Beğeni Ağacı4Beğeniler
  • 1 Post By TheMorgoth
  • 2 Post By TheMorgoth
  • 1 Post By TheMorgoth

Konu:"ÖLÜM TEHDİTLERİ ALIYORUM"

General Lord
    TheMorgoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    866
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1796

Standart "ÖLÜM TEHDİTLERİ ALIYORUM"

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Geçtiğimiz sezon menajer Jose Mourinho ile yaşadığı tartışmayla gündeme oturan Chelsea'nin eski doktoru Eva Carneiro, mahkemelik olduğu Londra kulübünden ayrıldıktan sonra ölüm tehditleri aldığını söyledi.
    Londra'da kendisine ait özel klinikte çalışmalarını sürdüren Carneiro, Chelsea'nin kendisinden özür dilemesine karşın sosyal medya üzerinden hâlâ saldırıya maruz kaldığını belirterek, "kimliği belirsiz korkaklar" olarak nitelediği bu saldırganlar hakkında yargı yoluna başvuracağını dile getirdi.

48 yaşındaki doktor ayrıca, futbol dünyasının cinsiyet üzerinden ayrımcılığa karşı yeteri kadar sesini yükseltmediği görüşünde. Son dönemde ayrımcılığa karşı bir farkındalık oluştuğunu kabul eden Carneiro, "Futbolda ırkçılığa veya anti-semitizme son yıllarda önemli tedbirler alınıyor. Ancak aynı hassasiyeti cinsiyet ayrımcılığı konusunda göremiyoruz." diye konuştu.

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında oynanan Chelsea-Swansea maçı sırasında sakatlık geçiren Eden Hazard'ı tedavi etmek için oyun alanına giren Eva Carneiro, maç sonrası menajer Jose Mourinho tarafından "futbol kurallarını bilmediği" gerekçesiyle eleştirilmişti.

Chelsea'nin daha sonra oynadığı karşılaşmalarda Mourinho'nun kulübeye almadığı Carneiro, eylül ayında Londra kulübünden ayrılarak hem Mourinho'ya hem de Chelsea'ye karşı dava açmıştı.

Okeanos bunu beğendi.
    Arsonist

Fu.
    Fu. isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Üyeliği Durduruldu
    Fu. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    62
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    218

kardeşim ben bile ölüm tehtidleri alıyorum. Bana ne chelsea nın doktorundan yahu...

General Lord
    Okeanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    173
    Beğenme 
    278
    Beğenilme 
    846

Alıntı Heimdallr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geçtiğimiz sezon menajer Jose Mourinho ile yaşadığı tartışmayla gündeme oturan Chelsea'nin eski doktoru Eva Carneiro, mahkemelik olduğu Londra kulübünden ayrıldıktan sonra ölüm tehditleri aldığını söyledi.
    Londra'da kendisine ait özel klinikte çalışmalarını sürdüren Carneiro, Chelsea'nin kendisinden özür dilemesine karşın sosyal medya üzerinden hâlâ saldırıya maruz kaldığını belirterek, "kimliği belirsiz korkaklar" olarak nitelediği bu saldırganlar hakkında yargı yoluna başvuracağını dile getirdi.

48 yaşındaki doktor ayrıca, futbol dünyasının cinsiyet üzerinden ayrımcılığa karşı yeteri kadar sesini yükseltmediği görüşünde. Son dönemde ayrımcılığa karşı bir farkındalık oluştuğunu kabul eden Carneiro, "Futbolda ırkçılığa veya anti-semitizme son yıllarda önemli tedbirler alınıyor. Ancak aynı hassasiyeti cinsiyet ayrımcılığı konusunda göremiyoruz." diye konuştu.

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında oynanan Chelsea-Swansea maçı sırasında sakatlık geçiren Eden Hazard'ı tedavi etmek için oyun alanına giren Eva Carneiro, maç sonrası menajer Jose Mourinho tarafından "futbol kurallarını bilmediği" gerekçesiyle eleştirilmişti.

Chelsea'nin daha sonra oynadığı karşılaşmalarda Mourinho'nun kulübeye almadığı Carneiro, eylül ayında Londra kulübünden ayrılarak hem Mourinho'ya hem de Chelsea'ye karşı dava açmıştı.

Karamela güzeli hmmmm miss Ama 48 değil bence gösterişi 28-30 arası.
    Konu Okeanos tarafından (27.Kasım.2016 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir.

General Lord
    Sentinel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    109
    Beğenme 
    1037
    Beğenilme 
    834

ulan çok carpıcı başlık koyuyorsun ( olması gerektiği gibi ) her seferinde herhangi birine nolmuş gibisinden konuya giriyorum bi bakıyorum spor haberi bidaha konuların yan tarafına bakıcam hangi bölümde diye

General Lord
    ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1155
    Beğenme 
    968
    Beğenilme 
    1971

Alıntı TheBright Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan çok carpıcı başlık koyuyorsun ( olması gerektiği gibi ) her seferinde herhangi birine nolmuş gibisinden konuya giriyorum bi bakıyorum spor haberi bidaha konuların yan tarafına bakıcam hangi bölümde diye

على لعنة الله على إسرائيل

أعداء الإسلام الدامي

General Lord
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    866
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1796

Alıntı TheBright Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spor sitelerinden bakıyorum sipesifik olan hoşuma giden haberleri yayınlamaya özen gösteriyorum ama kimse okumuyor spor sitelerinin bir özelliğide kopyala yapıştır yapamıyorum sağ tık çalışmıyor spor sitelerinde şimdi kaç dk emek verip el ile yazıp emek veriyoruz fazla kişi okumuyor bende haliyle böyle dikkat çekici başlıklar kullanıyorum
    Sentinel ve Cengo bunu beğendi.
    Arsonist

General Lord
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    866
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1796

Alıntı Okeanos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karamela güzeli hmmmm miss Ama 48 değil bence gösterişi 28-30 arası.
    cık cık cık benim hatuna sulanma
    Okeanos bunu beğendi.
    Arsonist

General Lord
    Okeanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    173
    Beğenme 
    278
    Beğenilme 
    846

Alıntı Heimdallr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cık cık cık benim hatuna sulanma
    Paylaşmak güzeldir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş