Acrid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Acrid isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart Teknik sorunlara bir baksanızzzz

Oyuna tıkladıgımda boyle bır hata veriyor 2 gundur gıremıyrm bı yardımcı olursanızzzzz
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler

ThreePoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ThreePoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    34
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    375

Oyuna nereden bağlanıyorsunuz? Yurt içinde mi?
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    155
    Beğenme 
    226
    Beğenilme 
    189

pc'mde kurulu 3 tane bsilkroad var..1 tanesini patch'leri full ve girebiliyorum..diğer ikisinde bu hatayı alıyorum ben de..patch fln da yapmıyor..

patch'ı full olmayanlardan birinin sürümü 1.215 (şuanki sürüm 1.217) ikisi de calısmıyor anlamadım..
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

ThreePoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ThreePoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    34
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    375

Geçen hafta yapılan patchlerde sunucu ip adresleri aşamalı olarak değişitirildi. Bu patchlerden biri yada birkaçını kaçıranlar artık patch yapamayacak ve sunucuya erişemeyecekler. Ayrıca geçici bir süre için ip adresleri yurt dışına kapatıldı. Yurt dışından bağlanan oyuncularımız için yakın zamanda bir duyuru yapılacak.

Alıntı Devil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pc'mde kurulu 3 tane bsilkroad var..1 tanesini patch'leri full ve girebiliyorum..diğer ikisinde bu hatayı alıyorum ben de..patch fln da yapmıyor..

patch'ı full olmayanlardan birinin sürümü 1.215 (şuanki sürüm 1.217) ikisi de calısmıyor anlamadım..
    Çalışan dosyalarınızı çoğaltarak farklı dizinlerde çalıştırabiliyor olmalısınız.

Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    155
    Beğenme 
    226
    Beğenilme 
    189

evet öyle, aynı şekilde kopyalayarak calısıyor..ancak daha evvel konustuğumuz bir konu vardı bilmem hatırlar mısınz ; karakter attack sorunu ile ilgili..%90 media.pk2 ile ilgili demiştiniz,tekrar patch yapmamı önermiştiniz..ben o nedenle yeniden kurmaya calıstım..

son sürümle çalışan client upload etme gibi bir imkanınız var ise yeni başlayacak arkadaşlarımızn da sorun yaşama seçeneklerini düşürmüş oluruz

iyi çalışmalar, iyi oyunlar..

WizZzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WizZzY isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Gm ben şimdi oyuna giremiyorum uptaid etmiyor ne yapmam lazım ? Oyuna bir daha giremeyecekmiyim ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş