Beğeni Ağacı21Beğeniler

Konu:Servere Erişim Yok?

Chief General
    c3m0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    23
    Beğenme 
    499
    Beğenilme 
    299

Standart Servere Erişim Yok?

Ardı ardına son 3-4 gündür aralıksız devam eden lag'lar,Dc verme hataları geceleri servere erişimin olmaması bu tür sebeplerin ortaya çıkması ve haberdar olmamamız durumunda gerekli konumlarda bilgi verilmiyor. Haliyle meraklanmaya başlıyoruz.Bsro yönetimi olarak sizlerden bilgi talep ediyoruz neler olup bittiğini öğrenmek için.
    fearlessw ve kemankes bunu beğendi.
    Bir işi bilen YAPAR, az bilen AKIL VERİR, bilmeyen ELEŞTİRİR, yapamayan ÇAMUR ATAR.

Captain
    amcabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    25

Serverın pek tadı kalmadı zaten hırsızlık aldı başını gidiyo oyuncu sayısı gün geçtikçe azalıyo hiç tadı tuzu kalmadı bütün bunların üstüne bağlantı sorunları valla tadından yenmiyo server Maaşallah Maaşallah !
    ALTINORDU

Captain
    kemankes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    32
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    11

bende merak içerisindeyim bilgilendirme yapılırsa güzel olur.Hatta yardımcı olabilecek bi durum olursa yardımda ederiz
    T.C ASKE
    MrCriticaL

Vice General Lord
    BLBakalmNely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    167
    Beğenme 
    152
    Beğenilme 
    269

İllaki işten geldin bi sro yapak dedik şansa bak
    İnsan hakta hak insanda,
    Ariyorsan bak insanda,
    Hiç eksiklik yok insanda,
    Madem ki ben bir insanim

Vice General Lord
    BLBakalmNely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    167
    Beğenme 
    152
    Beğenilme 
    269

Alıntı amcabey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serverın pek tadı kalmadı zaten hırsızlık aldı başını gidiyo oyuncu sayısı gün geçtikçe azalıyo hiç tadı tuzu kalmadı bütün bunların üstüne bağlantı sorunları valla tadından yenmiyo server Maaşallah Maaşallah !
    Yanlış anlamada tadı tuzu kalmadı ise kapı orada biz bsroyu bırakmayız ne olursa olsn demirbaşlar yaşadıkça bsro bitmez .d
    Cengo, Cemko, BlackBaron ve 1 kişi bunu beğendi.
    İnsan hakta hak insanda,
    Ariyorsan bak insanda,
    Hiç eksiklik yok insanda,
    Madem ki ben bir insanim

Chief General
    Konular 
    23
    Beğenme 
    499
    Beğenilme 
    299

Beğenmeyen basar gider kimse zorla oynamıyor.Sizlerin cahil ve bencilce düşünerek yazdığınız yorumlara ihityacı yok.Bu tip sıkıntılar zamanla oldu Bsro yönetimi olarak elbet bir cevap verilecektir.Anlayışla ve sabırla beklemenizi rica ediyorum.
    Bir işi bilen YAPAR, az bilen AKIL VERİR, bilmeyen ELEŞTİRİR, yapamayan ÇAMUR ATAR.

Captain
    amcabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    25

Alıntı c3m0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beğenmeyen basar gider kimse zorla oynamıyor.Sizlerin cahil ve bencilce düşünerek yazdığınız yorumlara ihityacı yok.Bu tip sıkıntılar zamanla oldu Bsro yönetimi olarak elbet bir cevap verilecektir.Anlayışla ve sabırla beklemenizi rica ediyorum.
    Cahilce mi ? Ben bu oyuna para harcıyorsam, benim alın terim bu yönetimin cebine giriyorsa eğer(Aksini iddia eden ip den kontrol ettirebilir çektiğim silki ) bana hizmet vermek zorundalar bunun neresi cahillik veya bencilliktir sorarım sana ey şark kurnazı ! Cahilce ve bencilce yorumlara ihtiyaç yok diyorsun ancak bu oyundan o yönetimdeki insanlar ekmek yiyorsa eğer daha iyi hizmet verebilmeleri için bütün oyuncuların yorumlarına fikirlerine ve iyi veya kötü eleştirilerine saygı sınırlarını aşmamak kaydı ile ihtiyaçları vardır, işte sen bunu anlamayacak kadar CAHİL ve bu tip durumları yönetime yalakalık yaparak lehine çevirmeye çalışacak kadarda BENCİLSİN . Yönetime yaptığım eleştiri seni ilgilendirmez ! Cevap vermezsen sevinirim.

Bu arada BLBakalmNely yanlış anlamadım kardeşim senin düşüncendir haklısındır da kendince saygı duyarım.
    Konu amcabey tarafından (22.Eylül.2013 Saat 00:45 ) değiştirilmiştir.
    ALTINORDU

Chief General
    Konular 
    23
    Beğenme 
    499
    Beğenilme 
    299

Cahilce mi ? Ben bu oyuna para harcıyorsam, benim alın terim bu yönetimin cebine giriyorsa eğer(Aksini iddia eden ip den kontrol ettirebilir çektiğim silki ) bana hizmet vermek zorundalar bunun neresi cahillik veya bencilliktir sorarım sana ey şark kurnazı ! Cahilce ve bencilce yorumlara ihtiyaç yok diyorsun ancak bu oyundan o yönetimdeki insanlar ekmek yiyorsa eğer daha iyi hizmet verebilmeleri için bütün oyuncuların yorumlarına fikirlerine ve iyi veya kötü eleştirilerine saygı sınırlarını aşmamak kaydı ile ihtiyaçları vardır, işte sen bunu anlamayacak kadar CAHİL ve bu tip durumları yönetime yalakalık yaparak lehine çevirmeye çalışacak kadarda BENCİLSİN . Yönetime yaptığım eleştiri seni ilgilendirmez ! Cevap vermezsen sevinirim.

Bu arada BLBakalmNely yanlış anlamadım kardeşim senin düşüncendir haklısındır da kendince saygı duyarım.
    İlk olarak oyuna başlamadan önce oyun kurallarını okumadığın bu senin bencil bir kişilik olduğununun göstergesidir.Afedersin ama Wc ye girerken bile kac kuruş olduğuna bakarsın.Kritallerin doğrultusunda ilerlersin gerek iş gerekse yaşantında bu sanal ortamda olsa;
    Sana kimsenin hizmet verme gibi bir zorunluluğu yok hala bencil ve cahilsin.Ve kimse sana para yatır demiyor.Para yatırmadan da oynayan 100 lerce insan var kendinizi kandırmayın bu şekilde ve lütfen dahada alçalmayın.Para yatırıyor ise bir insan zevkine amaçları doğrultusunda yatırır.İyi eğlenceler dilerim.
    kemankes ve Cemko bunu beğendi.

Captain
    kemankes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    32
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    11

Alıntı c3m0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk olarak oyuna başlamadan önce oyun kurallarını okumadığın bu senin bencil bir kişilik olduğununun göstergesidir.Afedersin ama Wc ye girerken bile kac kuruş olduğuna bakarsın.Kritallerin doğrultusunda ilerlersin gerek iş gerekse yaşantında bu sanal ortamda olsa;
    Sana kimsenin hizmet verme gibi bir zorunluluğu yok hala bencil ve cahilsin.Ve kimse sana para yatır demiyor.Para yatırmadan da oynayan 100 lerce insan var kendinizi kandırmayın bu şekilde ve lütfen dahada alçalmayın.Para yatırıyor ise bir insan zevkine amaçları doğrultusunda yatırır.İyi eğlenceler dilerim.
    +++++++++++++++++
    T.C ASKE
    MrCriticaL

Üyeliği Durduruldu
    okkotr1994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    24
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    3

Alooooooooooooo gm bu adam nie bu kadar rahat davranıyor ve sesin çıkmıyor bi el şuna

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş