla para uzerıne kurulmaz.
    bSro Resmi aracı:Katara

Seniors

O Şimdi Roku

General
    Aspirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    14
    Beğenme 
    26
    Beğenilme 
    38

Şimdi bundan tatmin olmamız mı gerekiyor? Serverın durumu icler acısı. Mesgulsunuz de gözünüzü seveyim bu kadar mı mesgulsunuz. Biri cıkar sabah 7den beri global atar baska server reklamı yapar. bbiri cıkar utanmaz foruma konu bile acar. baktıgınız yok. siz yapmıyorsunuz biz bari event yapalım dedik ona bile yorum yapmamışsınız ayıptır. günahtır bu kadar emege !
    c3m0 ve Buqix bunu beğendi.
    RedAngel
    bSro Resmi Aracı

Senior General
    Kugelfang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    26
    Beğenme 
    118
    Beğenilme 
    110

Güzel bir gelişme bSro'yu private server kategorisine sokan kişiler için hayal kırıklığı olacak başarılar.

İyi forumlar...
    Gallipoli

Senior General
    Herooooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    71
    Beğenme 
    201
    Beğenilme 
    253

@[GM]Odin

Konumun altına yorum yazmışsınız ve kapatmışsınız. Ben yazdığım konuda bu konuyu okuduğumu zaten belirttim. Ama benim açtığım konuyu dikkatle okumamışsınız sanırım. Kısacası yoğun olduğunuzu biliyoruz okuduk lâkin swde reklam yapılıyor oyuncularımızı başka swlere çekiyorlar. Bunları cezalandıracak bir GM bulamıyoruz. Hiç olmazsa gün içerisinde birkaç defa bakıverin.
    c3m0 ve _ESTEBAN_38 bunu beğendi.
    ComradeS

Captain
    askerr39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    13
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    10

uptade yapamıyorum buna yardım edin...v1229 a çıkmıyor uptade olmuyor sunucu denetleniyor hatası veriyor

General
    The_SiwasLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    16
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    12

iyi hoş şeyler diyosunuz yenilikler vs de kusura bakmayın da benim gördüğüm sadece diyosunuz bi icraat göremiyoruz server da azalma olduğu biz ve sizce de malumdur herkes charını satma peşinde açıkçası bende dahil yönetim kadronuza eklemeler yapsanız siz prosedürle uğraşırken küçük çaplı da olsa oyun içerisin de event düzenliyebilecek birilerini alsanız arkadaşları bilmem ama ben artık oyna girdiğimde sıkılır oldum durumla ilgilenir ve görüşlerimi dikkate alırsanız sevinirim kolay gele.
    Asla vazgeçme.
    qamSiz

Chief General
    c3m0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    23
    Beğenme 
    499
    Beğenilme 
    299

O vakit hayırlı olsun ne diyek
    Konu c3m0 tarafından (06.Haziran.2013 Saat 03:44 ) değiştirilmiştir.
    _ESTEBAN_38 bunu beğendi.
    Bir işi bilen YAPAR, az bilen AKIL VERİR, bilmeyen ELEŞTİRİR, yapamayan ÇAMUR ATAR.

Üyeliği Durduruldu
    Anqel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    40
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    8

Bencede Tum Dunyaya Acık Olan Bı Oyun Olsa Ve Artık Ingılız Ler Mısırlar Italyanlarda bu oyuna Dahili Olsa Cok Super olurdu Bırası

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş