1. #1
  Üyeliği Durduruldu
  Buzlu Spor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  24 Ocak 2018
  Favori Oyun  
  aSilkroad
  Konular 
  6
  Mesajlar 
  5
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  0
  Konum
   

  Post Buz Pisti Kiralama

  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hizmetimiz ile sentetik buz pisti ve doğal buz pisti sahalarını istediğiniz zaman diliminde kiralayarak işletebilirsiniz. Buz pisti işletmeciliği yapmak isteyen ancak gerekli şartların oluşmasını sağlayamayan kişilerin buz pisti kiralama hizmetinden yararlanması doğru karar olacaktır. Buz pisti yapım maliyetlerini ödemeden yalnızca buz pisti kiralama bedelini ödeyerek buz pisti işletmeciliğine başlayabilirsiniz. Buz pisti kiralayarak işletmecilik yapmaya karar verdiğiniz zaman hangi tür buz pisti ile hizmet vermek istediğinizi belirlemelisiniz. Sentetik buz pisti ve doğal buz pisti olmak üzere iki farklı türde buz pisti bulunmaktadır. Dilerseniz öncelikle sizlere buz pisti türlerini açıklayayım;

  Doğal Buz Pisti Kiralama

  Doğal Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... sistemlerinin yapım faaliyetlerinde gerçek buzlar kullanılmaktadır. Buz pistinin yapılacağı uygun alan bulunduktan sonra doğal buz pistinin soğutulması için soğutma borularının pistin zeminine döşenmesi gereklidir. Buz pisti faaliyet gösterirken zemine döşemesi yapılan borular soğutma grupları vasıtasıyla daima soğuk kalması sağlanır.  Soğutma grupları sayesinde gerçek buzların erimesi engellenir ve buz pistinin sorunsuz çalışması sağlanır. Doğal buz pistlerinde zeminin soğuk kalması için su ve elektrik giderlerinin olduğunu belirtmek isteriz.

  Sentetik Buz Pisti Kiralama

  Sentetik buz pisti sistemlerinde yapay malzemeden üretilen buz pisti panelleri kullanılmaktadır. Sentetik buz pisti panellerinin zemin üzerine hızlı bir şekilde kaplaması yapılarak buz pisti kullanıma hazır hale gelmektedir. Açık veya kapalı alan fark etmeksizin dört mevsim işletmesini yapacağınız sentetik buz pistlerinde soğutma maliyeti bulunmaz. Buz pisti yüzeyine belirli periyodlarda sentetik buz pisti solüsyon sürülerek daha rahat paten kayması sağlanır.

  Buzlu Spor buz pisti ekipmanları ve işletmeciliği buz pisti kiralama hizmeti ile sizlere kullanıma hazır buz pisti sahalarını sunmaktadır. Kiralama hizmeti almak istediğiniz zaman en az altı ay öncesinden firmamız ile iletişime geçmeniz ve üç ay öncesinden anlaşma yapmanız gereklidir. Buz pisti kiralama hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Kaynak: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...


 2. #2
  Captain
  daimy2017 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi 
  17 Ağustos 2017
  Favori Oyun  
  League Of Legends
  Konular 
  1
  Mesajlar 
  87
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  5
  Konum
   

  Standart

  bizim memlekette çok tutulan bir spor değil maalesef, tutsada kısa süreli olur (bir moda akımı).

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş