General Lord
    Mugivara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    301
    Beğenme 
    371
    Beğenilme 
    478

Standart Code Geass - Lelouch of the Rebellion

Son zamanlarda benimde dikkatimi en çok çeken aniemelerden birisi. konusunu biraz araştırdım ve ilgimi daha çok çekti. Britanya imparatorluğu Japonya'ya savaş açar. Japonya ise Britanya imparatorluğunun en iyi silahı Knightmare Frame'e karşı hiç bir şey yapamaz. Japonya'nın adı "Alan 11" olarak değiştirilir. Vatandaşlarına ise 11'ler adını verirler. Japonya'da yaşayan Britanya'lı kahramanımız "Lelouch" ise Britanya'yı yok edeceğine yemin eder.
    Savaştan yıllar sonra "Lelouch" liseye başlar ve içindeki askeri bir sırrı barındıran teröristler yoldan çıkarlar. Kahramanımız "Lelouch" ise kontrol etmek için kamyonun yanına yaklaşır. Kamyon'dan duyduğu ses yüzünden içine bakmak ister fakat içinde mahsur kalır. Kamyon tekrar hareketlenir ve peşlerinde Britanya özel kuvvetleri takip etmekdedir. Teröristlerden "Karen" Nightmare olarak adlandırılan dev robot ile karşı saldırıya geçer. Kaçmayı başaramayan "Lelouch" kamyonun içerisinde fark edilir ve yakalanır. Onu yakalayan çocukluk arkadaşı "Suzaku’dur". Bu sırada ise kapalı olan bölme açılır ve içinden esrarengiz,kim olduğu bilinmeyen bir kız çıkar. Bu sırada olay yerine gelen Britanya askerleri "Lelouch" ve kızı yakalar. "Leouch'un" vurulmasına engel olmak isteyen "Suzaku", Britanya askerleri tarafından vurulur. "Lelouch’un" öldürülmesine engel olmak isteyen kız da vurulur, ölmeden önce "Lelouch’a" özel bir güç olan “GEASS'ı” verir. "Lelouch", bu gücü Britanya İmparatorluğunu yok etmek için kullanmaya karar verir ve Serüven başlar...
    One Piece Bir Tutkudur...
    THT!
    İnsan araştırdıkça öğrenir ve öğretir...
    Genel kültür en büyük hazinedir..

General
    pokemon__100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    55
    Beğenilme 
    23

Ya ben de merak etmeye başladım iyice.Film serisinin 3. filmini merakla beklemekteyim, bu sıralar çıkmasını umuyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş