Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
Dünyadaki hemen her futbolcunun hayalini gerçekleştirip Barcelona'ya imza attı ama 2 yıl önce Twitter'da yazdıkları yüzünden birkaç saat içinde kovuldu! Eşine az rastlanır bu olayın kahramanı, 24 yaşındaki İspanyol futbolcu Sergi Guardiola...

2 yıl önce Twitter'da Barcelona ve Katalonya'ya küfürler yağdıran Sergi Guardiola, 2 yıl sonra Barcelona B Takımı'na imza attı. Ancak geçmişte yaptıkları hemen ortaya çıkan ve infial uyandıran 24 yaşındaki futbolcu, jet hızıyla kovularak Barcelona tarihinin en kısa kariyerine imza attı!

İspanya'da 3. Lig'de mücadele eden Barcelona B Takımı'na transfer olan Sergi Guardiola'nın sözleşmesi, 2 sene önce attığı sosyal medya mesajları nedeniyle bir kaç saat içinde feshedildi!

Atılan imzanın ardından 24 yaşındaki futbolcunun Twitter'da 2 yıl önce yazdıkları Barcelona taraftarları arasında infiale yol açtı. Barcelona Yönetimi de yazdığı hakaret dolu mesajlar nedeniyle Sergi Guardiola'yı daha imzası kurumadan gönderdi!

Guardiola 2 yıl önceki paylaşımlarında Real Madrid'e destek verip; Katalunya ve Barcelona'ya hakaretler yağdırıyor. Hatta takım bütünlüğünü bozduğu gerekçesiyle Messi ile asla yan yana oynamak istemediğini de ifade ediyor.