Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
İngiliz basınının ardından Alman basını da sezon sonunda Bayern Münih'ten ayrılacak Pep Guardiola'nın Manchester City ile anlaştığını duyurdu.

İngiliz basını geçen hafta Pep Guardiola'nın Manchester City'nin başına geçeceğini yazmasının ardından, bu yöndeki haberler Alman basınında da çıkmaya başladı. Ülkenin önde gelen spor dergilerinden Kicker'in ardından Bild gazetesi de Pep Guardiola'nın Manchester City'nin başına geçeceğini duyurdu.

Haberlerde, Manchester City Yönetim Kurulu Başkanı Ferran Soriano ile Manchester City Sportif Direktörü Tixi Begiristan'ın daha önce birlikte çalıştıkları, Guardiola'nın Begiristan'la 1990'larda takım arkadaşları olduklarına vurgu yapıldı.

2017 yazında sözleşmesi sona erecek Manuel Pellegrini'yle yolların daha erken ayrılacağı kaydedilirken; Guardiola'nın da Middlesbrough'yu çalıştıran İspanyol menajer Aitor Karanka'dan Premier Lig'le ilgili bilgi aldığının altı çizildi.

Bild'in haberinde başarılı teknik adamın İspanya'da ailesiyle Noel'i kutladığına yer verildi ve İngiltere'de yoğun maç trafiğinden dolayı böyle bir şansı olmayacağı göndermesinde de bulunuldu.


NOT:Haber çıkalı daha 5 dk oldu ulusal spor kanallarının çoğunda bile yok JollyGame Kullanıcılarının bir farkı olsun değil mi ?