1. #1
    General Lord
    TheMorgoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik Tarihi 
    05 Ekim 2012
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    872
    Mesajlar 
    3,842
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1804
    Konum
    Trabzon  

    Standart RİO YOLCULUĞU BAŞLIYOR

    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

    2016 Rio Yaz Olimpiyatları'nın ardından Paralimpik Oyunları'nda da heyecan başlıyor.
    Brezilya'da 7-18 Eylül tarihlerinde düzenlenecek 2016 Rio Paralimpik Oyunları'na katılacak Türk Milli Takımı kafilesi, 2 Eylül'de Rio de Janeiro kentine gidecek.

    Türkiye oyunlarda, bedensel engellilerde 49, görme engellilerde 29 ve özel sporcularda 1 olmak üzere toplamda 79 sporcu ile mücadele verecek. 79 sporcunun yanı sıra yöneticiler ve teknik ekipten oluşan kafile, İstanbul'daki Holiday Inn Airport Otel'de toplanacak. Kafile, 2 Eylül Cuma günü Atatürk Havalimanı'ndan saat 01.00'de Rio de Janeiro'ya hareket edecek.

    Türkiye'yi 2016 Paralimpik Oyunları'nda temsil edecek sporcular, federasyonlarına göre şöyle:

    BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU (49)
    Atıcılık (8): Muharrem Korhan Yamaç, Cevat Karagöl, Savaş Üstün, Hakan Çevik, Murat Oğuz, Çağla Atakal, Ayşegül Pehlivanlar, Aysel Özgan, Suzan Çevik
    Masa tenisi (9): Neslihan Kavas, Ümran Ertiş, Kübra Korkut, Abdullah Öztürk, Ali Öztürk, Nesim Turan, Hatice Duman, Nergiz Altıntaş, Süleyman Vural
    Okçuluk (8): Handan Biroğlu, Erdoğan Aygan, Bülent Korkmaz, Zehra Özbey Torun, Merve Nur Eroğlu, Naci Yenier, Ömer Aşık, Sadık Savaş
    Atletizm (4): Hamide Kurt, Zübeyde Süpürgeci, Zeynep Acet, Nurşah Usta
    Halter (4): Nazmiye Muratlı, Sibel Çam, Dilfiroz Kuzdağı
    Yüzme (3): Beytullah Eroğlu, Özlem Kaya, Sevilay Öztürk
    Tekerlekli sandalye tenis (1): Büşra Ün
    Tekerlekli sandalye basketbol (12 sporcu): Özgür Gürbulak, İbrahim Yavuz, Kaan Dalay, İsmail Ar, Deniz Acar, Cem Gezinci, Fikri Gündoğdu, Ferit Gümüş, Yasin Cırgaoğlu, Uğur Toprak, Selim Sayak, Kemal Kaan Şafak

    GÖRME ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU
    B1 Futbol (8): Emrah Öcal, Kahraman Kurbetoğlu, Celal Çoban, Ercan Bayraktar, İbrahim Üzüm, Abdullah Sümer, Recep Aydeniz, Ali Aktaş
    Kadınlar golbol (6): Sümeyye Özcan, Buket Atalay, Gülşah Düzgün, Seda Yıldız, Sevda Altınoluk, Neşe Mercan
    Erkekler golbol (6): Hüseyin Alkan, Tuncay Karakaya, Ekrem Gündoğdu, Sercan Kaya, Abdullah Aydoğdu, Yunus Emre Akyüz
    Judo (4): Dursun Hayran, İbrahim Bölükbaşı, Ecem Taşın, Mesme Taşbağ
    Atletizm (5): Semih Deniz, Hasan Hüseyin Kaçar, Büşranur Tırıklı, Öznur Alamur, Mehmet Tunç
    FeaR_DreaM
    Romeo1447
    V4N_HELLSiNG
    _Arsonist_

    Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir Since 2011


  2. #2
    General Lord
    TheMorgoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik Tarihi 
    05 Ekim 2012
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    872
    Mesajlar 
    3,842
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1804
    Konum
    Trabzon  

    Standart

    Göremeyen arkadaşlar için güncel Bu seyir zevki yüksek organizasyon kaçmaz diye düşünüyorum
    FeaR_DreaM
    Romeo1447
    V4N_HELLSiNG
    _Arsonist_

    Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir Since 2011

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş