Chiller Soğutma Grubu

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , doğal buz pisti imalatında kullanılması gereken sistemlerdir. Doğal buz pistinin faaliyet gösterebilmesi için gerçek buzların sürekli olarak soğutulması gereklidir. Chiller soğutma gruplarıyla zemin altına uygulanan soğutma boruları gerçek buzların daima soğuk kalmasını ve doğal buz pistinin verimli olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Buz pisti soğutma gruplarının hava soğutmalı chiller ve su soğutmalı chiller olmak üzere iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Chiller grubu seçerken doğal buz pisti sahanızın şartları düşünülerek karar verilmelidir.


Doğal buz pistinden istenilen verimin elde edilmesi için iyi bir şekilde soğutulması gereklidir. Bu yüzden soğutma grupları buz pistinin ölçülerine uygun olarak seçilmelidir. Buz pisti sahanıza uygun soğutma grubunu almadığınız zaman soğutma sistemleri ya yetmeyecek ya da fazla gelecektir. Doğal buz pisti sistemleri için ihtiyacınız olan soğutma sistemlerinin fiyatlarını Buzlu Spor ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Buz pisti ölçünüze göre soğutma gruplarının içinde bulunan kompresör çeşitleri de farklılık göstermektedir. Buzlu Spor olarak sizlerin soğutma sistemlerinde kullanacağı kompresör çeşitleri de ürünlerimiz arasında yer almaktadır.


Buzlu Spor olarak doğal buz pisti imalatınızda kullanacağınız Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... imalat sırasında uzman ekibimiz ile güvenilir bir şekilde kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Buz pisti imalatı ve soğutma grupları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kaynak: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...