Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By TheMorgoth

Konu:Yamaha'da gerilim sürüyor!

General Lord
    TheMorgoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    872
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1805

Standart Yamaha'da gerilim sürüyor!

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Moto GPp takımlarından Yamaha, yeni sezonda yarışacağı motosikletini tanıttı. Tanım töreninde pilotlar Valentino Rossi ve Jorge Lorenzo da yer aldı.

Yamaha, gelecek sezon Moto Gp'de işte bu motosiklet ile mücadele edecek. Yeni motosikletin tanıtım töreninde, pilotlar Valentino Rossi ve Jorge Lorenzo da basının karşısına çıktı. Lorenzo, geçen sezon son yarışta Rossi'yi geçerek dünya şampiyonu olmuştu. Rossi, Malezya Grand Prix’sinde, Marc Marquez'e müdahale ettiği gerekçesiyle, Valencia’nın ev sahipliğindeki sezonun son yarışına en arka sıradan başlayınca, şampiyonluğu sadece 5 puan farkla takım arkadaşına kaptırmaktan kurtulamamıştı.

Rossi ile Lorenzo arasındaki sorunlar, tanıtım töreninde de kendisini gösterdi. Kariyerine Yamaha'da son vermek istediğini ifade eden Rossi, Lorenzo’nun kendisine yeterince saygılı davranmadığını savundu. Ünlü pilot; "Jorge Lorenzo'ya her zaman saygı gösterdim. Ancak ondan beklediğim saygıyı göremedim. Umarım bu sezon işler değişir" dedi.

Son 2 sezondur yeniden formunu artırdığını vurgulayan Rossi, aynı seviyeyi koruyup; bir kez daha dünya şampiyonluğuna ulaşmayı amaçladığını da dile getirdi. 2016 Moto GP sezonu, 20 Mart'ta Matar'ta açılacak.

Diğer Spor haberleri için Alt Başlıkları kullanabilirsiniz.

Konu TheMorgoth tarafından (23.Ocak.2016 Saat 19:28 ) değiştirilmiştir.
    HeiHachii bunu beğendi.
    FeaR_DreaM
    Romeo1447
    V4N_HELLSiNG
    _Arsonist_

Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir Since 2011

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş